-Gökyüzünün Üzerinde 3 Metre.

'Üye Günlüğü' forumunda -Luiпє. tarafından 16 Mayıs 2013 tarihinde açılan konu

1. -Luiпє.

-Luiпє. <font face="Tahoma">Gerçekten de insanın hayatta k

Ödül Puanları:
    0
    En sevdiğim mevsim geliyor.
    Pek güzel.
    #
    Ayağım iyileşti iyice.
    Soyuluyor şimdi ama acısı geçti.
    Bugün çok güzel bir haber aldım hatta son zamanların en en en mutlu haberini aldım diyebilriim.
    Keşke burda söyleyebilseydim ama maalesef:p

2. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Yine uzun zamandır yazmadığım zamanlardan birindeyim.
    Ama yazacak bişey de yok.
    Evde inşaat var çok feci felaket ya.
    Bitse de kurtulsak.
    2 gündür midem çok kötü ya stresten sanırım bilmiyorum.
    Bide hava acayip soğudu ya.
    Sonbahar bir günde geliverdi valla.
    Bide ben pek mutluluyum bugün kitap kazandım çekilişteeen:oley:

3. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0

Havalar serinledi mis gibi oldu.
    Çok seviyorum sonbaharı en güzel mevsim gerçekten.
    Evdeki inşaat işleri bitmek bilmedi çok lanet bişey, banyo yapamıyorsun edemiyorsun.
    2 güne biter gibi duruyor bakalım.
    Günlerdir aynı şarkıyı dinliyorum, profilime de koydum hatta.
    Bıraksalar beni bu şarkıyı dinleyerek sayfalarca yazı yazabilirim gerçekten.
    Bide en sinirimi bozan bu gürültü içinde kitap okuyamamam.
    196 sayfalık kitap 4 gündür elimde süründü.
    Çekilişten kitap kazandım. Stephen King - 22/11/63 815 sayfa ve bu ayın sonuna kadar okuyup bitirip değerlendirmem gerek.
    İş üstüne iş çıkarıyorum kendime yemin ederim.
    İşte böyle geçiyor günler.
    Gündüz iş temizlik akşamda ev sahibi kızıyla geliyor.
    Zaten gecenin vakti gidiyorlar onlar gider gitmez de yatıyorum.
    Geçen gün gece 3.30'da gittiler.
    Kendime ayıracak vaktim kalmadı ya sinir bozucu.
    Mektuplarım geldi cevap bile yazacak vakit bulamadım.
    :müge:

4. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    3 ay sonra merhaba!
    Ve hoşgeldin 2014!

#
    3 aydır buralarda yoktum.
    Neler yaptım neler oldu diye yazarsam sabaha kadar uzaaaaaaaar gider.
    En yazdığım postu okudum da sonbaharmışta serin havalar hoşuma gidiyormuş şimdi kış ve bir tarafım donuyor ve bu havaları hiç sevmedim.
    Sonra Stephen King'in kitabını kazanmışım onu okudum üstüne artı olarak 21 kitap daha okudum 3 ayda 22 kitapta fena değilmiş. Ama tesadüf ya bir kaç gün önce bir yarışmadan yine Stephen King romanı kazandım : )
    Yine cevap yazmaya vakit bulamadığım 2 mektubum var. Bir de o zamandan bu yana bir mektup arkadaşı daha edindim.
    Fotoğraf makinesi alarak fotoğraf çekme işinde profesyonelliğe bir adım daha yaklaştım.
    Malum en son telefonumu çaldırmıştım yeni telefon aldım.
    Bir kitap bloğum vardı ondanda para kazanmaya başladım ama ufacık minicik paralar :D
    Bir de bir kitap sitesiyle anlaştım onların reklamını yapmam karşılığında bedava kitap alıcam.
    Güzel oldu yani:utan:
    Ve en önemli gelişme olarak işe girdim.
    5 günde de terfi ettim:cool
    Süpersem demek ki.
    Tüm bunların dışında şu hayattaki en önemli şeyin sağlık olduğunu dayımın hastalığı sayesinde öğrendim.
    Çok ağır hasta ama ben inanıyorum ki iyileşecek.
    Okuyanlarda dua ederse sevinirim.
    Her yılbaşında bu sene benim için farklı olacak bla bla deyip yıl boyunca hiçbir adım atmadım. Ama bu sefer yılın ilk günü terfi aldığıma göre bu yıl benim için iyi geçecek.
    Aşktan umudu kesen Müge'nin iş hayatındaki tırmanışları buda:haha
    Aşk dedim de ufukta öyle bir şey yok ama eskisi gibi geceleri melankoliye bağlayan Müge'de yok.
    Gerçi ufak bir şey varda oda bu hızla 2015'te anca olur:D
    Ayrıca 3 ay boyunca beni arayan soran merak eden herkese teşekkür ederim.
    Özellikle Zehroşum ve Esroşuma<3
    Neyse ya.

