Casey.

'Formistan Üye Sözlük' forumunda -Luiпє. tarafından 10 Mayıs 2012 tarihinde açılan konu

1. -Luiпє.

-Luiпє. <font face="Tahoma">Gerçekten de insanın hayatta k

Ödül Puanları:
    0
    Casey yani Eylül.
    Aslında Eylül ile okadar uzun zamandır tanışıyoruz ki. Hani çok iyi tanıyanlardan biriyim diyebilirim. O yüzdendir ki bu konuyu açma hakkını kendimde gördüm ve başladım yazmaya. Çok güzel yazamazsam sen şimdiden affeyle beni bitanem cünkü sevdiğim insanları anlatmaya çalışmak bana zulüm geliyor. Kelimeler hep bi yerde eksik kalıyor. Öyle işte..
    Seninle nasıl tanıştık filan hatırlamıyorum ama sabahladığımız günler dün gibi aklımda. Ozaman hayatlarımız eşit şekilde kötü gidiyodu sabaha kadar dertleşiyorduk diyebilirm.
    Ama öyle deli , öyle çatlaksın ki dertleşirken bile insanı güldürüyorsun eğlendiriyorusn.
    Bunu herkes yapamaz o yüzden bu özelliğini kaybetme.
    Bir ara sorunlar tavan yaptı ve sen ortadan kayboldun. Sebebinin bu olduğunu düşündüm (haklıymışımda) merak ettim ama ne telefon nede baska bişi ulaşamadım. Diğerleri gibi ay öldü ay evlendi gibi aklıma abuk sabuk şeyler getirmedim ama bişeylerin yolunda gitmediğini düşündüm.
    Bikaç gün önce geri geldin iyiki de geldin.
    Özlemişim gerçekten konustukca daha iyi anlıyorum.
    Sana kızamadım çünkü gittiğinden çok farklı döndün. Farklı derken kişilik olarak değil elbette. Kendini toplamıs olarak , mutlu olarak.
    Bu durum sana kızmama engel oldu. Demek ki böyle olması gerekiyormus.
    Bir süre herşeyden uzaklaşman gerekiyormuş.
    Umarım artık herşey isteğin gibi olur bitanem. Ama bir daha öyle habersiz gidersen kafanı koparırım:D
    İyiki varsın:sss

2. Fяeedoм

Fяeedoм <font face="Arial"><font size="2">Her an seni düşü

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yardımcı öğretmen.
    Ben hatırladım onu ama o beni hatırlamadı sanırım. :sorry:
    Diğer forumda hemen hemen her gün konuşurduk onunla, özlemiştim ama ulaşabileceğim hiç bir şey yoktu elimde.
    Yeniden dönmene çok sevindiiiiiim, en kısa zamanda beni hatırlaman dileğiylee. :sorry: :sss

3. Zara

Zara <font face="Trebuchet MS">Arapların güzel bir söyl

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Anaokulu öğretmeni
    Sadece eski nickinden tanıdım ama hiç konuşmamıştık. Yeni tanıştık ve iyiki de tanımışım onu çok iyi yürekli ve benim gibi deliii :hihi:
    Rabbim gönlüne göre versin hep canım, seviliyorsun :ayhh:

4. Mσllαsse.

Mσllαsse. <font face="Georgia"><font size="4"><font color="#

Ödül Puanları:
    0
    - EYLÜL.

Tanıştık ama konuşmuyoruz, çünkü profili kapalı. :p
    Haftanın Konuğu'ndan hatırladım onu. Adını, yaşını falan.
    Kanım ısındı bu kıza, çok sevecen falan yani.
    Herşey istediğin gibi olsun canım.

:kg:

5. Fяeedoм

Fяeedoм <font face="Arial"><font size="2">Her an seni düşü

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yardımcı öğretmen.
    Ben daha önce yazmıştım fıstığıma ama beni tanıyıp tanımıcağını bilmediğim için kısa kesmiştim. :tb:

...
    Eylül'üüm, ablacıım canım benim o.. Sanalda güvendiğim çok ama çok az kişi vardı zaten. Bunlardan birisin. Ve biliyorum ki yerin hiç değişmicek. O kadar iyi temiz kalplisin ki, üzülmeni hiç istemiyorum. Ben yazmadığım zamanlarda bile '' amaan o yazmıyorsa bende yazmam '' deyip profilimi hiç boş bırakmadın. Ne zaman canım sıkkın olsa anladın ve beni dinledin.. Biliyorum hepte dinlersin.. Eski forumda da konuşurduk seninle. Ama şimdi ben biraz daha büyüdüm sanırım, biraz daha iyi anlıyorum seni kaybetmemem gerektiğini. :) Reeldeki çoğu insana güvenipte hiçbir şeyimi anlatamazken, sana birçok şeyimi anlattım, hep yardımcı olmaya çalıştın.
    Bir kere bile geçiştirmedin. Benim hakkımda ne düşünüyorsun bilmiyorum ama ben
    seni çok çok çok seviyorum. Hep yanımda kal olur muu ve daima gülsün yüzün.. :sss

Seni çok çok çok çok çok çok çok çok çok ... ... ... çok çok çok seviyorum :sss

6. єчℓüℓ

єчℓüℓ (;

Ödül Puanları:
    0
    Aklının Kabul Etmediği Yer... Biraz Tuz Biraz Mavi
    Ben Geldim...
    2010 yılından bu yana hep birlikteyiz tabi gitmen gerekdi bir süre ama konuşdukdan sonra sebebsiz olmadığını bilmek inan çok mutlu etti beni.
    Bendeki yerin nasıl anlatılır inan bilmiyorum Şuan buraya ne yazacağımıda bilmiyorum aslında bu konuyu ben açmayı o kadar çok isterdim ki ;
    Şu sanal alemda tanıdığım ve tanıyabileceğim en mükemmel insansın ve benim için sanaldan çok daha ötesin bir insan bu kadar mı tatlı olur :haha hani o kadar da tatlısın bende ki yerin çok farklı
    Kardeşimsin canımsın candan ötemsin
    Bendeki yerini en iyi sen anlarsın aslında bunu hissettirdiğimi düşünüyorum
    Umarım birdaha hiç kopmayız

Sen Herşeysin Seni çok seviyorum...

