Merhabalar - AhmetOZN

'Hoşgeldiniz,Mutluluklar Getirdiniz' forumunda AhmetOZN tarafından 20 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

1. AhmetOZN

AhmetOZN New Member

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafiker
    Merhaba,

Ben Ahmet. 22 Kasım 1996 Bakırköy doğumluyum. 1.73 Boyunda, 92 kiloyum. Allahtan obezite değilde kemiklerim iri diyelim. Memleketim Kastamonu. Tam bir Osmanlı hayranıyım. İstanbul/Esenler'de yaşamamımı sürdürüyorum. Lise 4 , Tekstil Teknolojileri bölümünü okuyorum. 30 Temmuz 2014 tarihinden bu yana Youtuberlık yapıyorum. Malum, izleyici kitlem ufak yaş gruplarından oluştuğu için agresif tavırlarımı seviyorlar ve ben bu tavırları ancak hakaretlerle sergileyebiliyorum. (Bu yüzden abilerimizin izlemesini hiç bir zaman tavsiye etmedim, etmiyorumda. Biliyorum, küçüklere örnek olmam lazım lakin böyle tanındım böyle devam etti.)

Kişiliğime gelicek olursak;
    İyiyken iyi ama kötüyken beteri olmayan agresif yapılı bir insanım. Tanımadığım insanlara karşı ne kadar soğukkanlı olsamda, muhabbet açılırsa devamını getiririm zamanla bu durum iyileşir. Sade bir kişiliğim var. Kitap okumam, fakat okumanızı mutlaka tavsiye ederim.
    (NOT: Burda bir tüyo verebilirim. Kitap okumayabilirsiniz o sizin biliceğiniz şeydir fakat kitap okumak isterseniz, hoşunuza giden, ilginizi çeken, kitapları okuyun. İnanın, kolay kolay sıkılmazsınız.)
    Genelde belirli arkadaşlarımla , belirli ortamlarda takılırım.

Hayat hikayem;
    22/11/96 doğumluyum. Bakırköy Devlet hastanesinde saat 11:49'da dünya'ya Merhaba dedim. İlkokul ve Ortaokul çağlarında içime kapanık yaşadım ve korkağın tekiydim. İtilip kakılırdım, hiçde sevgilim falan olmamıştı. 2004 yılında dünya tatlısı bir kız kardeşim oldu, o da zihinsel engelli oldu bir doktor yüzüne.. Hayırlısı demek düştü bana her zaman. Herkesin bir sınanma şekli var sonuçta. İsyan etmek benim ne haddime. Demişken, evet sinirli biriyim. Hayatta, agresif tavırlarıyla tanınan biriyim ama öfkemi hep içimde yaşarım.Çünkü içimdekini dökmeyede korkuyorum.
    Derken büyüdük işte, çoğu abilerime göre anlattıklarım çocukca gelebilir ama herkesin bir hikayesi ve sonu vardır. Biliyorum, en kötüsüne sahip değilim. Babamdan "Bunada şükür" demesini öğrendim çok şükür ama çocukluğum , bu içime kapanıklılığım şuanki halimin eseridir.
    Derin mevzulara inmek istemiyorum. Fakat, yukarda agresif ve sinirli bir kişiliğimin olması inanın çok kötü bir çocukluk geçirdiğim için ve öfkemi kontrol edemediğim için.
    (Benden ufak kardeşlerim varsa ÖFKE güç değildir. Bunu unutmayın.)
    Türkçemize değer veririm, her ne kadar güzel kullanamasamda elimden geldikçe kısaltma kullanmam ve noktalamaları tutturmaya çalışırım.
    (Sonuçta memlekette çoğu kişi "Napıyon, Gidiyo, Geliyo gibi laflarla geziyor.)

Ülkemize değer verdiğim kadar dinimizede değer veririm. Küfür etmeyi sevmem, cidden nefret ederim ama kendime hakim olamam. Arkadaş ortamındaykende zaten küfür kıyamet kopar gider ama elimden geldikçede uzaktanda olsa oturur memleketimizi izler; "Ne olucak bizim halimiz?" derim.

Ne tür müzikler dinlerim;
    Daha çok rap üzerine müzik dinlerim. Arada sırada Yabancılardan;
    Enrique Iglesias , Tupac Shakur vs.'de dinlerim.

Ne tür film izlerim;
    Bilim kurgu, Korku, Komedi, Aksiyon, Gerilim gibi filmleri izlerim.

Aslında uzatmayı isterim. Kendimi bir terapiste dökercesine anlatmayı. Artık içimdeki nefret/öfkeden kurtulmayı isterim. Çoğunuz "ERGENLİK" dicek. DEMEYİN. Değil çünkü dedim ya, herkesin bir hikayesi var ve o hikayeler belirlicek sonları.

Kendimi ifade edemediğimi düşünüyorum , elimden geldikçe anlatmayı çalıştım ama olmadı sanırım. Yinede okuduğunuz için teşekkür eder, iyi forumlar dilerim.

2. Acina

Acina eyوallah

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Muhasebeci
    Hosgelfiniz aramiza...:ygmr:

3. kadirsalih

kadirsalih New Member

Ödül Puanları:
    0
    Merhaba bende yeni üye oldum, tüm yeniler bu başlık altında tanışalım?

4. Acina

Acina eyوallah

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Muhasebeci
    Sizde hosgeldiniz yeni konu acsaniz daha iyi olurdu :)

5. AhmetOZN

AhmetOZN New Member

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Grafiker
    Hoşbuldum, teşekkür ederim.

6. Malefica

Malefica Member

Ödül Puanları:
    6
    Hos geldin Ahmet, bayagi uzun yazmissin masallah dogdugun gunu ve hatta saatini bile yazmissin :)
    Bazi dediklerini yanlis bulsam da bu kurdugum cumle guzel ve çok dogru idi, helal.
    Tekrardan hos geldin kardesim, herseyin gonlunce olmasi dilegiyle.
    :bgüle:

Bu Sayfayı Paylaş