EFTELYA

'Formistan Üye Sözlük' forumunda 'BERRAK tarafından 1 Ağustos 2011 tarihinde açılan konu

1. 'BERRAK

'BERRAK <font face="Tahoma"><font size="1">İnsanların hakk

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Okul Öncesi Öğretmeni

Mügelotaaaaaaammmmmmm:utan:

Seni gördüğüm zamandan beri sende bir farklılık oldugunu hep sezinlemiştim.
    Hayata bu kadar rest çeken bu kadar hazır cevap biri normal sıradan bir insna olamazdı..
    Ki gercektende öyleymiş bunu senı yakından tanıyınca daha iyi anladım

Hayatın boyunca hep yüzün gülsün tıpkı msn konusmalarımız gibi :D
    Övünmek gibi olmasın senle konustugum zamanlarda öyle cok alıp goturuyrsunkı içimdeki sıkıntıları
    Hanı tamda vaktınde gelmişsin en zamanında yanımdasın
    Gerçekten beni anlayabılen anlattıgımı kendınde yaşayıp bana gerek ablalık gerek kardeslık yapan yegane ınsansın

Seni cok sevıyorum Mügelotam
    Hepte sevmeye devam edeceğimmm
    2013 ü sabırsızlıkla beklıyoruım anladın sen onu:gtar

2. Pyr.

Pyr. <i><b>"je ne suis pas moi, mais je voudrais bien"<

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Dünya bir oyun sahnesi,bende içinde bir oyuncu.
    Mügem

Birbirimizi hiç sevmeden başladık ya aslında hiç sevmedik demeyelim de elektrik almadan başladık [​IMG]

Onu çok seviyorum hatta şöyle beylik laf edeyim sanal alemde onu gerçekten çok seven benimdir. Başına bir şey gelse benim canım acır. Eskiden okadar narindik ki, herşeye üzülür, kırılırdık ama birbirimize değil etrafımıza.. Zaman bizim duygularımızı sömürdü, odun yaptı adeta.. Evet birbirimizi koparmaya çalışan insanlar oldu ama ikimizin de içinde kötülük olmadığı için kopmadık. Fitne ve fesat insanlar her zaman mutsuzluğa mahkumdur benim bir lafım vardır ve bu çok doğrudur; Başkalarının mutsuzluğuyla mutlu olandır, mutsuz insan..:sessizol:

Biz ne başkasının mutsuzluklarıyla mutlu olduk ne de bir başkası düştü diye ahım şahım güldük evet bazen sevindik doğrudur. Ama artık hayatta insanlara dünya kardeşlerimizin mutsuzluğunu istersek başımıza geleceğini anladık belki de:)

Ben gerçekten odunum gidip de birine nasılsın demeye bile üşenirim hatta msni açıp bırakırım geldiğim de gördüğüm olur yada direkt gördüğüm. Buna çok sitem eden oldu. :p Ama bilerek yapmadığımı anladı mügüşüüüm :rolleyes:

Eskilere göre nette vakit çok geçirmem ama demek oluyor ki bu dostlarımdan koptuğum anlamına gelmiyor.

Mügem ben msne girdiğim de bana yazar, ben ona yazarım eskilere göre iyiyiz anlatır, bana kızmaz çünkü birbirimizi anladık ve kabul ettik:p

Bana çok sitem ediyordu facebook aç diye sırf o istedi de açayım dedigim oldu ama doğru zamanı kolladım:p Ozaman nete pek girmiyordum. O isterse her yere salça bilem olurum bööö:nanik

Müge diyince bana kocaman bir yürek de AŞK geliyor. Birini sevdiğinde çok sever. Ama hayatın onda bazı kaybettiği değerlere üzülüyorum insanları önemsemiyor, önemsenmeyen taş başına gelir bebeğim her kim olursa olsun önemse, dinle ciddiye alma. :p