7. - нıяçıπ ʍεlεκ -

- нıяçıπ ʍεlεκ - <font face="Tahoma"><font color="DarkSlateGray">aL

Ödül Puanları:
    0
    Kendisini tanımıyorum ama açıkçası günlüğünün sıkı takipçisiyim :sessizol:

8. Almi.

Almi. <font color="RoyalBlue"><font face="Tahoma">all of

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci.
    Başlıyorum,zor olacak anlatmak.
    Bilmem hatırlar mısın biz başta birbirimizi hiç sevmiyorduk aşko. :p
    Ben de şu gidişinden bahsedeceğim, bende büyük iz bıraktı çünkü.
    Ulaşamadım,merak etmedim de değil ama ulaşacak yer yoktu,telefonun kapalıydı sanırım bir süre,
    çünkü ne zaman mesaj atsam iletilmiyordu,aradım ulaşılamıyordu falan filan..
    Ama geldiğinde öyle bir sevindim ki,anlatılmaz yaşanır yani.
    Casey gördüm,oha Eylül! dedim.
    biraz umutsuzdum konuyu açarken,sen değilsindir diye düşündüm ama sendin,
    Allahım bu bir lütuf dedim yani. İşte böylee;
    İyi ki geldin Eylülüm,iyi geldin sen bana. :sss
    Seni çoook seviyorum.:utan:

9. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğretmen
    Eylül' ü uzun zamandır tanıyorum. Bir aralar aramıza soğukluk girdi küstük:p Ama burda tekrar barıştık ki o neden küstüğümüzü bile hatırlayamıyordu: d:p demekki önemsiz bişi. Herneyse Eylül le ailelerimiz konusunda bir kaç defa dertleştik konuştuk. İkimizin de çok büyük eksiklikleri filan var. Çoğu şeyden mahrum kaldık bu hayatta. Neyse geçiyim bunları .
    Eylül' ü tanıdığım için mutluyum. Neşeli ve enerjik dolu. : ))

10. -JоphiєL-

-JоphiєL- <b><font size="1"><font face="Tahoma">TİME HAS BRO

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar Programcılığı Öğrencisi
    Abooo ben Eylül'e yazmamışım tüü bana ya :hihi: Neyse hemen lafa gireyim ben :D
    Eylül sevilmeyecek gibi değil ya.Biraz delidir falan ama sıcaktır,samimidir.Sohbetine doyum olmaz yani.
    Eskiden çok konuşurduk ama şimdi pek konuşmuyoruz.Ben msn açmıyorum,o facebook kullanmıyor falan filan bu sebeplerden.
    Forumda da ara ara konuşuyoruz işte.Ama ona olan sevgim hep aynı..
    Kızıl saç hastası,Angelina Jolie ve Megan Fox hayranı,pembe delisi,özgürlüğüne düşkün,aşka aşık ama bi türlü aşık olamayan marjinal kızımız Eylül. :hihi:
    Bu zamana dek hiçbir sorun yaşamadık,yaşamayız da inşallah.Seviliyorsun çok canım benim :ayhh:

11. -Eliαne-

-Eliαne- <font face="Comic Sans MS"><font color="LightBlue"

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Ablacm cok sevecen birisin :tb:

Rabbim omur boyu karsina iyi insanlar cikarsin bir omur mutlu ol :ayhh:

12. נєαη

נєαη <font face="Georgia"><i>Olduğu kadar,olmadığı "<fo

Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    tekel :D
    Buraya yazmak istedim eylülle teee diğer forumda ilk üye olduğu zamanlardan tanışmıştık baya iyiydi aramız deli biraz ama bende zaten akıllı sayılmam:p sonra ben taşındım oda taşındı bu aralar uzak kaldık.Severim keretayı:pinşallah kısa zamanda tekrar sık sık girmeye başlar foruma özledim valla:sss

13. Liz O'Murphy

Liz O'Murphy <font color="Black"><font size="1"><b>Şöyle <u>aln

Ödül Puanları:
    38
    Oyyy oyy ne desem şimdi ben bu kız için. Aklıma tanışmamız geldi iyi bakışmıştık senle. O baktı ben bktım şimdi kopamıyoruz :D Bakmaya devam.
    Şaka bi yana kendisi delidir doludur beni canımdır.
    Bu siteye geldiğimden beri (eski sitede dahil) tanıdığım en temiz kalpli, kendime en yakın gördüğüm insanlardan biri. :)
    Allah onu başımızdan eksik etmesin. Arada böyle kafası kızıyor bizi bırakıp gidiyor ama oda dayanamayıp hemen geri dönüyor.
    Bi daha sakın gitme tmm mı bebeim. Çok özlüyoruz seni. Bide sms yap beni sinir etme :rüya :ayhh:

Bu Sayfayı Paylaş