Giden Adama Mektuplar #1

'Müge K.' forumunda -Luiпє. tarafından 11 Ağustos 2012 tarihinde açılan konu

1. -Luiпє.

-Luiпє. <font face="Tahoma">Gerçekten de insanın hayatta k

Ödül Puanları:
    0

Seneler sonra seni anmak , sana yazmak çok garip bir duygu. Her şey dün yaşanmış gibi.. Yaram hala taze sanki üstünden seneler akıp gitmemiş gibi. Hala içimin titretmeye yetiyor adını duymak. Bazen gülüyorum kendime bir kaç aylık bir şey nasıl olur da böyle içimi deşercesine bir acı yaşatabiliyor senelerce diye sonra dönüp bakıyorum geçmişe , yaşadıklarımıza , anılarımıza.. Bizim hikayemiz bir kaç aya sığdırılmış bir ömür aslında. İnsanın hayatında ne olursa olsun unutamayacağı , kesip atamayacağı anları olur ya , geri dönüp baktığın da kırık bir gülümsemeyle anar geçmişi.. Sende benim hayatımın kırık gülüşüsün sevdiğim.

Ben senin ilk sesini sevdim , bilirsin.. Öyle duru ki insana her şeyi unutturuyor. Şimdi özlüyorum.. Kızdığım da , kırıldığım da , ağladığım da en önemlisi canım yandığın da sesine sarılmayı özlüyorum. Sabahlara kadar konuşmalarımızı özlüyorum. Hastalandığımda herkesten çok endişeleniyor olmanı , beni kendime dikkat etmiyorum diye azarlamanı özlüyorum. Aslına bakılırsa ben sana dair her şeyi özlüyorum sevdiğim.

Ama iyiyim ben , özleminle sızlayan kalbim ve uykusuz gecelerim dışında iyiyim. Hem seninde dediğin gibi güçlü bir kızım ben.

08.2012 M.KARA

2. İKRA

İKRA ..

Ödül Puanları:
    38
    emegine saglık mügüşüm :sss

3. -Luiпє.

-Luiпє. <font face="Tahoma">Gerçekten de insanın hayatta k

Ödül Puanları:
    0
    Teşekkürler bitanem:sss

Bu Sayfayı Paylaş