Seni çok seviyorum kardeşim beniiim, iyiki yanımdasın, iyiki mügesin, iyiki aşkı sevdin de yazılarını döktürüyorsun. Size yemin ederim çoğu zamanlar oldu nete giremediğim telefondan girip günlügünü okurum ne yapmış, ne etmiş :p
    Hoşuma gidiyor yahu en güzel günlüğü yazıyor müge haklı dağılın. :D

Ekim sana güzel şeyler getirsin canııımcığım anladın seeen:rolleyes:

3. RÜZGAR

RÜZGAR <b> Aşık olmak Ölümden zordu.Çünkü,ölümden öte köy

Ödül Puanları:
    0
    Çok Sevdiğim zaman zaman araya Kırgınlıklarda Olsa beni kaybetmekten asla vazgeçmeyen İnsan.

Sadık olmasına , karakterine her zaman Saygı duyduğum Bir insan,Kardeşim.

Tekrar Uğrucam ilerde konuna :t:

4. Homeros

Homeros New Member

Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle bölüm kuralı,

Yorumumu - yönde yapıyorum, + bir yön göremedim.
    Göreceğimi sanmıyorum, görürsem eğer + olarak değişebilir.

Basit bir taslaktan öteye gidemezsin.

5. ĿάчάĿiиά ☼

ĿάчάĿiиά ☼ <font face="Tahoma"><font sıze="2"><font color="di

Ödül Puanları:
    0
    Müge..:sss
    Çok samimi bir insana benziyor..Çok espretüel bir insan:zehra
    Canım bnm RABBİM herşeyi gönlünce versin..:sss
    Allah uzun bir ömür versn sevdiklerinle..
    Seni çok çok seviyorum unutma..:)

Sevgilerle SeLin..<

Kusura bakmayın ama cok saçma konuştunuz ..
    Bunu biliyormusunuz ?

6. RÜZGAR

RÜZGAR <b> Aşık olmak Ölümden zordu.Çünkü,ölümden öte köy

Ödül Puanları:
    0

Bölüm Kuralı ;

Yorumlarda pozitif - negatif yorum yapmak serbesttir. Hakaret ve küfür olmadığı sürece + veya - yorum yapabilirsiniz..

7. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    Benim için çok özel biri.
    Çok güzel bir kalbe sahip...
    Onun hakkında kötü düşünenler,onu çekemeyenler onu bana sorun :)
    Değerlisinn canee .

8. ค ร ђ к

ค ร ђ к <b><font face="Arial Narrow"><font size="2">Edep k

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ... Uzman Psikolog ...

Müge artık psikolog olduğum için ufak bir analiz yapayım..
    Öncelikle seni çok ama çok seviyorum..
    Tertemiz bir kalbin , kirlenmemiş hayallerin , ve tutarlı bir kişiliğin var ..

Müge çocuksu ruhun , ayşe tamam sözünü dinlicem evet böyle yapıcam üzülmücem banane evet doğru diyosun dedikten sonra gene başa dönen kalbine iyi nyetine yenilen mügem benim ..

Ben senin içinde ki çocuğu..
    Ben senin şair ruhunu..
    Ve ben senin aşkına bağlılığını , gurur tanımadan yaşamanı seviyorum..

Her daim mutlu olman dileğiyle..
    Hiçbir zaman kalbin aklının ötesine geçmesin -)

9. » Rєиgαгєик «

» Rєиgαгєик « Active Member

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Öğretmen
    Eskisi Gibi Degiliz Bana Karşı Mesafe Koydu Bayadır Farkediyorum Ama Nedenini Bilmiyorum..
    İyidir Müge..

10. Suигisє ∞

Suигisє ∞ <b> <font color="gray"> вєxтiчαгî </font></b> <br

Ödül Puanları:
    0

Şimdi uzun uzunn benim için ne kadar değerli olduğunu yazmak vardı
    ama biliyorsun beni hiçç beceremem bu konuları :/ amaa
    benim için ne kadar önemli olduğunu biliyorsun senn :sss
    canımmsın senn bitanemsinn :utan: hep hepp hayatımda oll :sss:sss
    veee çok çokkkk mutlu ol :sss
    çokkkkk seviliyorsun canım benimmm [​IMG]
    :sss:sss:sss:sss:sss

