-Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre.

'Üye Günlüğü' forumunda -Luiпє. tarafından 16 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. -Luiпє.

-Luiпє. <font face="Tahoma">Gerçekten de insanın hayatta k

Ödül Puanları:
    0
    Canım sıkılıyor kitap okumak istiyorum ama elim gitmiyor bi türlü :D
    İşteki son 3 günüm.
    Hem mutsuzum hem mutluyum ben nasıl bir dengesizim anlamadım.
    Normalde yarın maaş günü ama pazartesiye sarkcak.
    Telefonumu yaptırcam^^
    Gerisiyle azıcık kitap alırım anneme veririm vs.
    Durup düşünüyorum anlatcak bişi bulamıyorum lan:haha
    Okuma etkinliği var ama kitap biraz sıkıcı geldi inşallah hep öyle devam etmez:/
    Öf neyse gidiyorum ben:D

Dipnot: Üstteki söylediğim şarkıyı bir de Halil Sezai'den dinleyin off diyorum.

2. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    İnsanlar Değişir.
    Ne kadar da doğru.
    Ne kadar hayatım değişmiyor ben değişmiyorum desem de farkında olmadan bende değişiyorum ya.
    Bugün işteki son günümdü ve 21:40 yerine 23:00'te kapattık yukarıda Yetkin abi ben ve Selçuk oturduk falan. Son ana kadar çıkma dedi Yetkin abi.
    Şuan durup düşünüyorum da çıkmayı ne kadar çok istemiştim ve şuan mutlu olmam gerekirdi ama çok mutsuzum. Umarım pişman olmam.
    Ne kadar Yetkin abi istediğin zaman gel sana her zaman yer var dese de tükürdüğümü yalamak istemem sanırım.
    Yarın iş yok Selçuk'un da izin günü beraber Yeniköy'e bankaya gidicez eğer o saatte maaşlarımız da yatmış olursa ordan da Cevahir'e gitcez. Yarın erkenden uyandırcam dedi ama telefonumu kapatıp yatcam kusura bakmasın:haha
    Kötüysem demek ki.:p
    Maaşlar yatar inşallah ya:D Sinemaya gideriz ne zamandır sinemaya gitcek adam bulamıyordum Selçuk'a kitlerim artık:D
    Mağazaya kedi girmiş gecenin 11'i karanlık mağazada kedi kovalıyoruz tam bir komediydi yemin ederim. Zaten bugün inanılmaz güldüm artık çenem ağrıdı.
    Yarın işe de uğrucam istifamı yazmaya.
    Çok hüzünlüyüm lan:sorry:
    Bide çıkışım verildikten sonra taaaaaaaaaa Kağıthane'ye gidicem ya içerideki 1 haftalık paramı almaya oy dağlar dağlar:sorry::haha
    Günün Şarkısı;

Görende beni Müslümcü sancak ama değilim.
    Bunu Halil Sezai'yi dinlerken keşfettim ve inanılmaz güzel söylemiş ya.
    Zaten Gökhan Türkmen hangi işi kötü yapmış ki?
    Dinleyin:huh

3. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    O kadar bitkin hissediyorum ki kendimi neden bende bilmiyorum hemde bütün gün evdeydim diyebilirim. Akşamüstü mağazaya gittim istifamı imzalamaya. Üff içimden bir şey koptu yemin ederim hiç böyle hissedeceğimi sanmıyordum. Selçuk imzalama falan dedi ama çaktım imzayı. Yetkin abi yine dedi, sana kapımız hep açık diye olurda pişman olursam dönerim en kötü ihtimal:D
    Gidip imzayı atıp çıkmadım tabi oturduk kahve falan içtik ipodumu Yetkin abiye verdim bir süreliğine şimdi bana şarkı listesi verdi onları indircem.
    Sonrada uyurum herhalde.
    Saatlerdir (belki öğlenden beri) bloğum için kodlarla cebelleşiyorum başıma ağrı girdi yemin ederim. Aradığım bir şey daha var onu da bulup yaparsam benim için kusursuz olacak bloğum^^
    D&R 5 tl indiriminden sonra bide 9.90 indirimi yapmış saldırdım resmen. Zaten uzun süre kitap alamıcam dedim saldır kızım:haha
    Ama biraz ucunu kaçırdım annem 128 tl'yi kitaba verdiğimi duyarsa parçalar beni asdfgsasdf:haha
    Dün de Ayten ablaya bankaya gittik ben çekmiştim maaşımı ama maksat sohbet muhabbet diye gittim. Yolda bir mağazada bir ayakkabı gördüm vuruldum resmen ben ki vans giymem sevmem diyordum ama bayıldım hemen aldım:utan:
    Bugün giydim inanılmaz rahatlar:ayhh:

Neyse öyle işte.
    Günün Şarkısı; Niran Ünsal - Gönül Hancım
    Ölümsün sonunda sen.

4. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşlık çok güzel bir şey ya.
    Eve şimdi geldim sayılır ve inanılmaz eğlendim.
    Yarın saçlarımı kestircem eğer vazgeçmezsem.
    Bide müdür yollanırsa işe geri döncem:D

Neyse anlatmaya üşeniyourm gidip dizi seyretcem^^

5. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Gayet mutluyken neden böyle bir fotoğraf paylaştım bende bilmiyorum valla:D
    Daha önce söylemiştim telefonumun ekranı kırılmıştı bi yer 500 bi yer 250 bir yerde 350 tl fiyat verdi. 250 tl veren yere güvenemedim pek açıkcası bilmiyorum. 350 tl diyen yer Apple teknik servis yazıyor ama ne kadar doğru? 500 tl isteyen yer Genpa servis güvenilir eyvallah ama 500 tl de veremem yani.
    Bana kalsa 350 de veremezdim ya. Fatih abi çıkardı tak diye verdi parayı ben şok:D
    Ama sonunda kurtulcam çatlak ekrandan çok mutluyum:ayhh:
    Az önce 2 kargo geldi ikisi de beni birinden mutlu etti yani. Tur kitabını bekliyorduk ama yayınevi çok güzelli bir sürpriz yapmış kitap kapağını kupaya bastırmış :ayhh:
    Diğeri de Uyumsuz & Kuralsız kitapları. Ya Uyumsuz'un eski kapağını bi türlü bulamıyordum her yerde film afişi ile yapılan ciltli kapağı vardı sinir oldum. Ama dün azmim ile bi yerde buldum hemen aldım. İnanılmaz hızlı çıktılar bugün geldi:utan:
    Pazartesi gidip telefonumu yaptırcam bir de saçlarımı kestircem.
    Bir de 19 Nisan gelse de Orphan Black başlasa:sessizol:

Kitap afişi yaptım bugün biter sanırım bloga atarım ^^
    Günün Şarkısı ; Beyonce - XO

6. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Ne kitaptın be.
    İçim gitti yemin ederim.
    #
    Yazacak çok şeyim yok hatta hiç bir şeyim yok.

Günün Şarkısı ; Pera - Kimseler.
    Kimseler anlamaz, kimseler saramaz. Kim sever seni benim sevebildiğim kadar.
    Nasıl güzel bir şarkısın sen ya!

7. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Aynı benim gibi ağlıyor lan:D
    #
    Başım çatlıyor yemin ederim o kadar kötü ki.
    Canım sıkılıyor evde oturmak çok b*ktanmış ya yemin ederim çok yoruluyordum ama en azından zaman geçiyormuş işte.
    Bütün gün yapacak bir şey yok ya.
    Kitaplarda olmasa bitmişim:p

Günün Şarkısı ; Pera & Toygar Işıklı - Unut
    Sevdiği kadar sevilmez insan ağlama, unut dibine kadar.

8. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Fotoğraf bana ait.

Üstümde bir yorgunluk bitkinlik var ki anlatamam.
    Pazar günü BJK & FB derbisini izlemeye gittik. Ordan da türkü bara normalde hiç sevmem türkü bar ortamını ama inanılmaz güzeldi. Hele şarkı söyleyen çocuk ve sesi <3 :D
    Tan'a benziyordu aynı:p O gece eve geldiğimde saat 2 falandı uykum da yoktu sabahladım bende ama ertesi günü ruh gibiydim aynı dışarı çıkamadım hiç. Dün kuşlu küpelerimi takmıştım birinde 3 tane kuş diğerinde de kafes var. Mağazaya gittim bayadır gitmiyordum. Yetkin abi diyor ki küpelerin ne güzel kız kuş kafes falan bende alcam birinde senin resmin olcak birinde benim tren istasyonunda bekleyen resmim:haha:haha:haha Yemek ısmarladı sonra bana oturduk sohbet falan ettik. Dün çalışıyor olsaydım avans günüydü ahh ahh:D
    Bugün ON8 yayınevinin yolladığı kitabı okuyorum o kadar insana hayatını sorgulatıyor ki anlatamam. Durup neyin anlamı var, yok sorguluyor insan. Bugünde Yabancı'dan tur kitabımız geldi. Gülşah Elikbank - Aşkın Gölgesi. Merak ettiğim bir kitaptı bugün Ağaçtaki'ni bitirip ona başlıcam. Bu kadının Uykusuzlar kitabını da çok merak ediyorum.
    Anlatacak çok şey yok yani.

Günün Şarkısı: Majeste - Aşk Dediğin

9. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Deminden beri ne yazsam diye düşünüyorum.
    Düşünüyorum ama bir şey bulamıyorum.
    Sadece sıkıldım diyebilirim.

10. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Fotoğraf bana ait^^
    #
    Hiç anlamıyorum insanoğlu neden hep yasak elmanın peşinde. Adem ile Havva'dan mı kaldı bu özellik bizlere? Bilmiyorum.
    Ama hep olmayacak duaya avuç açıyoruz olmayacak şeyler bekliyoruz.
    Bir mucizeye inanmak bir gerçeğe inanmaktan daha kolay geliyor bize ve sonunda üzülen biz oluyoruz bir şekilde ne yazık.
    Ne acı , ne trajikomik.

11. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Fotoğraf bana ait^^
    #
    İnanılmaz canım sıkılıyor.
    Dünde çok sıkılıyordu zaten ne yapıyım diye düşünüp durdum en son giyinip mağazaya gittim müdürün izinli olduğunu da biliyordum zaten. Yetkin abiyi falan göreyim dedim. Hem zaman geçer 8'de döncektim Güneşi Beklerken var diye ama muhabbet sohbet derken bi baktım 10 olmuş saat kapatıyoruz:haha
    Sayım falan vardı yardım ettim Selçuk ile Yetkin abiye.
    Ya kendimi de hiç anlamıyorum çalışırken sıkıntıdan ölüyordum iş yerinde şimdide özlüyorum. Ah bu benim dengesizliğim!
    Olsun onlar beni böyle seviyor:D
    Bu arada malum dün akşam Fenerbahçe şampiyon oldu. Selçuk Galatasaraylı adama diyorum ki Fener bugün şampiyonluğunu ilan edecek hala yok diyor:haha Futboldan bu kadar uzak erkek olur mu ya:D:D
    Beykoz'da da inanılmaz kutlama yaptılar. Ama şu silah sıkmaları hiç hoş değil gerçekten.
    Eğlenirken birinin canı yancak ne gereği var değil mi?
    Yetkin abi de ah araba olacak Bağlarbaşına gideceksin diyor kendisi de fenerli de:D:D
    Neyse tebrik ediyorum tüm Fenerbahçelileri.
    Birazdan gidip Salem'i seyredicem yeni dizi daha 2. bölümü bu inanılmaz heyecanlı bakalım nasıl gidicek^^

Günün Şarkısı : Ayşe Hatun Önal - Çak Bir Selam

12. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    “Yüzümden, vücudumdan çocukluğumun izleri silinmedi; halbuki gönlüm, baştan başa sevdiklerimin ölüleriyle dolu.”
    Bugün bir şey öğrendim ve öğrendiğim andan itibaren kalbime tekme yemiş gibi hissediyorum. Neden bu kadar kırıldım bende bilmiyorum. Halbuki beni ilgilendiren bir şey yok ama insan birini böyle içine sokacak kadar sevince ve güvenince, beklenmedik hareketler karşısında çabuk kırılıp dökülüyor sanırım.
    Hiç beklemeyeceğim şeyleri beklemediğim insanlarda görmek üzücü.
    İşin tuhafı hala çok seviyorum onu ama sanırım eskisi gibi yakın davranamam , güvenemem.
    Neyse ya.
    Canım sıkkın bugün işte.
    Birazdan gidip kitabımı bitiricem^^

Günün Şarkısı: Emre Aydın - Bitti Tebrikler.
    Benden aldıkların neden benden fazla?

13. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Bu ay okuduklarım^^

Bugün yine onun yanına gittim. Böyle o bu deyince de çok gizemli oluyor ya:D
    Neyse isim vermek yok.
    İşte benim bu yufka kalbim var ya çabuk yumuşuyor. Hepte bundan kaybetmiyor muyum zaten.
    Neyse ya gülmesini çok seviyorum gidiyorum güldürüyorum sonra izleyip geri geliyorum. Oda benim asık suratımı güldürüyor.
    Öyle yetiyor işte.

Günün Şarkısı: Berkay - İnanırım.
    Sanmasınlar yıkıldım, sanmasınlar ben çöktüm,
    Bir başka bahar için sadece yaprak döktüm

14. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Yine aylardır yazmamışım.
    Sen günlükten çıktın aylık oldun:D Yaz geldi ama hava hala berbaat.
    Havalar iyice düzelse de deniz sezonunu açsak ya.
    Biraz tatil yapayım da sonra işe gireceğim. Evde oturmanın tek iyi yanı istediğim kadar kitap okuyabilmem onun dışında bi getirisi yok maalesef.
    Yazacak çok şey de yok.
    En son yazdığım değil ondan önce yazdığım postta bir şey öğrendim demiştim ya o işte patates oldu:haha
    Bazen çok güzel nazar değdiririm:haha
    Bilgisayarımın başına gelmeyende kalmadı bu arada daha 4-5 aylık bilgisayar yemin ediyorum pişman etti beni.
    Neyse ya

15. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Just believe everything will be fine..

16. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0

Çok güzel söylemiyorlar mı?
    Komik dizi seviyorum:p

17. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
  18. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Havalar o kadar sıcak ki gündüzleri bayılmanın eşiğinden dönüyorum yemin ederim. Sonbahar gelsin abi, havalar soğusun, yağmur yağsın falan hatta gök bile gürleyebilir sesim çıkarsa namerdim.
    -
    Bugünüm berbat geçti ama bugünden ziyade 28 gündür bir şey yazmamışım. Bu süre zarfında tek büyük değişiklik tekrardan işe girmem oldu sanırım. Aynı yere girdim ama iyiki girdim diyemiyorum ya. Sevdiğim herkes işten çıkarıldı anasını satayım ilk girdiğimde orada olan ve şuan hala olan 2 kişi kaldı ki biri yakında çıkcak diğerinin seneye emekliliği dolacak o yüzden katlanıyor.
    Neyse benim çalışmam şart ama burdan çıksam bile aklımda başka bir şeyler var.
    Bunun dışında yeni arkadaş edindim. Blogtan kız resmen ikizim anasını satayım şüpheleniyorum ikimizden biri evlatlık verilmiş olabilir mi acabası?
    Neyse işte bugüne geleyim.
    Bugün aç kapa yapcaktım sabah 8 akşam 10 yani.. Sabah uyandığımda köpek seslerine camdan dışarı baktım 6 köpek 1 tane kediye saldırıyodu :sorry: Çığlık attım aşağı indim ama yetişemedim, öldürdüler hayvanı içim gitti bütün gün aklımdan çıkmadı:sorry: Sonra bir daha uyuyamadım ve tüm gün mal gibiydim muhtemelen biraz daha oturursam yarın da öyle olacağım ama olsun napayım yani.

Bir de bir kitaptan bahsedeceğim; Michelle Knight - Beni Bulun; Çünkü Bu Sizinde Hikayeniz Olabilir.
    Bu kitabı okuyun arkadaşlar, Martı Yayınları sağolsun yolladı bana:utan: Okurken dehşete düştüğüm bir kitaptı, 11 senelik esaretin hikayesi. Gerçekten herhangi birinin hikayesi olabilir.

Imm bir de günün şarkısı olsun ; Sıla - Saki

1 ay sonra falan görüşürüz günlük:RZ:

19. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Hello SEPTEMBER!
    En sevdiğim ay gelmiş a dostlar. Aslında Eylül ayları genelde bana felaketle gelir neden bilmem ama her eylül mutlaka beni yaralayan bir şeyler olur bu eylülde ise tamamen maddi olarak çöktüm. Telefonumun ekranı kırıldı, YİNE! O kadar yavaş düşmüştü ki kırıldığına ihtimal vermemiştim. Telefonu yerden bi aldım suratıma tokat atılmış gibi hissettim yemin ederim. Sabahın 8'i uyku sersemi mağazanın açılmasını beklerken oldu ve tam gaz uyanmama sebep oldu bu olay neyseki 3 gün sonra maaş alcam gidip yaptırcam ve daha dikkatli davrancam. Ve kısa sürede telefon alacağım inşallah. Bundan hayır gelmez artık.
    İş yerinde radyoda denk geldiğim bir şarkı vardı deminden beri arıyorum canım çıktı meğersem şarkıyı İDO söylüyomuş şok oldum:haha
    Neyse yarın izinliyim yemin ediyorum akşama kadar uyuyacağım. Bugün Selçuk geldi ziyarete nasıl özlemişim iti ya. Keşke çıkmasaydı işten, yerine alınan çocukta tam bir zevzek hiç çekilmiyor.
    Neyse ben gideyim üşenmezsem Kan Ateş'ine yorum yazayım, üşenirsem de İntikam Ateş'ine başlayayım :bgüle:

20. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Çok yazacak bir şeyim yok yine iş güç devam ediyorum. Ama bir şey diyim mi iş yerimden nefret ediyorum *.*
    Kimse de kalmadı önümüzdeki ay maaşım istediğim gibi olmazsa çıkıcam.
    Eve yakın olması iyi hoşta neyse ya.
    Mutsuzluktan ölücem yemin ederim ya, kendimi işe güce veriyorum ama bazı şeyler geçmiyor. Bazen diyorum ki hayatı en baştan yaşama şansım olsaydı keşke. Bu kadar hata yapmadan:sorry:

Günün Şarkısı: Berkay - Gel Gel.
    Gel gel gel. Gel, çok özledim.
    Gel gel gel çok çaresizim.
    Gel gel gel, böyle bitmesin.

Bu Sayfayı Paylaş