Beklenen mehdi nezaman çıkacak

'Ahir, Zaman, Ahiret' forumunda yeruşelim tarafından 1 Ağustos 2014 tarihinde açılan konu

 1. yeruşelim

  yeruşelim New Member

  Katılım:
  1 Ağustos 2014
  Mesaj:
  7
  YOZLAŞMIŞ DÜNYA VE BATI
  · 1930ila 1960 arasında ABD ile Rusya arasında bir silahlanma yarışı başladı. Arka arkaya füze denemeleri yaşandı. Ardından biz daha uzun menzilli ve kitlesel imhalı füze gönderiyoruz yarışına dönüştü. Sonra Biz aya ayak bastık yalanını uydurdular. Yalancı görüntülerle insanlar aldatıldı. Silahlanma yarışı nükleer, biyolojik ve kimyasal silahlara geçişi getirdi. Kitle imha silahlarını üreten inançsız yönetimler dünyaya egemen olmuşlardı. Bu bozguncu ve şiddetçi küresel güçler aynı zamanda dünyada barışçıl, evrensel değerleri koruyan dünyanın jandarması olduklarını ilan eden bir halifelik görevinde olduklarını söylüyorlardı. Halkı aldatanlar tanrısal sözlerle kirli planlarını uyguluyorlardı. Barışçıyız diyerek savaş çıkartıyorlardı. İnsanlık çok karışık dönemlerden geçti. Çok yalan ve çok kafalar karıştırıldı. Gerçekler bu kadar yalanın ve komplonun içinde fark edilemedi. İnsanlar aldatıldı, gerçekler bilinemedi.
  · Fransız ihtilali ile kardeşliğe savaş açanlar demokrasiye ve cumhuriyete geçiyoruz yalanını uydurdular. Tam bir tezatlık içindelerdi. Söyledikleriyle yaptıkları birbirinin tam tersiydi. Onlar halka dayalı yönetimleri değil vesayete ve inançsız menfaatçiliğe dayalı yönetimlere geçişi sağlamışlardı.
  · Evrim teorisi saçmalığı ortaya attılar. İnsanları dinden uzaklaştırmak ve inancı yıkmak için her türlü yöntemi kullandılar. Evrim teorisi, uydurma fosiller, dinazor belgeselleri, uzayda hayat var yalanları, başka canlılar ufolar var gibi türlü yalanlarla inançsızlığı beslediler. İşleri güçleri dinle uğraşmaktı. Yalanlarına bazı dergi ve belgesel firmalarını ortak ettiler. Dünyanın en ünlü kurumlarıyla insanlar aldatıldı.
  · Geçmiş kavimlerin sapkınlıkları günümüzde de yaşanıyor. Eşini aldatma ve boşanma sıralamasında Batı ve ABD birinci sırada geliyor. İngiltereve ABD eşcinsel evliliğe izin verdi. Erkek erkeğe evlenenlerin sayısı artıyor. Başlarına felaket gelen kavimler de böyle dönemleri yaşıyorlardı. Evlilik cüzdanıyla el ele tutuşmuş iki erkek sapıklığın ve sapkınlığın en güzel örneğiydi. Bir halk ve toplum ancak böyle bir yasayla büyük bir bozulmaya giderdi. Bu durum tam bir şeytan yoludur. Arzularına sınırlama getirmeyen kavimler insanlığa zarar vereceğinden geçmişte daima Tanrı’nın gazabına uğramıştır. Birilerinin iğrençlik üzerinden arzularına düşkünlüğü kınamayı mecbur kılıyordu. Sapıtmış, şehvet düşkünlerinin özgürlüğü bütünün özgürlüğüne ve normal yaşamına zarar veriyordu.
  · Silahın ve paranın egemen olduğu bir dönemi yaşadık. Güçlünün yendiği ve ezdiği bir dünya dönemi gördük. Bozguncular paraya ve silaha sahip olunca insanlığa çok çektirdiler ve insanlara zarar verdiler. Kaba kuvvetin yeryüzündeki düzeni yönettiğini gördük. Bu dönemde mazlumlar ve inançlı halklar büyük sıkıntı yaşadılar. Doğruluğun ve adaletin egemen olduğu ve yönlendirici bir güç olduğu dönem çok eskidendi.
  · Zalimlerin dönemi yaşandı. Bu dönemde iğrenç bir dünya siyaseti vardı. Maddi temel üzerine dayalı kötülükle işleyen bir sistemdi. Dinsizlik baz alındı. Bu dönemde yalan, hile, çıkara dayalı söylenti, haksızlık, baskı, darbe ve şiddet vardı. Savaş ile milletler susturulurdu.
  · Kanunlar tanrı yasalarında uzaklaştırılıp insanlar kendilerince anayasa yapınca bir yaptırım gücü olmadı. Ve suçlar neredeyse serbest hale geldi. İnsanlara ögütler de verilmedi. Sosyal suçlar, boşanmalar ve öldürmeler çokça görüldü. Bu dinsizlikten insanlar çok çektiler. Batıcıların karaladıkları ve kötü algılattıkları değil dediğim. Yani şeriat değil. Evrensel değerleri koruma yolunda tanrı kararlarına şeriat diyerek dini karaladılar. Şeriat ne öldürmektir ne de zarar vermektir. Şeriat insanlık için yasalara sadık kalmaktır. Batılılar örtünmeyi faişelikle eşleştirdiler. Müslümanlığı kötülemek için bu yöntemi kullanmışlardı. Halbuki Meryem’de örtünüyordu. Onların namuslu bakire rahibeleri de örtünüyorlar. Neden islamı karalamak için türlü yöntemler kullanıyorlardı. İşte dünyada dinsizler tarafından tüm dinlere bir savaş açılmıştı. Ve böyle bir dünyada yönetiliyorduk.
  · Güçlü olmaktan ve silah gücünden övünen bir dünya gördük.Malezya’ya ait bir uçak kayboldu. Ülkelerden hep üstünlük göstergesi açıklamalar yaptı.. Bizim teknolojimiz ileri diye okyanusa düşen uçağı hepsi aramaya koyuldu. İş düşen uçağı bulmaktan çok önce bulanın teknolojisi ve güçlülüğü ön plana çıktı. Dünyanın içinde bulunduğu bu aşağılık üstünlük psikolojisini siz düşününüz. Bir açıklama yapılıyor, İngiltere’nin yüksek teknolojisiyle uçağın izine rastlandı. Japonya uydu ile okyanus üzerinde 150 parça tespit ettik. Başka bir açıklama Çinin uydusuyla nerede olduğu tespit edildi. Başka alanda bir başka açıklama Amerika Ukrayna krizinden dolayı Rusya küresel güç değil sadece bölgesel bir güçtür. Ülkelerin bu güçlüyüz. Bizim teknoloji ileri. Bu büyüklenme, güç gösterisi kibir yıldırma korkutma siyasetleri ne kadar şeytanidir. Hiç düşündünüz mü dünyada psikoloji ve algı kaba kuvvete dayalı güç üzerine kurulu olduğunu. Neden dünyada doğruluk, adalet ve hak güçlü değil.
  · Yıldırım, "İslam Coğrafyasında Yaşananlar ve Kudüs" konferansında yaptığı konuşmada, İslam bölgelerindeki olumsuzlukların siyonizmden kaynaklandığını savundu. Tarihte Mescid-i Aksa'ya sahip olanların dünyanın hakimiyetini elinde tuttuğuna dikkati çeken Yıldırım, Müslümanların hakimiyetinde dünyanın hak ve hakikatle yönetildiğini anlattı. Mescid-i Aksa'nın siyonizmin eline geçtiği dönemden bu yana, 50 yıldır dünyada kan ve gözyaşının hakim olduğuna işaret eden Yıldırım, şöyle konuştu: "4. Dünya Savaşı'nın tablosuna size sayıyorum. Afganistan'da Müslüman ölüyor, Amerika ve NATO öldürüyor. Filsitin'de Müslüman ölüyor, İsrail öldürüyor. Çeçenistan'da Müslüman ölüyor, Rusya öldürüyor. Keşmir, Müslüman ölüyor, Hindistan öldürüyor. Orta Afrika, Müslüman ölüyor, Fransa ve Hristiyanlar öldürüyor. Suriye ve Mısır'da Müslümanları işbirlikçiler öldürüyor. Irak'ta Müslümanları Amerika ve işbirlikçileri öldürüyor. Dünyada başka savaş var mı? Dünyadaki savaşların hepsi bu. İstisnasız bütün ölenler Müslüman."Emperyalist ülkelerin 1988'deki toplantıda geleceği İslam toplumlarının birbirlerini öldürmesi şeklinde planladıklarını kaydederek, "Müslümanlarla kimi kastediyorlar? Kendinizi kandırmayın. Anne ve babası Müslüman olan, Müslüman isim taşıyan İslamcıları, milliyetçileri, laikleri, Kemalistleri, ulusalcıları, aklınıza gelen hepsini. Müslümanların yer altı kaynaklarını, doğalgaz, petrol ve diğer tüm değerli madenlerini en ucuz ve güvenli şekilde kendi topraklarına aktarmak istiyorlar ve bunun için de bölgesel savaşlar yaptırıyorlar" değerlendirmesinde bulundu. Yıldırım, söz konusu dönemde Türkiye'de cesurca çözüm süreci adımı atıldığını vurguladı."Bu cesur adımın devam etmesi karşılığında birdenbire başka düğmeye basıldı" diyen Yıldırım, sözlerini şöyle sürdürdü: "Birçok sebep olabilir ama o sebeplerden hiçbiri birinci öncelikli değildir. Birinci öncelik, Kürt meselesi ve çözüm sürecidir. Bunun devam edebilmesi için çok sıkı durmamız lazım. Geri adım atacak tarafı affetmememiz lazım. Özellikle İsrail, bu çözüm sürecinin sonuca ermesini istemiyor çünkü kendi güvenliğini düşünüyor. Güvenlik eksenli politika yapıyor. İsrail, biliyor ki Orta Doğu'da barış olur ve Müslümanlar arasındaki problemler giderilirse... Şu cümleyi hep söylüyorum, 'Bölgedeki oyunu bozacak tek güç Türk-Kürt ittifakı ve kardeşliğidir."Batı'nın, Mescid-i Aksa'yı tekrar alamamaları için Müslüman birliğini bozmaya çalıştığını belirten Yıldırım, "Batı, bu nedenle Kudüs'ü alan topluluğun arkasındaki birlik ve beraberliği bozabilmek için her şeyi yapıyor" ifadesini kullandı.