11. ÁρσLLση

ÁρσLLση An Architect Site Yetkilisi

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Mimar
    Hmmm , Nasıl başlasam bilmiyorum .. Kaç senedir tanıdığım insan , kavga ettik didiştik ama yinede doğru yola çıkıverdik :p Şaka bir yana tatlı sohbetler ettiğim , benim için değerli ve güleryüzlü insan:t: Seviliyorsun

müg müg müg müg müg Mügeee sonunda getirebildim e herfini oh be :p

12. Juliet.

Juliet. <font face="Tahoma"><font size="2"><font color="Bl

Ödül Puanları:
    0

Seni anlatmak, zor. Çok zor ya.
    Ne desem az, ne yazsam yetmez.
    Bazen gülmekten karnımız ağrır, bazense ağlamaktan gözlerimiz..
    Bazen konuşmayız, bazense konuşmaktan duramayız..
    Sen okadar iyi, dürüst, sevimli bir insansın. "Dost" kelimesini ağzıma aldığımda. Evet, Müge onlardan bitanesi diyebilirim..
    Arkamı döndüğümde güvenebilceğim nadir insanlardansın sen. Bi yandan çok gülen, mutlu, huzurlu birisi.
    Diğer tarafından bakınca, yaralı, sakin, kendi halinde sessiz birisi. Seni hep yanımda görmeliyim, ciddiyim.
    Çünkü seninle konuşmak iyi geliyor. Çok mutlu oluyorum..
    İyi ki varsın bitanem, iyi ki sevmişim seni..
    Hem aldığın, hem çaldığın. Helal, helal sana :gtar:haha
    Hep benimle ol, hep yanımda kal..
    Seni çooooooooook, çoooooook seviyorum..
    :sss

13. Almi.

Almi. <font color="RoyalBlue"><font face="Tahoma">all of

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Mügee;
    Hemşom çok severim seni benn.:utan:
    Bitanesindir Müge çok tatlıdır sevimlidir,ne yalan söyleyeyim fotoğraflarına bakınca yanaklarını sıkasım geliiiir.:rolleyes:
    Çok sevilir Müg.:sss

14. - Ơсεαи

- Ơсεαи <b><font color="teal">∞</font> </b></font>

Ödül Puanları:
    16
    Elif'i elimden aldı diye uyuz oluyodum hatta elime verseler parçalarım o cinsden değişik duygulardı kendisinede ilk defa burdan söylüyorum :utan:
    Ama tanışınca değişik duyguların yerini büsbüyük sevgi yer aldı aslında pek fazla paylaşımımız yok ama çok iyi niyetli çok sevecen biri ve ben onu çok sevdim :sss
    Günlüğünü takip ederim .j
    Sivri diline ölür biterim lafı nerden vuracağını çok iyi biliyo :utan:
    Hala beni onla tanıştırmadığı için kızsamdaa ben Müge'yi çok seviyorum
    :sss

15. Miм'e αşıк вiг иuи'uм.

Miм'e αşıк вiг иuи'uм. <font face="Tahoma"><b>Umutlar her zaman bâkidir a

Ödül Puanları:
    36
    Müge Müge Müge..
    Güzel yazıları, güzel çalışmaları var.
    Bi ara Mügüşüm derdim ona kendime yakın bulduğumdan.
    Uzun zamandır tanışıyoruz..
    Ama neden bilmiyorum beni eskisi kadar sevmediğini yada mesafe oluştuğunu hissediyorum.
    Bişey varda çözemiyorum yada bana öyle geliyor. :)
    Msnde, forumda 24 saat online olsakta selam vermez :p ben arada yazıyordum bende yazmaz oldum..
    Yinede severim, yinede iyidir Müge..
    Hep mutlu olursun umarım. :)