2014 hepiniz için mutluluk getirsin şekerlerim.:bgüle:

5. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Sanki en son yazdığımın üstünden 29 gün değil de 29 gün geçmiş. Öyle tuhaf ki şu hayat.
    Daha 29 gün önce mutluluk bekliyordum 2014'ten.
    Ama o dayımı benden alarak yaşadığım en acı yıl olmayı başardı daha en baştan.
    Daha önce yaşamadığım kadar büyük bir acı.
    Hani şu eften püften aşk acılarının kıymık batması kadar küçük kaldığı bir acıymış ölüm.
    Kelimelerin bittiği anmış.
    9 gün oldu hala kabullenebilmiş değilim. Sanki telefon çalacak dayım kahve yap geliyorum diyecekmiş gibi.
    Herkes çekmediği için mutlu ol diyor ama bunun elle tutulacak bir yanı yok. Bu bana moral vermiyor.
    Çok fazla özledim sadece...
    #
    Tüm bunların dışında işte de ufak tefek sorunlarım var müdürle hiç ama hiç anlaşamıyorum. Müdür yardımcısını ise deli seviyorum. Öyle adam gibi adam biri ki. Başka mağazaya atadıklarını duyduğumda işten ayrılmaya kesin karar vermiştim ama bugün geri dönmüş bu demektir ki bende kalıyorum.
    Bide bugün sınavım vardı onuda kaçırdım:sorry:
    Son olarak tüm bu felaketler silsilesinde birde telefonumun ekranı kırıldı.
    500 tl istiyorlar kıyıpta veremiyorum:/

Neyse, öyle işte.

6. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Aslı Erdoğan / Kabul Adam

Bir şey ya çok iyi gidiyor hayatımda ya çok kötü hiç ortası yok anlamıyorum. Her şey çok güzelken bir anda tepe takla geliyor.
    İşe ilk girdiğimde o kadar mutluydum ki 3. günümde beni işe alan müdür işten ayrıldı az ileride ki markete girdi müdür olarak. Bizim başımıza da Allah'ın ayısını diktiler. Sorsan müdür ama bir halta yaradığı yok.
    O kadar yoruluyorum ki ve uykusuz kalıyorum ki göz altlarım mosmor oldu, pantolonlarım g*tümden düşüyor. Bittim yani. Yarın maaş günüm sonra ki gün çıkmayı düşünüyorum emin de değilim biliyorum. Ama eski müdürüm ordan çıkarsan buranın kapısı sana her zaman açık deyip kanıma girdi çok kararsızım.
    Bakalım, kısmet.
    Yarın izinliydim o da yalan oldu Perşembeye kaldı.
    O kadar ihtiyacım var ki uyumaya.
    Bu arada blog turu yapmaya başladık söylemişmiydim bilmiyorum ama şu sıra beni mutlu eden nadir şeylerden biri. İlk kitabımız harika çıktı. Okumaya doyamadım. Tabi iş kitap okuma hızımı da düşürdü.:sorry:
    Neyse.
    Günün Şarkısı; Gökhan Özen - Ne Farkeder?
    İçi sensiz bir kalbi ben ne diye taşıyorum?
    Bu ara buna ve Funda Arar - Hafıza'ya takmış durumdayım:p

7. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Şu film çıksa da gitsem. Fragmanını izledim çok güzeldi. Ama ne Augustus nede Hazel benim hayallerimdeki karakterler:huh
    Daha güzel olabilirmiş ama neyse.
    Son zamanlarda o kadar yoruluyorum ki hem bedenen hem ruhen. Hayatımda 2. kez gözlerimin altı morarcak kadar bitkin hissediyorum kendimi.
    İş arkadaşlarımı çok seviyorum içlerinden bir tanesini çok farklı seviyor olabilitem var:haha Neyse bu sonraki konu. Ama müdür! Allah'ım eski müdürümü deli gibi özlüyorum ve arıyorum keşke gitmeseydi.
    Allah'tan Yetkin abi (müdür yardımcısı) var. O olmasa bizim hakkımız öyle bir yenir ki. Bölge sorumlusu mağazaya ziyarete geliyor müdüre bir bakıyorum adamın totosundan ayrılmıyor. Tamam efendim peki efendim yalaka köpek:haha Öldürseler bir terfi için o kadar yalakalık yapmam.
    Bugün öğlenciyim ama hiç gidesim yok.
    Buarada daha 2. maaşı aldı bi yerim kalktı gittim kredi kartı başvurusu yaptım. Kabul edilmez sanıyordum ama onaylanmış, annem batırmazsın beni inşallah diyor:haha
    Biliyorsun telefonumun ekranı patladı:haha Bir daha sinirlenince bardakta fırlatmıcam. Bahtsız bedeviden farkım yok be. Ama annemi ikna ettim gibi onun faturasına yansıtıp 5S alcam ben ödicem. Şuan kararsız ama ben ikna ederim onu:D Müdürde 4S almış bana şunu öğret bunu öğret kafamı ütülüyor yemin ederim. Allah'ın krosu:haha
    Neyse çok konuştum. Buarada yarın 14 Şubat ben ise o gün tam gün çalışıyorum. Bendeki de iş aşkı:haha Yine yalnızım ama böylesi çok daha iyi bir de hediye derdi çıkcaktı başıma. Bugün Beyoğlu'nda Yalnızlar Partisi var Hakan Hepcan da var ama 9'da başlıyor kimbilir kaçta biter yarın sabah iş olmasa giderdim :sorry:
    Ben gidip Teen Wolf'u izleyeceğim^^

8. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0

Seni unutmaya çalışmakta varmış*

Bu adamın şarkıları, klipleri neden bu kadar güzel?
    Bir Öykü'den sonra beni baya etkiledi bu şarkısı ve klibi.
    9534718614 kere dinlerim artık.

Bugün işe akşam 5'te gitcem ama orda sabahlıcaz sevinsem mi üzülsem mi bilemedim. Kahrolsun eve yakın iş yeri:sessizol:
    Bir sevgililer gününü daha sap gibi geçirdik ya:haha
    Ama annem beni unutmadı sağolsun bir converse ve 4-5 kitap ile kutladı sevgililer günümü:ayhh:
    Onun aşkı bensem demek ki:utan::haha

9. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Eveet 9 gündür yazmıyormuşum ve bu 9 günde neler oldu bir düşünelim.
    Öncelikle ben çok yorgunum öyle böyle değil artık kafam duruyor birden öylece kalıyorum. 1.5 aydır gribim. İlaç milaç iğne falan hiç bir işe yaramıyor çünkü sürekli üşür durumdayım. Müdür ile aram düzeldi hatta şuan gözde elemanıyım diyebilirim. Bilgi işlemdeki arkadaşı kasaya şutladılar. Benimde gözüm bilgi işlemde açıkcası. Hem maaşı farklı hemde daha sıcak yerde çalışıyorsun ofis yani ne kadar soğuk olabilir. Müdür de geçen gün geldi aramızda kalsın seni bilgi işleme düşünüyorum, herşeyi öğrenmeni istiyorum dedi. Totom mutluluktan tavan yaptı yemin ederim asdfds:haha
    İşi sevmiyorum mevmiyorum ama yine arkadaşlarımla bir şekilde zaman geçip gidiyor. Şubatın hızlı geçeceğini biliyordum ama bu kadar çabuk geçmez demiştim ama maaş günü geldi sayılır^^
    Buarada bugün gittim laptop aldım yarın gelecek. Çünkü benimkinin artık iyice beyni sulandı. Yeniye ps falan yüklemicem açıkcası yani şimdilik öyle düşünüyorum bakalım. Çünkü ağırlaştırmamayı düşünüyorum. Telefonun ekranını bir süre daha beklemeye aldım Nisan'da telefon almayı düşünüyorum çünkü. Tabi bu kadar borcun altından nasıl kalkıcam bilmiyorum:D:D
    Bu ay ki maaşımda kesin kararlıyım dövme yaptırcam^^ Çalışmanın güzel yanı bu işte kimseye hesap vermek zorunda kalmıyorsun.
    2 gündür iş yerinde o kadar mal gibiydim ki dün kasamı 500 diye 400 saymışım Yetkin abi nasıl dalga geçti insan nasıl 100 lira eksik sayar ya diye asdfvghgfdsa :haha
    Napim ya çok uykum vardı:D Bugün kıyamadı bana izin verdi. Öyle güzel uyudum ki. Yarında öğlenciyim misss!:D
    Bugün oda izinliydi zaten diyordum bugün hiç geçmicek ama şansıma bana da izin vurdu:D Ayh saçmaladım ya. :haha

Günün Şarkısı; Gökhan Türkmen - İlla.

10. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Yine yorgunum yine yorgunum şuan ayaklarımı hissetmiyorum resmen.
    Yine pozisyon değiştirdim işte yine maaşım değişcek. Yemin ederim şu mağazada yapmadığım iş kalmadı.
    İşi öğrendikten sonra maksimum 2 ay yani değişmicek maaşım ama sonra +300 olcak^^
    Tabiki sırf bu yüzden kabul ettim amma para göz oldum ben ya:D
    Ama artık kasa ile alakam kalmadı aman açık çıkcak aman fazla çıkcak bıdı bıdı çekmek zorunda kalmıcam çok şükür.
    Hemde onunla aynı yerde çalışcam^^ Daha doğrusu işi bana o öğretcek. Yani bol bol zaman geçircez:D Sevindiriğim yani.
    Buarada annem bana bayramda 3 tane kot pantolon almıştı ama biri küçük gelmişti hemde bayaaaaa küçük nasıl aldıysa artık:D
    Normal pantolonlarım bol gelmeye başlayınca onu giyim bari belki olur dedim ki rahat rahat oldu kilo vermişim yani:utan::haha
    Selçuk demişti ama bana kilo verdin sen buraya başladığından beri diye:p
    Ben şaka yapıyor sanmıştım.
    Neyse işte yine yorgun argın bir iş günü daha sona erdi.
    Martın 5'i gelsin artık ya:sorry::haha

Günün Şarkısı; Aydilge - Aşk Paylaşılmaz.

11. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0

Çok güzel şarkı ya..
    Utanmasam hala beklerim.