  · ABD Dışişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, ABD'nin Yahudi Karşıtlığıyla Mücadele ve İzleme Özel Elçisi Ira Forman'ın, Türk hükümeti ve çeşitli Yahudi topluluklarıyla görüşmek üzere 20-23 Mayıs'ta İstanbul ve Ankara'ya geleceği bildirildi. Forman'ın ayrıca, 14-16 Mayıs'ta Ukrayna'nın başkenti Kiev ve Dnipropetrovsk kentini ziyaret ederek, Ukrayna'daki Yahudi topluluklarının içinde bulunduğu durumu değerlendirmek ve ABD'nin Ukrayna halkına desteğini yeniden teyit etmek için Yahudi toplumu liderleriyle ve hükümet yetkilileriyle görüşmeler yapmasının planlandığı belirtildi.
  · ABD ve Avrupa birliği yandaşlarına yardım yaparken ve destek verirken müslüman ülkelere savaş açmakta ve bu milletleri kullanmaktadır. AB Konseyi, büyük çoğunluğu Karayipler ve Pasifik bölgelerindeki ada ülkelerinden oluşan 19 ülkenin vatandaşlarına Schengen Alanı’na vizesiz girme hakkı tanıyan kararı onayladı.AB tarafından alınan karar şaşkınlık verdi ve tamamen yanlı olan bu karar gereği, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Kolombiya, Dominika, Grenada, Kiribati, Marshall Adaları, Mikronezya, Nauru, Palau, Peru, Saint Lucia, Saint Vincent ve Grenadinler, Samoa, Solomon Adaları, Doğu Timor, Tonga, Trinidad ve Tobago, Tuvalu ve Vanuatu vatandaşları vizeden muaf olacak.
  · IMF, Madagaskar'a 47,4 milyon dolar yardımda bulunacak.Yünnan eyaletinde devam eden kuraklık içme suyu kaynaklarını olumsuz etkiliyor. Yetkililer, 1,2 milyon kişinin içme suyu sıkıntısıyla karşı karşıya olduğu bildirildi. Afrika’da yıllarca durum daha vahimdi neden bu zamana kadar yardım yapılmamıştı. Yandaş ve taraflı hareket eden küresel güçler tam bir din düşmanıydılar.
  · ABD en güçlü destekçisi İngiltereye her zaman destek vermektedir. ABD Başkanı Obama, G7 zirvesinde yaptığı "birleşik ve güçlü bir Birleşik Krallık'ı desteklediğini", ancak kararı İskoç halkının vereceğini söylemişti.Salmond, BBC'de yayınlanan "Andrew Marr" isimli programda Obama'nın sözlerinin hatırlatılması üzerine şöyle konuştu: "Obama'nın sözleri kesinlikle şaşırtıcıydı çünkü Amerikan hükümeti daha önce İskoçya'da yapılacak demokratik referandumda tarafsız olacağını açıkça dile getirmişti. Ama tabii David Cameron uluslararası olarak herkese kendisine yardımcı olması için yalvarıyor. Endişelenmekte haklı çünkü son kamuoyu yoklamaları İskoçya'nın bağımsızlığına desteğin yüzde 46 olduğunu ortaya koyuyor."
  · ABD gizlice dünyayı dinliyor. Kimin ne yaptığını takip ediyor. İşine gelmeyen durumlarda insanları ve ülkeleri birbirine düşürüyor. Bozgunculuk yapıyor. Gıybet siyaseti uyguluyor. Küresel gücünü korumak için her türlü şeytanlığı yapıyor.ABD Ulusal Güvenlik Kurumu’nun (NSA) dünya genelindeki yoğun dijital casusluk faaliyetlerini eleştiren Steinmeier, son gelişmelerin ardından kamuoyunda “sınırsız güce sahip devletin” her şeyi izlemekte olduğu korkusunun oluştuğunu kaydetti.
  · Obama ilk başkanlığında İranlılar tarafından sevinçle karşılanmıştı. Çünkü İranlılar kıyamete yakın siyahi birinin mehdi’den önce geleceği gibi bilgileri birtakım hadis kaynaklarından edinmişlerdi. Obama ilk göreve müslümanın yalanıyla gelmişti. O dönemde İranlıların Obama’ya bakışı çok sıcaktı. Ama obama söylediğinin tersini yapıyordu. Hiç umdukları gibi çıkmadı. O son çıkacak sinsi deccaldi. Hatta bir ara İran’a savaş senaryoları ABD gündemine oturmuştu. Tüm bunlar konuşulurken bir anda Ortadoğu karıştı. İran’a savaş seçeneği ortadan kalktı. Kendi kendilerine bu intahar olur dediler.
  · ABD Başkanı Barack Obama’ya müslüman denilemez. O, müslümanım yalanıyla gelmişti. 11 Eylül ile başlayan Afganistan ve Irak savaşı sonrasında İslam’a açtıkları savaşı yumuşatmak için böyle bir yöntem denemişlerdi. Bir müslüman ‘Keşke hristiyan olsaydım.’ demez. Obama bunu söyledi. Birasına iddialara girmez. Kanada Başbakanı Stephen Joseph Harper'la iddiaya girmişti. Obama iddiada kaybettiği biraları Kanada Başbakanı Harper'a gönderdi. O çakma Müslüman ve söylediğinin tersini yapan Deccal’dir. Eşcinsel evliliklere izin verdi. Okul katliamından sonra silahlanmaya hayır diyemedi, Silah lobisine boyun eğdi. Obama karısını aldattı. Eşi ondan hiç memnun değil, eşine göre Obama’nın da üstün bir lider olarak gösterilmesinden çok rahatsız. Kızı gece hayatlarında. Dindar Obama şampanya partilerine katılıyor. Oturmuşlar masa başında müslüman halkları nasıl yok ederiz hesabını yapıyorlar. Hem müslümanım diyecek hem de ırak halkına savaş açacak, hem müslümanım diyecek hemde israilin sebepsiz Filistin saldırılarını destekleyecek. Hem müslümanım diyecek inançlı Afganistan halkını öldürün diyecek. Onlar koca bir yalancılar. Dünyanın geneli inanan oldukları için böyle davranıp küresel kamuoyunu aldatıyorlar. Bu hileleri ve aldatışları daha ne kadar sürecektir.
  · Daha önce George Bush’a ayakkabı fırlatılmıştı. Hillary Clinton'a da ayakkabı fırlatıldı. İnsanlar artık savaş siyaseti yapanların aşağılık bir yol tuttuğunu göstermek için ayakkabı fırlatmaktadırlar. Clinton da Bush gibi kendisine fırlatılan ayakkabıdan ani bir hareketle kurtuldu. Bu ani hareketleri rahmani mi şeytani mi yorumunu siz yapın.
  · Amerikan istihbaratı kontrolden çıktı. ABD Eski Başkanı Carter elektonik posta ya da telefon kullanmadığını söyledi. Herkesi fişlemişler. ‘Hukuksuzca her işi yapıyorlar.’ Dedi.
  · ABD’de bütçe çok daha kötü. İşsizlik oranı artıyor ama gizliyorlar. Büyüme yok aksine küçülme var. Ülke ileriye gitmiyor. Tersine afetlerin yarasını sarmakla bocalıyorlar. ABD yani dünyacıların yönetim merkezi yıkılış yaşıyor. Kötülerin merkezi yıkılırken iyilerin merkezi filizleniyor.
  · Gelişmekte ve kalkınmakta olan BRICS ülkeleri Batılı ülkelerin mali egemenliğini kıracak bir proje için düğmeye bastı. Brezilya, Rusya, Hindistan, Çin ve Güney Afrika kurmayı planladıkları kalkınma bankası ile Dünya Bankası ve Uluslararası Para Fonu’na (IMF) alternatif olmayı hedefliyor. Rakip bir dünya bankası kuruluyor.
  AVRUPA
