zaman kaybı.

'Hande S' forumunda virginia. tarafından 19 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

1. virginia.

virginia. biri bana sakin desin.

Ödül Puanları:
    0
    bir şeyleri kaybetmeye; birilerini, bir yerleri, düşünceleri ve inançları, köpeğinizi, ya da bir japon balığını. kendinizi kaybetmeye ne kadar kaldı? zaman yalnızca güzel şeylere doğru akmıyor. şimdi beni bir odaya kapatsalar, zamanı yakalayıp kapı eşiğinden bana atsalar. her gün. ben şimdi kendimi kaybetsem, ve kendimi yeniden bulmaya zamanım olmasa. bir kadın bana baktı, otobüsün içinde ve sabahın en köründe. benim yüzümdeki yaralar utandı. ben kendimi orada kaybettim. zaman algımı yitirdiğimi hissediyorum. bunu ne zaman ya… elimin yazısını bir görebilseniz. oturup size aynı çizgide ilerleyen şeyler yazmak istedim. size sıradanı sıradan bir şekilde sırayla anlatmak istedim. ama birisi sırayı kaldırıp kafama fırlattı. kısacası ben zamanla bozdum kafayı. ben zamana takıldım. bu sıralar. zamana takılmak ve orada bir süre kalmak zamanı durduruyor. çok kısa bir zaman için. zamanla anlıyorum, ne annemi ne de babamı. zamanla kendimi anlıyorum ve nerelere kadar itmişim kendimi. yaşadığım hiçbir şeyi kabul etmiyorum. bundan sonra yaşayacaklarımı reddediyorum. karnımın ağrısını ve de yüzümdeki kan damlasını zamana ve yalnızca zamana emanet ediyorum.

Bu Sayfayı Paylaş