#
    Moralim deli bozuk işte sorunlar ailede sorunlar hep sorunlar.
    Selçuk 2 gündür işe gelmiyor hastaymış paşam 2 gündür aç kapa yapıyorum anam ağlıyor ya.
    Sadece anam değil bende ağlıyorum bugün iş yerinde sinirden oturdum ağladım ya.
    En nefret ettiğim şeylerden biride milletin yanında ağlamaktır ama napim.
    Ya madem gelmicen akşamdan ara bir haber ver bende ona göre yatıyım ona göre kalkıyım yok yani babalarının dükkanı sanki.
    Çok sinirliyim valla yarın kavga edicem müdüre de dedim zaten.
    Sustukça tepemize biniyorlar.
    Biliyorsun dayım(annemin kuzeni) vefat etti hala acımı yaşamış değilim mezarlığa gitmeye korkuyorum kaldıramıcam biliyorum daha bununla yüzleşmeye çalışırken. Dayımın annesi yani büyük yenge, yengemi evden kovmuş cocuklara beddua etmiş. Benim ne pislik akrabalarım var ya adamı genç yaşta kanser ettiler doymadılar.
    Allah vere de bir yerde karşıma çıkmasalar ben annem gibi sabırlı değilim. 2 çift lafımı sakınmam yani.
    Keşke dayım yerine bu pislik yuvaları ölseydi.
    Çok saçma salak bir hayatta yaşıyoruz ya yemin ederim.
    Gerçekten her çocuk doğuran anne olamıyormuş bunu gördüm ben.
    Neyse ya canım sıkkın daha yazmıyım en iyisi.
    Gidip TVD izliyim ben.

12. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Canım inanılmaz sıkılıyor bugün izinliydim diyebilirim tam olarak izin sayılmasa da.
    İşe gittim 11'e kadar çalıştım eve geldim kahvaltı falan saat 12'de yattım 3'te kalktım yani günü uyuyarak geçirdim diyebilirim.
    Başka bir iş bakmaya başlıcam burası beni çok yoruyor ya.
    Kitap okudum ve PLL izledim yani klasik ev halleri.

13. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0

A thousand years go by
    But love don't die!

Çok güzel şarkı sözleri de çohoş.

#
    Bugün işe 3'te gidicem tabi müdür arayıp keyfime limon sıkmazsa. Şu günlerde iş yerine karşı inanılmaz doluyum. Yukarıdan indirilen kız yüzünden ben yerimden oldum anasını satayım ya. Arka tarafta donuyorum. Bide tutturmuşlar hırka giymek yasak diye yarım kolluyla zatüre edecekler beni kararlılar. O değil dün Ebru diğer kızı hırsızlık yaparken görmüş ama söyleyememiş Yetkin abiye söylesek kız atılır tazminatını da alamaz. Söylemesek sonra ileride bizim üstümüze kalırsa nolcak? Muallaktayız yani.
    Bugün hem yeni müdürümle konuşcam hem eskisi ile. Yenisi ile konuşacağım eğer eski yerime geri döndürmezse beni işten ayrılcam. Eskisi ile konuşcam işten ayrılırsam onun yanına giricem.
    Bakalım, hayırlısı neyse o olsun.
    Burası beni bedenen geçtim ruhen çok yoruyor. İnanılmaz sinirli oluyorum kaç kez gizli gizli ağladım sinirimden ya:haha
    Sinir hastası ettiler beni:D
    Pis köpekler anca insan hakkı yesinler:huh
    Aslında iş yeri de forum gibi yemin ederim yetki için birbirini satanlar mı dersin birbirinin arkasından kuyu kazanlar mı her şey var:D
    Neyse bu konuşmanın sonu iyiye gitmiyor susmak en iyisi :p

14. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    [​IMG].[​IMG]
    Ne güzel bir aşk.
    #
    Günlerdir yorgunluktan ölüyorum 3 günlüğüne Pangaltı mağazasına geçtim. Allahım nasıl yoğun hiç oturamıyorsun. Dün akşam ayrılırken müdür dedi ki keşke evin yakın olsaydı bırakmazdım seni:utan:
    Bende bırakmazdım Allah biliyor ya tamam yoğun ama bizim mağazadan çok daha iyidi.
    İşten çıkmayı düşündüğümü söyledim de Zeynep abla bence bırakma sende o azmi görüyorum müdür yardımcısı olursun dedi verdi gazı bana asdfgbn:D
    Neyse o günleri de görürüm inşallah:D:D