  · Batı ve Rusya Ukrayna üzerinde savaş halindedirler. Önce komşu ülkelere sonra bu savaş batı ve orta Avrupa’ya yayılacak. Tüm dünya küresel güçlerin bu savaşından etkilenecek. Dünyaya istikrar büyük zarar görecek ve güven azalacak. Küresel ekonomi çökecek. Ve savaş hali globalleşecek. Onlar Türkiye’yi karıştırmak isterken kendilerini savaş halinde buldular. 17 aralık operasyonuyla Erdoğan hükümetini düşürmeye çalışanlar tanrıdan cevabı aldı ve birbirlerine düştüler. Aynı tarihlerde ukraynada olaylar patlak verdi. Rusya Suriye’yi dillendiren Türkiye’de Erdoğan yönetiminin gitmesini istedi ve ABD de bir anlaşma yapıp kirli planlarını uyguladılar. Ama Tanrı bu sinsi planı bertaraf etti ve aynısını onlara yaptı.
  · Batı ile Rusya arasında gerginlikler artacak ve savaş görülecek. Bu gerginlik Ukrayna ile başladı. Belki başka ülkelerle devam edecektir. Bir kırılma noktası görülecek ve bir yerde patlak verecek. Putin fazlaca maddeci, çıkar derdinde ve agresif tavırlar sergileyen Suriye’de şiddeti devam ettiren, Ukrayna’da toprak kapmaya çalışan maneviyattan yoksun bir kişidir.Bir savaş durumunda bu hem Rusya ekonomisini hem de dünya ekonomisini etkileyecektir. Bu durum Tanrı tarafından dünyanın eski düzenin değiştirileceğine işarettir. Türkiye küresel güç olma yolunda bir basamak daha çıkacaktır. G-20’den G-7’ye girecektir. Ayrıca küresel diplomaside çok etkin olacaktır. Bu durumu eski küresel vesayet çekemeyecektir. Türkiye geleceğe bıçak sırtında gidecek ve tanrı tarafından desteklenecektir.
  · Ukrayna maddecilerin ve inançsızlığın egemenliğini en güçlü şekilde yaşadı. Çıkarcıların kurduğu düzende güçlü bir vesayet vardı. Ülkenin gelirlerini bir zümre sömürüyor halk baskı altında kalıyordu. Ülkenin kalkınması olmadığı gibi devleti hortumlayanlar çoktu. Ukrayna öyle bir hale geldi ki *** işçiliği hat safhaya çıktı. Ülkede hiç istikrar yoktu. Günahlar ve suçlar tavan yapmıştı. Halk artık eski düzene başkaldırdı. Ancak burada dinsizler ve vesayet çatışmaya girdi. ABD ve Rusya gerginliği bunlar üzerinden yaşandı. Halbuki onlar özgürleşmek, büyümek ve esenlik içinde yaşamak istiyorlardı. Onları ancak Türkiye siyasetini izlemek kurtarırdı. Özelleştirmeler, demokratikleşme paketleri, yeni anayasa ve kalkınma hamleleri. Ukrayna son yüz yılda çok kötü bir dönemden geçti.
  · Tuzla kanton hükümetinin binası ateşe verildi.Boş pencereler yeni bir sokak gösterisine tanıklık ediyor. Bu gösteri Bosna-Hersek’te son günlerde yaşanan protestolardan sadece biri. Acaba Bosna kışın ortasında “Bahar” mı yaşıyor? Tuzla bütün bu olayların başladığı şehir. Orta sınıf aileler, sol görüşlü öğrenciler ve işsizlerden oluşan grubun hedefinde hükümet var. Şu ana kadar 10 kanton hükümetinden 4’ü istifa etti. Şubat ayının başında Saraybosna, Zenica ve Tuzla şehirlerinde başlayan hareketlilik, 1995 yılında savaşın sona ermesinden sonra yaşanan en ciddi şiddet olaylarına sahne oluyor. Şiddetli çarpışmalara rağmen protestolar devam ediyor.
  · Ukrayna’da seçilmiş yönetimin ayağını kaydırdılar. Seçimle gelen bir hükümeti sokak olaylarıyla yıkmayı başardılar.
  · BM Güvenlik Konseyi Ukrayna krizi başladığından bu yana 8. oturumunu gerçekleştirdi. Herhangi bir karar tasarısı ya da somut adımın tartışılmadığı toplantıda Konsey üyesi ülkeler kendi pozisyonlarını tekrar etti. Rusya'nın BM Daimi Temsilcisi Vitaly Churkin, Kırım'da yapılan referandumun halkın tercihini gösterdiğini savunarak, Rusya'nın Ukrayna'da Rusça konuşan halkın güvenliğini sağlama sorumluluğu olduğunu öne sürdü.Churkin, Ukrayna'nın başkenti Kiev'de yaşanan olaylar nedeniyle de Batılı ülkeleri ve Ukrayna içinde Batılı ülkelerle işbirliği yapan "örgütleri" suçladı. ABD'nin BM Daimi Temsilcisi Samantha Power Rusya öyle gözüküyor ki, sınırlarını yeniden çizmek istiyor ancak bu şekilde gerçekleri değiştiremez" dedi.Churkin, "Bu tavır ve sözler bana ve ülkeme saygısızlıktır" ifadesini kullandı.
  · Medvedev: "Kan akacak, devrim olacak" Rusya Başbakanı Dmitri Medvedev, Facebook'ta Ukrayna ile ilgili açıklama yaptı.
  · Ukrayna'nın azledilen Başkanı Yanukoviç, ülkenin güvenlik güçlerine seslendi. "Halka ateş açmayın, bu affedilemez"
  · Ukrayna ordusu operasyon başlattı. Rusya yanlılarının kontrolünde olan Slavyansk'a operasyon başlatıldı. Ukrayna Ordusunun Rus yanlısı göstericilere karşı başlattığı operasyonda, Slavyansk şehrinde orduya ait 3 helikopter düşürüldü. Olayda 1 pilot öldü. Gerilim ve şehir savaşları başladı. Ülke karışmış durumda. Ukrayna ordusuna karşı Rusya tepki verebilir. Bölgede durum çok kritik. Savaş kokusu yayılıyor. Eger ülkeler bu savaşa dahil olurlar ise sonuç çok kötü olacaktır.
  · Ukrayna krizinden dolayı ilk kez Rusya'nın katılmayacağı G8 zirvesi 5-6 Mayıs'ta gerçekleşecek.
  · Rusya'nın Ukrayna krizine askeri müdahale seçeneğini masada tutmasının ardından Rus piyasaları büyük sarsıntı yaşadı Rus borsası yüzde 20 değer kaybetti. İlerleyen süreçlerde daha da kaybedeceğe benziyor.
  · Rusya’nın Ukrayna’ya bağlı Kırım Özerk Cumhuriyeti’ne yönelik askeri müdahalesine devam etmesi halinde ABD ve Avrupa’nın “çok ciddi adımlar” atacağı uyarısında bulunan Kerry, şunları kaydetti:“Rusya, mevcut sorunu çözme konusunda hiçbir işaret göstermezse, Pazartesi günü burada ve Avrupa’da, önümüzdeki seçeneklerle ilgili bir dizi ciddi adımlar olacak. Bizim seçimimiz, bunu yapmak zorunda kalmamak. Bizim seçimimiz, Ukrayna’nın bağımsızlık ve egemenliğine saygı duyulması yönünde. Umudumuz da Rusya’nın uluslararası kanunlara uyması".
  · Rusya'da, parlamentonun üst kanadı Federasyon Konseyi'nin, Rus ordusunun Ukrayna sınırlarında görev yapmasına onay vermesini protesto eden ve destekleyen gösteriler düzenlendi.Başkent Moskova'da düzenlenen gösteride Rus ordusunun Ukrayna sınırlarında görev yapmasına izin verilmesi protesto edilirken, aynı saatlerde farklı alanlarda düzenlenen diğer bir gösteride de Kremlin yönetiminin bu kararına destek yürüyüşü düzenlendi.
  · Kırım’da yapılan referandumun geçersiz olduğuna dair Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi kararı Rus vetosuna takıldı. Amerikan karar teklifi için konseyin 15 üyesinden Rusya Red ve Çin’de çekimser oy kullandı.
  · Küresel birlikte bir ayrışma meydana geldi. Dünyanın kaderini belirleyen beş daimi üyeler arasında çatlak baş gösterdi. ABD ve Rusya arasındaki gerginlik bir kırılma noktasına gidecek. Durum küresel piyasaları da etkileyecek. Bu gerginliğin nasıl bu güne kadar bir gelişimi varsa bir sonuca doğru da gidişi olacak. Savaş söylemleriyle küresel piyasalar çöküntü yaşayacak.
  · Avrupa Parlamentosu Başkanı Martin Schulz, Avusturya Parlamentosu'nda düzenlenen "Barış ve Demokrasi" konulu konferansa katıldı. Schulz, Kırım'da ulusal ve uluslararası hukukun ihlal edildiğini belirterek, "Kırım'da yapılan referandum, uluslararası hukukun ihlalidir, kesinlikle kabul edilemez" dedi.
  · NATO, Ukrayna'ya bağlı Kırım Özerk Cumhuriyeti'nde yapılan referandumun ardından Rusya'yı yarımadayı ilhak etmemesi konusunda uyardı.
  · NATO'nun karar organı Kuzey Atlantik Konseyi'nden yapılan açıklamada, dünkü "sözde referandumun yasa dışı ve gayrimeşru olduğu, uluslararası hukuku ve Ukrayna anayasasını ihlal ettiği" bildirildi.
