Resim Düzenleme Alanı-Formistan.com

'Kendi Çalışmalarınız' forumunda ÁρσLLση tarafından 8 Haziran 2012 tarihinde açılan konu

1. ÁρσLLση

ÁρσLLση An Architect Site Yetkilisi

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mimar
    Öncelikle Merhaba arkadaşlar;

*Bir ünlü kendi resmini google'da aratırken imzanızın olduğu resmi görmesini ister misiniz?
    *TV kanallarında ya da sosyal paylaşım sitelerinde bir ünlü resmi paylaşılırken sizin shopladığınız resmi görmek istemez misiniz?

Sitemiz gitgide büyüyor , çoğu konuda üst sıralarda olan forumumuz sizlere güzel bir fırsat ve paylaşım ortamı sunuyor..

İçerik;

Forumumuzda PhotoShop kullanan çok kullanıcımız var , bizde bunun üzerine böyle bir şey düşündük , forumumuzun gelişmesi adına böyle bir bölüm açmış bulunmaktayız.

Bu konu altında ünlülerin resimleri , ülke resimleri , hayvan resimleri vs. aklınıza gelebilecek her şeyin resmini shoplayarak güzel bir çerçeve ya da kafanıza göre süsleyerek formistan.com imzasını ve kendi imzanızı resme yazarak paylaşabilirsiniz...

Fotoğrafları nasıl düzenlemeliyim ve nasıl upload etmeliyim?

1-Kendi imzanızı ve forumun imzasını yani formistan.com yazdıktan sonra resmi kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.
    2-Resmi düzenledikten sonra ismini google'da üst sıralarda çıkması için özel olarak düzenleyip sonra upload edebilirsiniz.(Önerilen upload siteleri: yukle.tc , imageshack.com)

Örnek;

hadise_resimleri.jpg , hadise_fotoğrafları.jpg , hadise_acikgoz_kimdir.jpg

Keyifli Vakit geçirmeniz dileğiyle , düzenlediğiniz her resmi bu konu altında paylaşabilirsiniz..

Kolay gelsin..:tb:

Yararlanabileceğiniz Bölümler;
    Resim Galerisi - Paylaşımın Keyifli Dünyası & Formistan
    Sevdiğimiz Sanatçılar ve Ünlüler Dünyası - Paylaşımın Keyifli Dünyası & Formistan
    [dipnot]Her paylaşılan resme +100 rep hediye edilecektir.[/dipnot]

2. -Luiпє.

-Luiпє. <font face="Tahoma">Gerçekten de insanın hayatta k

Ödül Puanları:
    0
    Elimden geldiğince katkıda buluncam:tb:

3. YAĞMUR

YAĞMUR <font face="Segoe Print"><font size="4"><b>*Elif L

Ödül Puanları:
    0
    çok güzel bir aktivite olmuş gerçekten ama ben shopla ilgilenmediğim için benim için değil bu konu:(
    paylaşımlar olumlu ve güzel olacak diye düşünmekteyim hayırlı olsun bol paylaşımlar arkadaşlar:ygmr:

4. ÁρσLLση

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mimar
    İlginiz için teşekkürler. Koskoca forum 2 cevap. Sıfır resim paylaşımı. Çok güzel gerçekten.:)

5. Мeликe

Мeликe .

Ödül Puanları:
    0

Ben tam olarak anlamadım ama Ceyda Ateşle ilgili bir çalışma yaptım :sessizol:

6. ÁρσLLση

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mimar

Gayet güzel hazırlamışsınız ama şunlara bir daha göz atın isterseniz, yükleme sitesi olarak yukle.tc sitesini tercih etmenizi tavsiye ederim. Resimlerin orjinal ismi google'da görünsün diye bu siteden yükleme yaparsanız daha iyi olur.

[dipnot]Fotoğrafları nasıl düzenlemeliyim ve nasıl upload etmeliyim?

1-Kendi imzanızı ve forumun imzasını yani formistan.com yazdıktan sonra resmi kendi zevkinize göre düzenleyebilirsiniz.
    2-Resmi düzenledikten sonra ismini google'da üst sıralarda çıkması için özel olarak düzenleyip sonra upload edebilirsiniz.

Örnek;

hadise_resimleri.jpg , hadise_fotoğrafları.jpg , hadise_acikgoz_kimdir.jpg
    [/dipnot]

7. Мeликe

Мeликe .

Ödül Puanları:
    0
    Tamamdır.Dediğiniz şekilde düzenledim çalışmayı..
    Teşekkürler aydınlattığınız için :)

8. YoshY

YoshY New Member

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Sağlık
    Teşekkürler Çok Yardımcı Oldun :)

Bu Sayfayı Paylaş