TVD izlemeye gidiyim ben ya^^

15. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Şuan varya yorgunluktan oturduğum yerde gözlerim kapanıyor.
    Ruhumu teslim edeceğim yemin ederim:p
    İşten çıkacağımı söyledim Yetkin abiye ama konuştu benimle ikna etti gibi bişi.
    Zaten benim onunla bir sorunum yok diğeriyle problemlerim var ama yapcak bişi yok.
    Bilmiyorum hiç napcamı ya.
    Kafam çok karışık.
    Gidip uyusam iyi olcak TVD'de yokmuş zaten -.-

16. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Yine çok yorgunum bide sinirliyim azıcık.
    Böyle karı gibi dedikodu yapan erkeğe hiç tahammülüm yok arkadaş.
    Ne gevşek adammış ya neyse.
    Sakinim.
    Yarın sabahçıyım 8'de mağaza açıcam.
    %100 akşam 5'e kadar ayakta uyucam.
    İşten nefret ediyorum.
    Çalışmaktan nefret ediyorum.
    Sadece iş arkadaşlarımı sevdiğim için bu çileyi çektiğime inanamıyorum.
    Bide para tatlı geliyor tabi asdfgfsa:haha

17. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Allahım!
    Evet artık standart cümlem olarak YİNE YORGUNUM!
    Ama ama amaaa, yarın 2 saat erken çıkcam (inşallah)
    Ertesi günde i z i n l i y i m :danss:
    Aslında yarın izin yapcaktım Yetkin abi de yarın izinli diye bugün bir gittim ki ne göreyim!
    Yetkin abi izni bugüne kaydırmış beynimden vurulmuşa döndüm be:D
    Neyse öyle böyle bugünde bitti.
    Canım çok sıkılıyor lan öyle böyle değil hem işten çıkasım var hem vazgeçemiyorum
    Bu ikilem içimi kuruttu yemin ederim.
    Onun dışında yeni diziye başladım çok az dizi izliyorum ya:haha
    Neyse gidip onun 3. bölümünü izliyim bari sonrada go to the bad!

Günün Şarkısı ; Fettah Can - Kalp Ağrısı

18. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Yorgunum, mutluyum, sinirliyim, şaşkınım ve bir çok duyguyu bünyemde barındırıyorum.
    Yorgunum çünkü; bugün aç kapa yaptım yani diğer arkadaş izinliydi. Onun yerine de ben çalıştım tabi insan sabah 8'den akşam 10'a kadar çalışınca bir parça olsa da şaftı kayıyor. Neden bilmiyorum ama bugün çok bitkindim. Yetkin abi sürekli dalga geçti:D
    Mağazada yorgunluktan yere oturdum bağdaş kurdum Medine dilencisi gibi:haha
    Gelmiş dalga geçiyor buraları vermezler sana diye:D
    Mutluyum çünkü; teyze oldum ^^
    Sinirliyim çünkü; yarın istediğim saatten erken gidicem yine de buna şükür diyesim geliyor ama neyse.
    Şaşkınım çünkü; twitter kapatıldı. Şaka gibi bir ülkeyiz yemin ederim ya. Nerelere gidiyoruz. Tüm dünyaya rezil olan bir başbakanımız var yine de o koltuktan ayrılamıyor.
    Komik cidden komik.
    Günün sözü ise; "Canım ben son tweetimi sandığa atıcam, kasma." oldu benim için.
    Geçen 3 tane kitap almıştım bugün gelmişler D&R hızlı davrandı bu sefer. Yarında kargom gelcek ama içinde ne olcak bende bilmiyorum. O kadar merak ediyorum ki İNŞALLAH yarın gelir de pazartesiye kalmaz bide inşallah ben işe gitmeden gelir:D

Günün Şarkısı; Majeste - Aşk Dediğin.
    Aşk dediğin elbet bir yol bulur..

19. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Yukarıdaki postumda bir kargonun geleceğinden bahsetmiştim ve inşallah işe gitmeden gelir demiştim. Geldi de! Güne koskocaman bir kutu ile başladım aylardır içini doldurmak için İrem'in kendini parçaladığı benim merakla 456789 gözle beklediğim kutu ve sonunda geldi.
    İçinde neler yoktu ki! Her şey o kadar ince düşünülmüştü ki. Tabi benim için en değerlisi MAVİ yazan kitap ayracı çünkü kendi emeği bide defterlerden birinin her sayfasını şekilli delgeçlerle delmiş güpgüzel yapmış:p
    İşe başladığımdan beri ellerimin bok gibi olduğunu bildiği için Neutrogena almış.
    En komiği Eeyore istediğimi ve deli gibi sevdiğimi hiç bilmemesine rağmen bana onu almasıydı:D
    Neyse hediyelerime bayılmış olabilirim:utan:
    Şimdi ben neler alıcam diye düşüncelerdeyim orijinal şeyler olmalı ama ne?!
    Bakalım.
    #
    Yetkin abiyle çıkış işlemlerimi ciddi ciddi konuştum ama oda ben senden çok umutluyum falan dedi. Öff böyle konuşup beni kararsızlığa boğuyorlar deli oluyorum ya:D
    K a r a r s ı z ı m.
    Ama havalar inanılmaz güzelleşti ya hiç çalışasım gelmiyor gezmek tozmak istiyorum.
    Fotoğraf makinesi aldım bi kere kullanamadım lan. Havalar güzelken şöyle alsam çantamı gezmeye çıksam süperli olur.
    26'sın da ananem geliyor:D Belki o zaman annemle çıkarız bi yerlere.

Günün Şarkısı; Gökhan Türkmen - Yorgun.
    Sevgini bir başka sanırdım.
    Sanırdım, sarıldım, yanıldım.
    Bu rüya hiç bitmez sanırdım.
    Sanırdım, yanıldım, kırıldım.
    Yalanmış tüm gerçek bildiğim,
    Bir damlaymış dünyalar dediğim.

20. -Luiпє.

Ödül Puanları:
    0
    Yemin ediyorum çok tatlı ya:D

#
    Günlerdir yazıcam yazıcam üşeniyorum konuya girmemle çıkmam bir oluyor.
    Başım ağrıyor ayrıca günlerdir geçen gün göz kararmasıyla beraber bir baş ağrısı geldi akşama kadar kıvrandım iş yerinde.
    İş demişken bu son haftam çıkıyorum işten.
    İçten içten üzülüyorum hatta bugün Yetkin abiyle konuştuktan sonra baya kötü hissettim kendimi ya.
    Zaten bugün üstümde bir şeylik var inanılmaz bitkinim ve inanılmaz ağlamak istiyorum.
    Neden bende bilmiyorum böyle içime bir taş oturdu gitmiyor.
    Ben ne zaman değişicem ?
    Benim hayatım ne zaman değişecek?
    Hiç bilmiyorum. Çalışırsam bir şeyler değişir dedim tamam değişti de içime kapanıklığımdan, çekingenliğimden bir hayli uzaklaştım daha girişkenim vs.
    Ama!
    Ama değişmeyen çok şey var hala.
    Kimseye güvenememem gibi. Sanırım bu hiçbir zaman düzelmeyecek.
    İyileşmeyen yaralarda oluyormuş demek ki hayatta.
    Onlarla yaşamayı öğrenmek gerekiyor demek ki.
    Of bilmiyorum mesela bugün iş yerinde o kadar mutsuzdum ki böyle dokunsalar ağlayacak durumdaydım ama bir kız geldi yine neşe saçıyorsun etrafına dedi.
    Demek ki bu ruh hali tamamen benim içimde olup bitiyor.
    Artık öyle usta olmuşum ki dışarı hiçbir şey yansıtmıyorum.
    Ve kitaptaki o cümle geliyor aklıma.
    ".Paramparça olan içimi saklamak için şekilden şekle girmede ustayım ben."

Günün Şarkısı ; Funda Arar - Adını Sen Koy
    Çok iyi söylemiş:sessizol:

Bu Sayfayı Paylaş