  · NATO müttefiklerinin, "hiçbir güvenilirliği bulunmayan" referandum sonucunu tanımayacakları vurgulanan açıklamada, Rusya'ya Ukrayna'daki askeri faaliyetlerini durdurarak tansiyonu düşürmesi çağrısı yapıldı.
  · Ukrayna'ya ait Kırım Özerk Cumhuriyeti'ni uluslararası hukuku çiğneyerek topraklarına ilhak eden Rusya'nın bir yandan da Ukrayna'nın doğu sınırında asker sayısını artırması Batı'yı endişelendiriyor.Gelişmeleri kaygıyla izleyen NATO'dan, Moskova'ya sert bir uyarı geldi. Genel Sekreter Rasmussen, İttifak'ın Rusya'nın Ukrayna sınırlarındaki güç gösterisinden son derece rahatsız olduğunu belirtti.
  · Ukrayna'dan tek taraflı bağımsızlığını ve Rusya'ya katıldığını ilan eden Kırım Özerk Cumhuriyeti’nde, kaybolduktan sonra ölü halde bulunan Kırım Tatarı Reşat Ametov (38), Abdal Mezarlığı'ndaki camide kılınan cenaze namazına yüzlerce Kırım Tatarı katıldı. Namazdan önce konuşma yapan Kırım Müftüsü Emirali Ablayev, Kırım Tatar halkının sürgün edilişinin 70'inci, vatana dönüşün 25. yılında işlenen cinayetin provokasyon olduğunu söyledi. Ablayev, "Bizleri Slavlar ile karşı karşıya getirmek istediler. Mezarlarımızı yakarak bizi kışkırtmaya başladılar. Bayram günü iki camimizi kundakladılar. Biz yine de oyuna gelmedik, provokasyona izin vermedik." dedi. Müftü Ablayev, Kırım Tatarlarına, durumun daha da kötüleşmemesi için akıl dışı hareketlerden kaçınmaları telkininde bulundu.
  · Putin: “Lütfen Kırım’ın ardından Rusya yeni sınırlara ulaşacak diyerek sizi korkutanlara inanmayın. Biz Ukrayna’nın bölünmesini istemiyoruz ve buna ihtiyacımız yok. Fakat Kırım her zaman Rusların, Ukraynalıların ve Kırım Tatarlarınındı ve yüzyıllarca öyle kalacak. ( Putin’in bu söylemleri çok sorunlu ve basit zihniyettir. Bu topraklar eskiden bizimdi zihniyeti ile hareket etmek inançsız zorbalığın en belirgin göstergesidir. Putin bu kafayla daha çok hata yapar ve dünyayı germeye devam eder. Suriye’de de aynısına yapan Rusya kaybetmeye devam edecektir.) Bütün milletlerin toprağı olacak ama Nazilerin değil.” dedi.Putin, Kırım’ın çok milletli bir bölge olduğunu belirterek Kırım Tatarlarının koşullarının iyileştirilmesi için de gerekli adımların atılacağını ve ülkede Rusya, Ukraynaca ve Tatarca olmak üzere üç resmi dil kullanılacağını açıkladı.Konuşmasında Batı’ya sert mesajlar gönderen Putin, Kosova’nın bağımsızlığına destek olan ülkelerin Kırım’a göstermiş oldukları tutumu anlayamadığını belirterek, uluslararası hukuka vurgu yapanların çifte standart uyguladığını söyledi.
  · Rusya’nın kuşatması sonrası Kırım, Türkiye'yi tehdit etmek için bir merkezdir. Bugün Sivastopol'da, Ukrayna'ya bağlı olmasına rağmen Rus hakimiyeti vardır. Bu neye yöneliktir? Türkiye'ye, Boğazlara ve İstanbul'a yönelik bir tehdittir" dedi.
  · ABD, Rus yetkililere yaptırım getirdi. Ayrıca Rusya yanlısı Ukraynalı liderlere de kısıtlama getirdi.ABD Başkanı Barack Obama, yaptırım listesindeki üst düzey Rus yetkili sayısını arttırdı, bazı bankalara bankalar Rus ekonomisi için "anahtar sektörlere" yönelik yeni yaptırımlar getirdiklerini açıkladı. Bu arada Rusya’da Amerika’ya karşı birtakım yaptırımlar yapacağını söyledi. Yapılan açıklamada, "ABD yaptırımlarına karşılık verilecek. ABD'li yetkililere vize yasağı getirilecek ve mal varlıkları dondurulacak" denildi.
  · Rusya’ya karşı ABD'den ortak tatbikat hamlesi geldi.ABD, pek çok ülkenin katılımı ile Polonya'da tatbikata hazırlanıyor.
  · Obama: Rusya'nın diplomatik yolu tercih etmemesi halinde ilave maliyetle karşılaşacağını, bu durumdan küresel ekonominin de kısmen olumsuz etkileneceğini fakat ortaya çıkacak maliyetin büyük bölümünü Moskova'nın göğüslemek zorunda kalacağını kaydetti. Obama, "Rusya'nın daha ileri gitmesi" halinde bugüne dek başvurdukları bireysel yaptırımların yerine sektörel yaptırımlara yöneleceklerini enerji ve finans sektörlerine yönelik yaptırımların, silah ambargosunun ve Rusya ile karşılıklı ticareti kısıtlayacak önlemlerin masada olacağını ifade etti. (Tüm bunlar gösteriyor ki küresel ekonomik krizden sonra ikinci kırılma noktası batı ile Rusya arasında gerginlik nedeniyle gerçekleşecektir. Küresel güçler arasında bir savaş hissedilecek. Ve dünya ikinci büyük kriz dalgasıyla karşılaşacak. Tanrı güç derdinde olan iki hukuksuz gücü birbirine düşürecektir. Bu durum dünyada yeni bir perdeyi aralayacak.)
  · Washington’un ezeli rakibi Moskova’yı küresel bir aktörden ziyade bölgesel güce benzeten Obama şöyle konuştu: “Bölgesel bir güç olan Rusya bazı yakın komşularını tehdit etmektedir. Bu güçlü olduklarından değil korkularından kaynaklanmaktadır” dedi.
  · Nükleer Güvenlik Zirvesi’ne katılan 53 ülkeden, aralarında Türkiye’nin de bulunduğu 35’i, tehlikeli materyallerin teröristlerin eline düşmesini önlemek amacıyla nükleer güvenliği artırma taahhüdünde bulundu.Rus lider Vladaimir Putin’siz geçen zirve, aile fotoğrafı çekilmesi ile son buldu. Birincisi, yasal bağlayıcılığı olmayan bu taahhüt, müdahil olan ülkelerin iyi niyeti üzerine bina ediliyor. İkinci kilit konu ise, dünyada en fazla nükleer silah kapasitesine sahip Rusya’nın imzalamayı reddetmesi ile bu durumun anlaşmadan ne kadar uzak olduğunu gösterdi.
  · Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu, Kırım'ın uluslararası sistem için ciddi bir sınav olduğunu belirterek, "Suriye sınavında maalesef çok başarılı olunamadı. Ukrayna krizi konusunda da bizim gördüğümüz, erken aşamalarında engellenemeyen krizler daha ileriki aşamalarda çok ciddi bedeller ödetebiliyor" dedi.
  · Obama Avrupa turuna çıkıyor. ABD Başkanı Obama, haziran ayında Polonya, Belçika ve Fransa’ya gidecekPolonya’nın ardından Brüksel’e geçecek olan Obama, burada 4-5 Haziran günlerinde yapılacak G-7 Zirvesi’ne katılacak. Zirvede ekonomi, güvenlik ve kalkınmayı içeren ortak gündemlerini ele alacak olan liderler, ayrıca, 24 Mart’ta Lahey’de Ukrayna’daki duruma ilişkin yaptıkları görüşmenin devamını yapacak.
  · ABD Başkan Yardımcısı Joe Biden, Rusya'yı uluslararası düzene saygı göstermeye çağırdı. Rusya’nın kendi başına buyruk saldırgan tavırları toprakları sahiplenmesi dünyada olumsuz bir tablo çizmekte ve batı kendisine bu durumu tehdit olarak görmektedir. Biden, Soğuk Savaş'ın sona ermesinden sonra, ABD ve NATO'nun, Rusya ile G-8, Dünya Ticaret Örgütü, Avrupa Konseyi gibi birçok platformda ortaklık için el uzattığını hatırlatarak, bunu, Rusya'nın uluslararası düzenle entegrasyonunun herkesin çıkarına olduğu için yaptıklarını kaydetti. Biden, "Eğer Rusya uluslararası düzenden fayda sağlamak istiyorsa, Rusya bu düzene saygı göstermek ve kurallara uymak zorunda. Aksi halde, (eylemlerinin) bedellerinin ve yalnızlığının arttığını görecek" diye konuştu.
  · Obama: Daha ağır yaptırımlara hazırız ABD Başkanı Barack Obama, bugün Avrupa ülkeleri liderleri ile Ukrayna'daki durumu görüşeceğini, Rusya'nın isyancıları daha fazla desteklemesi, hatta askeri müdahalede bulunması durumunda da daha sert yaptırıma hazır olacaklarını bildirdi.
  Rusya’da Avrupalı şirketlere yaptırımlara başladı.

