Okul kiyafetlerini nasil guzellestirebilirim ?

'Giyim Bakım ve Moda' forumunda madamsiyah tarafından 14 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

1. madamsiyah

madamsiyah New Member

Merhabaa yorum yaparsanız sevinirim. 16 yaşına giricem az kaldı boyum 1.72 civarı kilom 53 tu en son :RZ: neyse bizim okul kıyafetleri çok berbat. Lacivert pantolon ve lacivert bol yakali bi kislik kazak cok kötü duruyor cidden sizce nasıl guzellestirebilirim ? Öneri yaparsanız sevinirim :utan: 2 hafta önce saçımı miley cyrus gibi kestirdim kısa bildiğiniz erkek saçı yukari kaldiriyorum saclari spreyle :RZ: tarzım digerlerine göre çok farklı ben makyaj yapmayı seven bir insan değilim güzel görünmek istiyorum kıyafet açısından yorumlarinizi bekliyorum resim atabilirseniz memnun olurum şimdiden teşekkürleeer :lutfen: :sorry: :srn :RZ::sorry::lutfen:

2. LoveIsLove

LoveIsLove New Member

Bana kalırsa lacivert pantolonunun paçalarını daralttır önce. Saçını kısa kestirmenden anladığım kadarıyla biraz rahat bir tarz seviyorsun. Şu tarz bir ayakkabı giyebilirsin altına. Adidas'ın süperstar modelleri var beyaz düz tabanlı olanlar. Bol paça kıyafetlere de güzel duruyor bu ayakkabı istersen de daraltma. İçine gömlek giyiyorsan da yakalık takıp farklı bir hava katabilirsin. mstarda da var normal hayatımda da takmak çok hoşuma gidiyor açıkçası. Yakalık takıp şıklık katabilirsin kıyafetine :3 :ayhh:

3. reyhan.d

reyhan.d New Member

Bence küçük ve farklı broşlar takabilirsin. Hem abartılı bir görünüm olmaz hemde farklı olduğunu söylüyorsun farkını yansıtırsın. mesela star wars konseptli çok hoş broşlar var. :ayhh:

Bu Sayfayı Paylaş