Merhaba Askerim

'Askerlerimize Özel' forumunda Vipermoon tarafından 2 Aralık 2015 tarihinde açılan konu

1. Vipermoon

Vipermoon Member

Ödül Puanları:
    6
    Merhaba sevgilim, askerim. Nasılsın?
    görüşemedik ne zamandır. Yeni ayakkabılar aldım dün. O hep el ele vitrinde beğendiklerimizden.
    Birde, “Biraz topuklu al, boyuma yaklaş bari” diyorsun ya. Merak etme topuğu yüksek biraz yine de düz tabanlı tabi ben öyle kasıntı gezemem topuklarla biliyorsun. Zaten sen gelene kadar hiç giymem ki onları. Siyah ve altın detayı var. Sende çok beğenirsin biliyorum. Gel hemen göstereyim. Zaten eve geldiğim gibi attım sana fotoğrafını da, göremeyeceğini unutmuşum.
    Böyle geçiyor günlerim hep. Bir şey yaşasam kaç yıldır olduğu gibi gideyimde sevgilime anlatayım diyorum işte o zaman düşüyorum boşluğa .
    Ha bir de hırkanı almıştım ya ondan kokun gitmeden gel olur mu? Kokunu unutursam nasıl yaşarım bilmiyorum.
    Aa bu arada sarılmamız gerekende bir çok konu buldum gel o yüzden. Ama hemen gel. Benim çağırmaya bahanem kalmayacak yoksa.
    Biz alıştıkça hayat yeni zorluklar çıkarıyor karşımıza. Zaten aynı şehirde aramızda kilometrelerle yaşıyorduk. Şimdi aramıza şehirler girdi. Ankara’da zaten deniz yoktu, şimdi oksijen bile kalmadı.
    Sensizliği düşündükçe nefes almamı zorlayan bir sancı giriyor kalbime. Tek tesellim duymamla kalbimin ritmini değiştiren, dengemi bozan telefonumun sesi. Bazen sen olmuyorsun arayan. Ağlamamak için söz verdim sana biliyorum ama özür dilerim o telefonun ucundakini sen sanıpta olmayınca bir anda ağlayıveriyorum.
    Merak etme güçlüyüm hala. Böyle duruyorum dimdik, “Benim sevgilim asker” diyorum.
    Ya asker dedim de sen orada ne yer ne içersin. Başka yerde rahat edemezsin ki sen kesin aç aç yatıyorsun. Çok kızarım sana bak zayıflama sakın. Gönderdiğim gibi gel lütfen.

Telefonda sesini duyuyorum anlıyorum bıkmışsın, özlemişsin. Bir de bir şey yok diyorsun. Sen bana kendini mi anlatıyorsun?
    Oralar nasıl bilemiyorum ama buralar hep sensiz.
    Bir anda yetim gibi hissettim kendimi.
    Sana her zaman diyorum ya sen benim sevgilimsin, abimsin, babamsın,en yakın dostumsun.
    Sen gittin ben kimsesiz kaldım sevgili.
    Her sokak sana çıkacak sanıyorum, mesaj atıyorum cevap gelecek sanıyorum, arıyorum cep telefonunu açacaksın sanıyorum, şimdi kapı çalacak sevgilim sürpriz yapacak sanıyorum, çıkıyorum evden köşeden geleceksin sanıyorum. Sanırım ben hayat tarafından sensizlikle sınanıyorum.

-alıntı-​

Bu Sayfayı Paylaş