  · Ukrayna krizinden sonra zor günler geçiren ve büyük ölçüde yabancı sermaye çıkışı yaşayan Rus ekonomisine bir darbe de Japonlardan geldi. Japonya'nın en büyük iki bankası Rusya'da kredi vermeyi durdurduklarını açıkladı.
  · Çin ve Rusya'dan ortak deniz tatbikatı yapılırken Çin'den tatbikat açıklaması: ABD-çin ilişkilerinin bozulmaması için "Tatbikat üçüncü bir tarafı hedef almıyor" dedi . Ayrıca Rusya, ABD’ye misilleme olarak Ukrayna sınırında bir tatbikat daha gerçekleştirdi.
  · Ukrayna sınırında Rus askeri güçleri konuşlandı. ABD doğu Avrupa’ya asker gönderiyor. Bir savaş ihtimali kapıda görünüyor.
  · Ukrayna’dan dolayı Avrupa-Rusya ilişkileri iyice gerildi. Güç gösterileri ve savaş sıcaklığı yaşanıyor. ABD ve Fransız askeri gemileri Boğaz'dan geçti. Çanakkale Boğazı'ndan iki askeri gemi geçiş yaptı. Rusya gemilerin geçişi için Türkiye’yi uyarıyor.
  · Kuzey Atlantik Antlaşması Örgütü’nün (NATO) Brüksel’de yapılan Dışişleri Bakanları Toplantısı’nda Rusya ile tüm sivil ve askeri işbirliğinin askıya alınması kararının yankıları sürüyor. Rusya’nın Ukrayna’ya daha fazla müdahale etmesinin tarihi hata olacağını belirten NATO Genel Sekreteri Anders Fogh Rasmussen, Moskova yönetimini uyardı: “Rusya diğer devletlerin toprak bütünlüğü, egemenliği siyasi bağımsızlığına saygı gösterme; tehdit ve güç kullanmama sözü verdi. Fakat Şu anda Rusya’nın bu şekilde davranmadığını görüyoruz.”
  · Kırım'ın Rus kontrolüne geçmesinin ardından Karadeniz'de stratejik avantaj Moskova lehine pekişmiş oldu. Ama gözden kaçan çok önemli bir ayrıntı vardı... Amerikan New York Times gazetesi işte bu 'ayrıntı'yı dün sayfalarına taşıdı. Putin'in Kırım'ı topraklarına katarak Karadeniz'de trilyonlarca dolar değerinde bir enerji rezervine de sahip olduğunu yazdı.
  · ABD avrupa’da varlığını güçlendiriyor. Obama bir milyar dolarlık asker artırımını imzaladı. Bu hamle Rusya’ya karşı yapılmış ve avrupada artan din çatışmaları için gündeme geldi.
  · Alman istihbaratı 3 bin 656 Müslüman'ı fişledi.Fişlemelerin yüzde 40’ı yasalara aykırı ya da hukuken tartışmalı. Aşağı Saksonya İçişleri Bakanlığı tarafından oluşturulan bağımsız komisyonun, sadece Cuma namazına gittikleri için fişlenen Müslümanları da ortaya çıkaran raporun çarpıcı detaylarına ulaşıldı.
  · Almanya hükümetince kabul edilen ve Afrika'ya yönelik yeni açılım öngören strateji belgesinde, Afrika'da Çin, Hindistan ve Türkiye'nin rakip olarak görüldüğü belirtildi.
  · Almanya Başbakan Yardımcısı Sigmar Gabriel, Türkiye de dahil birçok ülkeye gözetleme teknolojileri alanında ihracatın durdurulacağını açıkladı. Gabriel, internet gözetleme teknolojilerinin baskı aracı olarak kullanıldığını savundu.
  · Alman gazeteden T. Erdoğan’a skandal benzetme! Alman basını bilinçli olarak Başbakan Erdoğan'a yönelik karalayıcı yayımlarını sürdürüyor. Alman gazetesi Frankfurter Allgemeine'de yayınlanan yorumda Erdoğan için Nazi lideri Adolf Hitler'e atfen kullanılan ‘Führer' ifadesi yer alırken, Der Spiegel ise hakaretlerde bulunuyor.
  · Recep Tayyip Erdoğan'ın Köln'e yapacağı ziyarete bir hafta kala Alman basınında Türkiye'yi kötüleyen asılsız haberlerin servis edilmeye başlandığını söyledi. Türkiye'ye yönelik karalama çalışması başlatıldığını ve Alman basınının topyekun hareket ettiğini vurgulayan Çelik, "Alman basının sanki bir merkezden iş yapılıyorcasına geçen yıl olduğu gibi bu sene de Türkiye karşıtı propaganda aynı şekilde devam ediyor. Sanki buradaki basına birileri bir şey fısıldamış ve bunun gerçekleşmesi için Türkiye aleyhtarlığı yapılıyor" ifadesini kullandı.
  · AP seçimlerinde Başbakan Erdoğan'a oy çıktı.Birçok oy pusulasında Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın ismi çıktı.
  · Avrupa Parlamentosu’nun (AP) yeni üyelerini belirlemek için Avrupa Birliği’nin (AB) 28 üye ülkesinde yapılan seçimlerde aşırı sağ ve Avrupa karşıtları net yükseliş kaydederken ana akım siyasi partilerin iki önemli temsilcisi Hristiyan Demokratlar ve Sosyalistler ciddi boyutta zemin kaybetti. İslam düşmanları, bozguncu anlayış aşırı ırkçılar kaybediyorlar. Bu seçimlerle savaş siyaseti güden avrupa yönetimi büyük darbe aldı. Bu seçimin sonuçlarını önümüzdeki yıllarda alınacak kararlarda daha net görebilmek mümkün olacaktır. Zamanla halkın temsili avrupaya da yansımaya başlayacaktır. Küresel bozguncular inanan avrupa halklarını da baskılıyorlardı. Durum bundan sonra yıllar da alsa değişecektir.
  · Bürükselde silahlı saldırı yapan için cihatçı iddiası ortaya attılar. Avrupa ve ABD de normal bir cinayet vakasında bile Cihatçı islamcı yakıştırması yapılıyor. Bu islam düşmanlığı önümüzdeki yıllarda batıda çok daha belirgin görülecektir.
  · Avrupa’da ırkçı ve islam düşmanlığı iyice ortaya çıktı.AB parlementosu seçimlerinde islam düşmanlığı yapan ırkçılık yanlıları gücünü iyice arttırdı. Ancak seçimlere katılım oranının yüzde otuz gibi çok düşük bir seviyede kalması hala birliğe bir güvenin olmayışını göstermiştir. Ayrıca avrupa halklarının demokrasiye olan güveninin kalmadığı anlaşılmıştır. Avrupa’yı birilerinin yönettiğini bilmektedirler. Avrupa’da cumhuriyet, seçim ve demokrasi yoktur. Avrupa’nın ergenekonu yönetimde çok aktif durumdadır. İslam düşmanlığıyla yürüdükleri yolda artık tökezleyeceklerdir. Avrupa halkının yüzde altmışı inanan kesimdir ancak bu bozguncu yöneticiler zamanla halkları ezmiş ve yandaş medyayla halkları aldatarak yönetmişlerdir. Avrupa halkı da bir uyanış ve tanrıyı farkediş yaşayacaklar.
  · Aşırı sol görüşlü gençlik grupları tarafından 17 yıldır işgal edilerek sosyal merkez (Can Vies) olarak kullanılan binanın boşaltılması sonrası çıkan olaylar yatışmazken, Barselona Belediyesi taraflar arasında olası bir müzakere için şiddetin bitmesini şart koşuyor.Barselona'nın farklı yerlerinde, "Can Vies"e destek gösterileri barışçıl olarak gerçekleşse de yüzleri maskeli grupların Sants mahallesindeki şiddet yanlısı eylemleri saat 03.00'e kadar sürdü. Çıkan olaylarda göstericiler, çok sayıda çöp bidonunu yakıp, çevreye zarar vererek polise taş ve molotofkokteyli attı. Göstericilerin ayrıca, basını da hedef aldığı, Katalan televizyonuna ait canlı yayın aracını ateşe verdiği bildirildi. Olayların verdiği maddi zararın 100 bin avroyu geçtiği, 3 gecedir uyuyamayan mahalle sakinlerinin rahatsızlık duyduğu belirtildi. Barselona'daki olaylar Katalonya'daki diğer şehirlere de sıçradı. LLeida, Tarragona, Girona, Sabadell, Badalona Tarrassa gibi Katalan şehirlerinde de "Can Vies"e destek için gösteriler organize edildiği ve çıkan küçük çaplı olaylarda gözaltına alınanların olduğu kaydedildi.
  · Yunan Sahil Güvenlik ekiplerinin Türk balıkçılara ateş açtığı ileri sürüldü.
  · Avrupa’ya kaçak mülteci akışı çok arttı. Avrupa gerileme döneminden sonra tam bir yıkılış yaşıyor. Tam bu dönemde göçmenlerin kıtayı hedef almaları çok vahim ve komik olmaktadır. Tanrı dünyacıları böyle şaşkın durumuna düşürecektir. Gemi ile italya’ya ve ispanyaya gidenlerin çogu gemi batırılarak ölşdürülüyor. Avrupa hükümetleri de gelen mültecilere kötü davranıyor ve Avrupa halkı da dahil sert politikalar izleniyor.
  · Ukrayna çoktan iç savaşın içine girdi. Geri dönüşü olmayan bir yol bu. Hak davası yaşananlar. Ortadoğuda Afrika’da yaşananların bir numunesi de ukraynadır. Yeryüzünde insanlar, inançsız yönetimlerin baskılarından bıkmış ve tepki vermektedirler.
  · Moldova yönetimi ile sorun yaşayan Transdinyester, Ukraynanın bir bölümü gibi Rusya’ya bağlanmak istiyor. Bağımsızlığını ilan eden Transdinyester bölge yönetimi başkanı Yevgeni Şevçuk ile Tiraspol’de buluştuk.
  · Avrupa Parlamentosu (AP) seçimlerinden sonra alevlenen AB Komisyonunda Avrupa Parlementosuna seçilecek üyelerden Rusya yanlısı isimlere itiraz edildi.