16. » ηєƒєѕ «

» ηєƒєѕ « <font face="Franklin Gothic Medium">Tanrı onu yara

Ödül Puanları:
    0
    Uzun uzuna anlatamam böyle bir becerim yok
    ama şunu söyleyebilirim insana insan olduğu için değer veren,
    kişiliği yerine oturmuş, çok güzel yetenekleri olan, kalbi bütün dünyayı sığdıracak kadar büyük
    nefreti kini öfkeyi ben göremedim onda
    yani bir o kadar da temiz bir kalbi var
    veeeee harika bir yetenekleri var
    : ) bunların en en en önemlisi yazıları insanı gerçekten derinleree götürecek kadar başarılı
    musmutlu ol :t:

17. YAĞMUR

YAĞMUR <font face="Segoe Print"><font size="4"><b>*Elif L

Ödül Puanları:
    0
    ikizimmmmmmmmmmmmmmmmmm:sss

canımınn içiii bitanecikk ikizimm benimmmm:sss o kadar temiz yüreklikii ama bazen bazı şeyleri gelip söylemeyip içinde tutup üzülünce sinir oluyorumm bilmeden istemeden bazen kırıyorumdur:sss üzülmeni hiç istemiyorum hep istiyorum ki hayatta mutlu ol, gül eğlen çünkü bu zamana kadar çok üzüldün artık mutlu olmak senin hakkın. seni ısırmak istiyorum demiştim hala öyle bi ısırsam bütün dünyalar benim olcak o yüzden benden uzak durman lazım yada razı olcaksın kaderine. ama diyorumda kıyamam ki ben sana seninle bir konuda tartışacak gibi olsak hemen uzatmadan birbirimize kıymadan devam ediyoruz bunu çok seviyorum:sss
    hayatımda site içerisinde değer verdiğim ve hep hayatımda olmasını istediğim melek diye nitelendirdiğim nadir insanlardansın meleğim..
    sana dediğim yere mutlaka git ve ziyaret et olurmu o zman anlıyacaksın ki hayatın ne kadar kısa ve yaşamanın ne kadar güzel olduğunu . hayat senin bir damla gözyaşına bile değmez , kimseye adil değil ki sana olmasını hiç bekleme ve neden böyle oldu diye bile üzülme. hep gül güller açsın güzel yüzünde tamam mı bitanem.sss

senin üzülmene , ağlamana hiç ama hiç kıyamam hatta en ufak üzülsen senin saçını başını yolarım kızım derim ki o kadar çok seviliyosun bende ve yüreğimde o kadar büyük bi yere sahipsin:sss iyi gününde kötü gününde hep yanında olmak isterim ve bunu gerçekten başarabiliyosam ne mutlu bana:sss çünkü sen üzüldüğünde seninle üzülürüm , güldüğünde seninle gülerim arkadaşlığımız dostluğumuz seninde söylediğin gibi sıradan değil çok özel ve çok güzel:sss

seni anlatmaya gelirse zaten seni tanıyan tanır , tanımayanlar içinde diyebileceğim tek şey onu anlamaya çalışın yargılamaya değil:sss

öptüm seni koskocaman canımın içii:sss seni çoook seviyorum kardeşim her zman mutlu olman için hep ama hep dua edeceğimide bilmeni isterimm kendini hiç ama hiç üzme çünkü senin şansında birgün dönücek ben buna inanıyorum sende inan:sss

18. #FoгGiveмe.

#FoгGiveмe. <font face="Tahoma"><font color="#808080">Sevmekle

Ödül Puanları:
    0
    Bu konu nasıl olur da 3. sayfada kalır yahu.:p
    Az önlere almak için girişimlerime başlıyorum.:p

