Kahve Kokusu

'Üye Günlüğü' forumunda Moreas tarafından 8 Eylül 2014 tarihinde açılan konu

1. Moreas

Moreas Member

Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    Yazayım bakalım azıcık bir şeyler.
    Karalamak gerek Özgür'ce özgürlükle...
    Özgürün gelmesiyle son derece özgürleşen duygularım kendinden emin bir şekilde yol alıyorlar geleceğe. Belki de ilk defa bir şeyin hayalini kurarken bu derece kesin konuşabiliyorum. Küçükken anneme Egeli birini bulcam ya ben onla evlencem derken acaba seni mi diliyordum ki bir tanem? Allah biir. Boyu boyuma huyu huyuma benzesin diye az dua etmemiştim önceleri. Sonra sen geldin hayatıma. Öylesine aydınlandı ki her şey. Sana sımsıkı sarılıp uyumak sabah kalkınca gözlerimi açtığımda karşımda olman o kadar büyük bir mutluluktu ki... İnsanın başına hep gelmiyor böyle şeyler. Hatta benim başıma ilk defa geldi. Seninle üzüldük ağladık sevindik kahkaha attık. Aynı filmde aynı yere aynı tepkileri verdik.

Beraber yemek yedik neleri sevdiğini öğrendim nelerden hoşlanmadığını bildim.
    Ben var ya ben sevgilim ilk defa böylesine birine kenetlendim. Allah büyük ilerde ne olur bilinmez fakat ben bir ömür seninle olmak istiyorum. Senden başka isimleri yok ettiyse dilim benliğim sadece özgür diye çarpıyorsa kalbim ben senden öteye gitmem sevgilim. Bu yola beraber çıktık beraber bitireceğiz. Senli çok hayallerim var benim. Ve o hayallere öylesine yakınım ki ben...
    Bir gün aynı evin kapısından içeri girene dek verilecek bu mücadele.
    Olursa kader olmazsa Allah'ın vardır bir bildiği. Ama biz böylesine bütün olmuşken Allah'ın bize kıyacağını düşünmüyorum. Biz seninle hep bir bütün olduk. Seni tanıdığım ilk gün de son gün de bu böyle olacak.

İyi ki hayatımdasın. Senin de dediğin gibi benimle doğduysan eğer doğum günümüz kutlu olsun. Buraya da iliştireyim sevdamı aşkımı. :ayhh:

2. Moreas

Moreas Member

Ödül Puanları:
    16
    Meslek:
    Öğrenci
    Ben hep dua ettim.
    Senli dualar.
    Kendi ismimden çok andım ismini her gece.
    Gün boyu seni beklerken hep dua ettim iyi olman için.
    Yanındayım her daim aşkların en güzeli.
    Bugünlerimize şükür. Seni bana yazan Allah'ıma bin şükürler olsun.
    Ben ki sana kavuşmak için Allah'ıma dua ediyorum hep.
    Senden Ötesi yok ki bende. Senden başka kimseyi sevemem ben artık.

Paslaşmış kalbe ilaç olan sendin. Düşüncelerden korkularımdan beni çekip alan sendin.
    Senin ellerine nasıl mükemmel oluyor bu kadar?
    Öyle sımsıkı tuttun ki ellerimi...
    Gözlerin... Öylesine anlamlı bakıyor ki.
    Bana aşkla bakmana bayılıyorum be adam.
    Kurtar beni tüm kötülüklerden. Çık kurtar yine. Tek derdim sen ol. Tek derdim seni beklemek olsun. Yorulmayayım bu hayatta. Çek çıkar beni kör kuyulardan. Bırakma beni karanlığa...
    Sensiz yapamam ben.
    Son Şansım.
    Son umudum.
    Son göz yaşlarım. Mutluluktan aksın o yaşlar. Acıyı unuttur bana. Ağrılarımı sızılarımı unuttur. Beni unuttur bana sende kaybolayım ömür boyu. Ve bana bir şey olacaksa senle mutlu olduktan sonra olsun.
    Lütfen Allah'ım O mutlu olmadan bana bir şey olmasın

Bu Sayfayı Paylaş