  · İncil’de ve Peygamberimizin bazı hadislerinde ve Hz Ali’den alınan bilgilerle son devirde arka arkaya iki büyük deccal’in geleceği bildirilir. 11 Eylülü gerçekleştiren ve bu komplo üzerinden Irak ve Afganistan’a saldıran George Bush ilk deccal olurken onu takip eden ve insanları kandıran sinsi deccal Obama olmaktadır. Müslüman’ım diyerek Ortadoğu’da hiçbir şey yapmayan ve Arap baharını bastırmaya çalışan haliyle ikinci Deccal olduğunu kesinlikle göstermiştir.
  · Obama söylediğinin tersini yapan adamdır. Verdiği tüm sözlere bakarsanız hiçbirini tutmamıştır. Deccal sahtekar lider. Hilelerle ve dolaylı yoldan aldatan. Dünyayı hilelerle yönetecek lider anlamına gelmektedir.
  · İncil’de sahte peygamber olarak geçen George Bush’dur. George Bush ilk seçilirken neredeyse peygamber olarak tanıttılar. Tapınaktan çıkmayan, İncil okuyan dindar gibi gösterdiler. Seçim sürecinde medya ile kurtarıcı kahraman gibi şişirdiler. İncil‘de sahte peygamberin (George Bush) ardından giden tehlikeli ve sinsi deccal Obama’dır. Söylediğinin tersini yapan adam Obama’dır.
  · Obama, bozguncuların tuttuğu ve küresel kamuoyunda övülen ve liderliğe getirilen adamdır. Obama’yı sanki eşsiz bir lider gibi gösteriyorlar. Karizmatik yapısı var espirili gibi göstermeye çalışıyorlar. Bir bakıyorsunuz dünya kupası için pervasızca sloğan atıyor, bir bakıyorsunuz konuşmasını kesen bir adama mantıksızca şeyler söylüyor. Obama susunca adam sanıyorlar. Konuşmaması onun için daha iyi oluyor. Bazen duygusal roller çiziyor. Etrafında onu eşsiz ve iyi bir dünya lideri olarak göstermeye çalışan bir medya gurubu var.
  · Obama petrol zenginlerine ve küresel bozgunculara hizmet ediyor. Lobinin dediğini yapıyor. Dünyayı sömüren ve savaş siyaseti yapan anlayış onu getirdiğinden dolayı onların sözcüsü ve lideri olmaktadır. Obama söylediğinin tersini yapıyor. Müslümanım diyor müslümanların öldürülmesine destek veriyor. Sisi’yi ve İsrail’i destekliyor.
  · Obama ilk başkanlığında İranlılar tarafından sevinçle karşılanmıştı. Çünkü İranlılar kıyamete yakın siyahi birinin mehdi’den önce geleceği gibi bilgileri birtakım hadis kaynaklarından edinmişlerdi. Obama ilk göreve müslümanın yalanıyla gelmişti. O dönemde İranlıların Obama’ya bakışı çok sıcaktı. Ama obama söylediğinin tersini yapıyordu. Hiç umdukları gibi çıkmadı. O son çıkacak sinsi deccaldi. Hatta bir ara İran’a savaş senaryoları ABD gündemine oturmuştu. Tüm bunlar konuşulurken bir anda Ortadoğu karıştı. İran’a savaş seçeneği ortadan kalktı. Kendi kendilerine bu intihar olur dediler.
  · ABD Başkanı Barack Obama’ya müslüman denilemez. O, müslümanım yalanıyla gelmişti. 11 Eylül ile başlayan Afganistan ve Irak savaşı sonrasında İslam’a açtıkları savaşı yumuşatmak için böyle bir yöntem denemişlerdi. Bir müslüman ‘Keşke hristiyan olsaydım.’ demez. Obama bunu söyledi. Birasına iddialara girmez. Kanada Başbakanı Stephen Joseph Harper'la iddiaya girmişti. Obama iddiada kaybettiği biraları Kanada Başbakanı Harper'a gönderdi. O çakma Müslüman ve söylediğinin tersini yapan Deccal’dir. Eşcinsel evliliklere izin verdi. Okul katliamından sonra silahlanmaya hayır diyemedi, Silah lobisine boyun eğdi. Obama karısını aldattı. Eşi ondan hiç memnun değil, eşine göre Obama’nın da üstün bir lider olarak gösterilmesinden çok rahatsız. Kızı gece hayatlarında. Dindar Obama şampanya partilerine katılıyor. Oturmuşlar masa başında müslüman halkları nasıl yok ederiz hesabını yapıyorlar. Hem müslümanım diyecek hemde ırak halkına savaş açacak, hem müslümanım diyecek hemde İsrail’in sebepsiz Filistin saldırılarını destekleyecek. Hem müslümanım diyecek inançlı Afganistan halkını öldürün diyecek. Onlar koca bir yalancılar. Dünyanın geneli inanan oldukları için böyle davranıp küresel kamuoyunu aldatıyorlar. Bu hileleri ve aldatışları daha ne kadar sürecektir.