Mügee..
    7 ayımı paylaştığım güzel insan. :)
    7 ay,öncesi,sonrası.
    Öncesi dersek,kafa dengi insanlardandı. Sohbet etmesi zevkli gelen,canın sıkıldığında neşeni yerine getirebilecek insanlardan..
    7 ay kısmına girersek,çoğu insanların yanyana bile yaşayamadığı şeyleri yaşadık birlikte.. Zamanında tattığımız o duyguyu doruğuna kadar yaşadık evet.. Kırdık,üzdük birbirimizi ama verdiğimiz değerler değişmedi hiç.. Kalpte önlerde tuttuk birbirimizi.. Sonra eksilerimiz çoğaldı,koptuk.. Biz'dik,iki ayrı insan olmayı nasıl olduysa becerdik.. :)
    7 ay sonrası kısmına gelince.. Suçluluk hissini doruklarına kadar yaşadım,bir insanı üzdüm.. Çok kez pişman oldum,kendime güvenemedim,yapamadım. En sonunda vicdanıma yenik düştüm,onca günün hatrına 'özür diledim',konuşmak istedim.. Yaptığım bu şey için üzgün değilim.. Ama bazı yaptıklarım için bunu söyleyemem..
    Müge,üzülmeyi gerçekten haketmeyen biri. Derler ya 'Sevdim mi adam gibi severim ulan!' diye. Bunu en iyi becerenlerden. :) Bağlandı mı tam bağlanan biri.. Ömrünün daha çok başındasın diyebilirim.. Toparlanmış ve tekrar hayat dolu görünen birisin.. Kendine temize çekmiş ve hayata gülümsüyorsun. :)
    Dilerim Rabbim'den en iyisini yaşatır sana.. Her güzellik yanında olur..

Birde söylemeden yapamam, 'Derin' nickinin en çok yakıştığı üye sensin. :) Bu da hoş görünüyor,anlamını bir yerde denk gelip okumuştum ama neyse iştee. :)

Çok saçmaladım. Biraz suçluluk duygumdan ötürüdür ki,itiraf eder gibi oldum bazı şeyleri ama içimi dökmek istedim sadece. :) Sen o kadar şeyi yazarken günlüğüne -herkesin görebileceği bir yere- , ben de vicdanımı en azından böyle rahatlatabilirim diyip itiraflarda bulundum konunda diyelim.. :)

Şu anda 'geçmiş günlerimiz'in hatrına hala birbirimizle konuşabiliyorsak biz iki olgun insanız demektir.. O kadar zamana karşı hala seni çok severim,sana çok değer veririm,seni ve fikirlerini de çok önemserim.. Bendeki yerini hiç kaybetmiceksin güzel insan. :)

Hayatın boyunca mutlu olmanı can-ı gönülden isterim.. :)
    Kendin gibi seveni bulursan hiç bırakma olur mu.? :) Mutluluk ancak böyle gelir..

Bu kadar yeter,ben yavaştan terk edeyim artık bu konuyu.. :)
    Tatlı canına cici davran.. Hep gülümse hayata 'inat'.. :)

19. -Uηdoмıel-

-Uηdoмıel- <font face="Tahoma"><font color="Black">Birbirimiz

Ödül Puanları:
    38
    Pek tanışmıyoruz :) Ama ablamla çok konuşurdunuz hakkında az çok bir şeyler biliyorum o yüzden :)
    Ablamın değer verdiği birisisinn ablamm seviyorsa bi bildiği vardır :p
    Mmmm bu arada forumda Ps çalışmalarını en çok beğendiğim kişisin :sss Gerçekten çok güzel şeyler yapıyorsunn sakın bırakayımmm demeee :p
    Her şey gönlünce olur umarım :)

20. Derin

Derin <b>· İnziva ·</b>

Ödül Puanları:
    0
    MİRA'm;
    Çok tatlı ve çok sempatiktir.
    Yardımsever ve cana yakındır yıldızım.
    Forumda değer verdiğim kişiler arasındadır.
    DERİN adını çok sever, adını kendisi koyabilseydi eminim adaş olurduk. :sss
    Nick olarak değiştirecek ve çok yakışacak meleğime. :kalbim:
    Çok aşırı derecede birbirimize benzemekteyiz. Bazen düşünmüyor değilim acaba aramızda bir kan bağı olabilir mi diye. :D
    Uzun uzadıya anlatmayı pek beceremiyorum.
    Ben söylemesem de biliyor zaten ne kadar sevdiğimi kendisini. :utan:
    İyiki varsın bi' tanem, iyi ki tanışmışız DERİN'iM. :sss

Bu Sayfayı Paylaş