Sen Kendime Verdiğim Son Şanstın

'Müge K.' forumunda -Luiпє. tarafından 17 Şubat 2013 tarihinde açılan konu

1. -Luiпє.

-Luiпє. <font face="Tahoma">Gerçekten de insanın hayatta k

Ödül Puanları:
    0
    Ah be adam;
    Bu sana yazdığım kaçıncı mektup bilmiyorum. Adresini kaybeden sana ulaşmayan kaçıncı mektup. Gidişine ettiğim kaçıncı isyan bilmiyorum. Oysa sana defalarca anlatmıştım, sen benim son şansımsın demiştim üstüne basa basa. Sen kendime verdiğim son şanstın. Hiç umursamadan alıp gittiğin son şans. Hep başkaydın benim için. Sesin, bakışın , duruşun, kokun başkaydı. Kimsenin yerini alamayacağı kadar başka. Sen belki gördüğüm en güzel rüya belki de hayatın bana oynadığı en güzel oyun oldun. Pembe dünyam oldun benim içinde mutluluktan kör olduğum, her şeyi yolunda sandığım o eşsiz dünya.
    Ve bir gün pembe bir dünyadan çok karanlık kabuslara uyandım çünkü sen gittin. Sen gittin , mutluluğum, huzurum, bana dair her şey durmadı onlar da gitti. Sen beni aldın giderken. Geriye koca bir boşluk bıraktın. Kendini hiçbir yere sığdıramayan bir boşluk. Kimsenin bir parçası olamayan bir boşluk. İçimdeki sen hep benden fazla oldu. Aldığım her nefes aslında senin kokundu.
    Şimdi elimde boşa harcanmış yıllar ve hiç eskimemiş bir aşk var. Gözyaşlarımın bile söndüremediği bir yangın var içimde. Dinmeyen, kimse tarafından dindirilemeyen bir acı var.
    Sana sarılmam gereken bir şeyler var , gel.
    MÜGE KARA # 17ŞUBAT2013

2. İKRA

İKRA ..

Ödül Puanları:
    38
    çok begendim canım gönlüne saglık :sss

3. -Luiпє.

-Luiпє. <font face="Tahoma">Gerçekten de insanın hayatta k

Ödül Puanları:
    0
    Çok teşekkür ederimm bitanem:sss

Bu Sayfayı Paylaş