  Son iki yüzyılda Dünya da yaşanan büyük acılar ve feryatlar kurtarıcıyı
  müjdeledi.

  Ezilmişleri, mazlumları, inananları müjdele. Vaadedilen geldi.

  O göz aydınlığıdır. Sevincimizdir. Umudumuzdur. Rabbin seçtiğidir.

  Bütün dinlerde Elçiler tarafından deccal in fitnesine uymamaları için
  uyarıldılar.

  Biz Onlara Bütün kutsal kitaplarda İsa nın gelişini haber verdik. müjdeledik.

  ‘Deccal, yecüc mecüc, İsa falan yokmuş’ Dediler .’Onlar saptılar.

  Ne zaman geleceğine Rab karar verir.Siz mi karar vereceksiniz.

  ‘Şu adam beklenen kurtarıcıdır. İsa dır.’ diyorum.‘Hadi oradan O İSA olamaz’
  diyorlar.

  Yüzyıllardır beklediler.Şimdi neden karşı çıkıyorlar.

  Ehli kitap din bilginleri de tam zamanı İSA şimdi gelmeliydi diyorlar.

  Etraflarına bakıyorlar.Ülke liderlerini ,Din bilginlerini inceliyorlar.

  Sonra Şu adamı görüyorlar.Bütün tarifler Ona uyuyor.Bu olamaz deyip yüz
  çeviriyorlar.

  Beklenen İsa nın hangi ülkeden hangi dinden ve hangi nesilden geleceğini Rab
  bilir.

  Kendi Medyalarında İsa 40 yıl içinde çıkabilir.20 yıla kadar gelebilir
  diyorlar.

  Bu söyledikleri onların safsatalarıdır. Bütün elçilere aynısını yaptılar.

  Kendilerini dinin temsilcisi sanırlar. Hayatları hep zandan ibaretti.

  Her peygamber gelişinde durumları aynıydı. Peygamberleri reddettiler

  Kimini öldürdüler. Kimini kötülediler. Nesillerini de mahvettiler.

  Onlar gerçeği göremezler. Çünkü Rabbe değil Dünyaya ve arzularına kulluk
  ettiler.

  Tevrat ı doğru okumuyorlar. Halbuki kitaplarında her şey açıktır. İncil de de
  öyle.

  Hezekiel-38(14-17)de “Bu yüzden, ey insanoğlu, peygamberlik et ve Gog'a de ki,
  ‘Egemen RAB şöyle diyor: O gün halkım İsrail güvenlik içinde yaşarken bunu
  farketmeyecek misin? Sen ve seninle birlikte birçok ulustan oluşan tümü ata binmiş
  büyük bir kalabalık, güçlü bir ordu uzak kuzeyden geleceksiniz. Ülkeyi kaplayan
  bir bulut gibi halkım İsrail'in üzerine yürüyeceksiniz. Son günlerde, ey Gog,
  seni ülkeme saldırtacağım. Öyle ki, ulusların gözü önünde kutsallığımı senin
  aracılığınla gösterdiğim zaman beni tanıyabilsinler

  Gog ve Magog. Türklerdir dediler. Onlar şaşkındır. Yalancıdır. Bakın asıl gog
  onlar.

  Uzak kuzeyden (ABD) ulusları toplayarak gelip ırak halkına saldırdılar.

  Şeytan’ın havarisi iken, kendilerinin Yahudi olduklarını söyleyenlerin küfrünü
  bilirim

  İsrail devleti de İsrail halkını temsil etmez. Edemezde. Onlar israel halkı
  değildir.

  1948 yılında parayla kurdular. Bozgunculuk çıkaran bir topluluktur.

  Son Elçi Muhammedin torunları Irak tadır. (Kufe de Irak dadır)

  Gittiler İsrail halkına peygamberin torunlarına ,tüm ulusları toplayarak
  saldırdılar.

  Rabbi bilen birtakım insanların memleketi Afganistana da hazineleri için
  saldırdılar.

  Halbuki sadece liderlerini ve yönetimlerini değiştirebilirlerdi. Amaçları
  farklıydı.

  Beklenen kurtarıcı ,Adalet dağıtıcı ,Rabbin tuttuğu adam, İSA çıkmıştır.

  YECÜC MECÜC –GOG MAGOG—BOZGUNCU İKİ KAVİM

  Yecüc ve Mecüc has bozgunculuk düşüncesiyle dalga dalga yayıldılar.

  Önüne çıkan her suyu içti. her nimeti yedi. Buna da coğrafi keşifler dediler.

  Amerika kıtasında koloniler kurdular. Bereketli topraklara yerleştiler.

  Kıtanın eski halklarını katlettiler. Afrika dan insan kaçırıp köle yaptılar.

  İnsan ve silah ticareti yaptılar. Yeryüzünün hazinelerini ele geçirdiler.

  Her türlü nimeti ,zevki ,rahatlığı isteyen ve ilahını dünya yapan zihniyetti.

  Arzuları ve istekleri onların dinidir. Buna uyanlar yecüc ve mecüc ü oluşturdu.

  Pek çok ülkeyi karıştırdılar. Bazılarını böldüler.Bozgunculuk ektiler.

  Bir guruba karşı diğer gurubu kışkırttılar. Haksız yere insan öldürürler.

  Onların ardına çok düşenler oldu. Denizdeki kumlar kadar çoklar.

  Kendilerine dünya yönetiminde yeryüzünün hazineleri için yalancı bir deccal
  edindiler.

  Kendi kazançları ve Yeryüzünün hazineler için insan öldürmekten çekinmediler.

  Yeryüzünde sürekli kan dökülmekte. Yeryüzü böyle bozgunculuğu hiç görmedi.

  Bütün ülkeler ,uluslar halklar kargaşada. Dünya ne kötü durumdadır.

  Hükümetleri ve yönetimleri eline aldı. İstemek ve hırs onları acımasızlaştırdı.

  Dünyanın üretimini ve hazinelerini tutanlar Yecüc ve Mecüc ün meclisidir.

  Adalet,huzur,güvenlik,bolluk ve barış tüm insanların özlemidir.

  DECCAL—SAHTE PEYGAMBER

  Önce Dünyanın Jandarmasıyım dedi. Peygamberliğini ilan etti.Sonra tek güç oldu.

  Deccal yalancıdır. Aldatıcıdır. Hilekardır.İyi ile kötüyü karıştırıp gerçek
  yüzünü gizler.

  11 Eylül saldırısıyla sahte peygamber (deccal)ortaya çıktı. Deccal George BUSH
  dur.

  Büyük yalancı (deccal), Kendi uçaklarıyla kendi ülkesine saldırdı.

  Bir yalanla Afganistana girdi.Irak ta kimyasal silah var dedi. Bozgunculuk
  çıkardı.

  Dünya da adaleti sağlıyormuş gibi görünüyordu. Barışı ,huzuru isteyen gibiydi.

  Yalanlarıyla kralları kandırdı.Kuzu postunda kurtdu. Dindarı, mümini, bile
  kandırdı.

  Tanrının sevgili bir kuluymuş gibi ilan ettiler.Yalancı peygamber GEORGE BUSH
  dur.

  Şeytan zamanının daraldığını farkedince azgınlaştı, deccal e hizmete koştu.

  . Şeytan dedi ki ‘Herkes onun sayesinde ekmek yiyor, su içiyor. Bollukla
  yaşatıyor.’

  Uyarsan cennetine kor, Uymazsan cehennemine atar.Dünya ekonomisi onun
  elindedir.

  Seytan ‘o olmazsa kargaşa çıkar’ dedi. Deccale ‘Rab’ dedi. Liderler O na
  uydular.

  Tevrat söylediklerimi doğrular.Açıp okusunlar. Onlara önceden haber verdik.

  İncil vahiy Yuhannanın görümleri, söylediklerimi doğrular.Açıp okusunlar.

  Son elçi Muhammet in sözleri , söylediklerimi doğrular. Hadisleri okusunlar.

  Sonuncu deccal OBAMA önündekinin izinden gitti. Rab ‘Artık tamam.’ dedi.

  Müslüman dünyasına hoşgörülü olmasında bir oyun var.Yalancılara aldanmayın.’
  Dedi.

  Rab onların ne yaptıklarını ne gibi bir amaçları olduklarını çok iyi bilir.

  Rab uyaracak Yecüc Mecüce ve Deccale uymalarından dolayı onların vay haline

  Pakistan da İnsansız uçaklarla, evlerinde huzurla oturanları vurdular.

  Rab öfkelendi. İzin verdikleri ve engel olmadıkları için Rab Pakistanı sellerle
  vurdu.

  İSA YA DELİLLER

  Rab nasıl yargılayacak görecekler.Kralı adil kurtarıcı, Alçakgönüllüdür.

  Kralınız uluslara barışı duyuracak.

  Onun egemenliği bir denizden bir denize,Fırat'tan yeryüzünün uçlarına dek
  uzanacak.

  Rab Gelecek . O zaman RAB halkının üzerinde görünecek, Oku şimşek gibi çakacak.

  Egemen RAB boru çalacak Ve güney fırtınalarıyla ilerleyecek.

  Onları Her Şeye Egemen RAB koruyacak. Düşmanlarını yok edecek.

  Doğudan adaleti harekete geçiren,

  Hizmete koşan kim?

  Ulusları önüne katıyor, krallara baş eğdiriyor.

  Kılıcıyla toz ediyor onları,

  Yayıyla savrulan samana çeviriyor.

  Kovalıyor onları,

  Ayak basmadığı bir yoldan esenlikle geçiyor.

  Bunları yapıp gerçekleştiren,

  Kuşakları başlangıçtan beri çağıran kim?

  Ben RAB, ilkim; sonuncularla da yine Ben olacağım.72.mezmur

  Adalet sağlayıcı adam .

  Senin halkını ve mazlum kullarımı ,doğrulukla ve Adilce yargılayacaksın.

  Bütün ülke liderleri , krallar ona uyacaklar.Çünki yoksulu ve düşkünü o
  kurtarıyor.

  Onları baskıdan ve zorbalıktan kurtaracak.

  Onun gözünde sizin kanınız değerlidir.

  Sürekli dua alıyor. Sürekli övüyoruz onu,

  Ülkemize bereket getirdi. Bütün ülke liderleri ne mutlu Ona diyecekler.

  İşay'ın kütüğünden yeni bir filiz çıkacak,

  Kökünden bir fidan meyve verecek.

  RAB'bin Ruhu, bilgelik ve anlayış ruhu,

  Öğüt ve güç ruhu, bilgi ve RAB korkusu ruhu

  Onun üzerinde olacak.

  RAB korkusu hoşuna gidecek.

  Gözüyle gördüğüne göre yargılamayacak,

  Kulağıyla işittiğine göre karar vermeyecek.

  Yoksulları adaletle yargılayacak,

  Yeryüzünde ezilenler için dürüstçe karar verecek.

  Dünyayı ağzının değneğiyle cezalandıracak,

  Kötüleri soluğuyla öldürecek.

  Davranışının temeli adalet ve sadakat olacak.

  Onun döneminde kurtla kuzu bir arada yaşayacak,

  BÜTÜN İŞARETLER TAM BU ZAMANI GÖSTERİYOR.

  Doğudan ışık veren bir kuyruklu yıldız (Halley 1986) göründü.

  Güneş ve Ay tutulmaları gerçekleşti. Marduk bile geldi.

  Üç büyük deprem. Batıda Gölcük , Arap yarımadasında Bem şehri, Doğuda Tsunami.

  Dabbetülarzı 100 yıldır görüyorlar. Ona ufo dediler.

  Bu ümmetin ömrü bin (1000) seneyi geçecek bin beşyüz (1500) seneyi aşmayacak.

  Hicretten 1400 sene sonraki akidlerden iki veya üç akid say.Bir akit on yıldır.

  1990-2010 yılları arası gök olayları ve yaşananlar bütün kitapları doğruladı.

  Zaman kısaldı. Çabuk akıyor. Güneş sistemi Galaksi merkezine yakınlaştı.

  İnkaların ve Sümerlerin tabletleri, bazı yazıtlar, eski destanlar bu zamanı
  işaret etti.

  Mayaların takvimi, 5125 yıllık son döngüsü bu zamana işaret etti.

  Tevratta ki tanımlar ve hesaplar bu zamanı işaret etti.

  Gök olaylarına bakın. İnsanoğlu ve yeryüzü çok önemli bir süreçte.

  Rabbi anlayıp farkedene kadar. 21.Aralık.2012 ye kadar belalar peşisıra
  gelecek.

  Tanrının tasarısı saat gibi işlemekte. Geri dönüşü olmayan yoldalar.

  Zamanların en güzelindeler. Dönüm noktasındalar. Çağ değişiyor.

  Zor bir süreçteler. Korkmayın. Yılmayın. Ümidinizi kesmeyin. Rab sizinledir.

  BUNDAN SONRA

  İsa yı izleyecekler.Onda delilik var diyecekler.Vazgeç deyip teklifler
  sunacaklar.

  Kendi medyalarında ve dünya medyasında İsa yı sürekli kötüleyecekler.

  Bir gün onlar konuşacak bir gün İsa konuşacak. Herkes medyadan izleyecek.

  Kötülendikçe büyüyecek, taraftarları artacak. Doğruluğu anlaşılacak.
  Kuvvetlendirilecek.

  Aynı Musa nın dönemindeki gibi belalarla Karşılaşacaklar,Vaadedilen
  gerçekleşecek.

  Seller, fırtınalar, hortumlar ,yıldırımlar,kasırgalar, depremler,salgın
  hastalıklar.

  Çekirgeler, sinekler, haşereler, yerel kıtlıklar , bazı suların kan renginde
  olması.

  Olağan dışı şeyler olacak, Şaşıracaklar, sıkıntı çekecekler , farkediş başladı.

  Şehirlerinde rahat oturamayacaklar, Rab Onların kazançlarına darbe vuracak.

  Yecüc ve Mecüc ısrarcıdırlar. Bozğuncudurlar. Rabbe inanmazlar.

  Onlar ellerindeki nimetlerin gideceğinden korkarlar. Onlar haddi aşanlardır.

  Rab uyaracak, Yecüc Mecüce ve Deccale uymalarından dolayı onların vay haline

  İnsanoğlu bu belaların oluşum nedenlerine mi bakacak. Rabbe inanmıyorlar mı.

  ‘Küresel ısınma olduğu için bunlar oluyor’ mu diyecekler.

  ‘Aşırı sıcaklardan oldu’ mu diyecekler. Oluşumu bırakın artık. Niye oldu deyin.

  Rab bunu bize neden yaptı deyin. O zaman olayların amacını anlayacaklar.

  Allah ne zaman İnsanoğluna belalar verir , bilir misiniz

  İnkarcılar niyetlerini iyice bozduklarında, İman edenleri Öldürmek
  istediklerinde.

  Nitekim Musa ve kavmini de Öldürmek istediklerinde onları suda boğduk.

  Daha önce de hep böyle olmuştu. Ne zaman elçiyi ve ona inananları öldürmek
  istediler,

  Şiddetli bir belayla onları ansızın yakalayıverdik. Her işi biz yaparız.

  Şimdi de Şu Rabbin kralını ve onu tutan halkını katletmek ve saldırmak mı
  isterler.

  Sırf kibirlerinden ve bozgunculuğa ısrarlarından dolayı onların vay haline.Vay
  ki ne vay.

  Rabbin kralı Ağzından çıkan duayla hepsini kılıçtan geçirecek. Rab Onunladır.

  İSA Allah a der ki: ‘Yeter artık. Yeryüzü zulümle doldu. İnsanlar nedensiz
  öldürülüyor Rabbim. Evlerinde huzurla otururken öldürülüyorlar. Yalvarırım
  Yardım et. Onlara Yecüc le Mecüc e gücüm yetmiyor. Sayıca çoklar. Silahça
  üstünler. Yalakaları ve destekçileri çok fazla. Rabbim onları katlet. Ortadan
  kaldır. Her dünyayı isteyen, bozgunculuk çıkaranları, zalimleri temizle.

  Sonra Enselerini kaşıyacaklar ,sonra şiddetlice kaşıyacaklar, yaralar çıkacak.

  Bir de ne olsun yere düşmüşler. Ölmüşler. İnsanların üç de biri ölür.

  Bazı Ülkelerde az ölümler olurken bazı ülke ve beldelerde çok az ayakta kalan
  olur.

  Yeryüzü ,atmosfer kokmaya başlar. Hayvanlar beslenirler.

  Kokudan şikayet ederler. İSA Allah a dua eder. Rab yeryüzünü temizler.

  Dünyayı mavice değil beyaz bir küre sanırsın.İyi bir yağmurla yer gök
  temizlenir.

  Sonuç her zaman Rabbin zaferiyle sonuçlanır. Yerin ve göğün hükmü ondadır.

  İnanmıyorlar mı. Eylenedursunlar. Israrlarından ve kibirlerinden dolayı
  öldüler.

  Büyük Rabbe karşı çıktılar. İnkarcılar. Kimse onların ardından ağlamayacak.

  Kimse onlara üzülmeyecek. Aşağılanmış olarak ölecekler.

  Şahit olacaksınız. Ben de sizinle beraber şahit olanlardan olacağım.

  Artık dünya da yeni bir düzen başlayacak Herkes Rabbin büyüklüğünü görecek.

  Korkmayın. Onlar Rab den korksun. Rabbin vaadi haktır. O vaadinden dönmez.

  Büyük ve uzun bir krallık verilecek, kıyamete kadar sürecek.

  Göklerin egemenliğine ve Göksel gerçeklerin varlığına inanacaklar.

  İSA yeni düzeni ,Huzuru, Birlikteliği , Kardeşliği inşaa edecek.

  Yeryüzüne en az bin yıl huzur ve inanç birliği verildi. Fazlası Rabbin
  katındadır.

  Artık Şeytanlar bağlanacaktır. Rabbi tanımayan kalmayacak.

  İSA nın deccal i öldürmesi kılıçla ve silahla değil, kelimelerle olur.

  İSA cahil bir insanı bir sözüyle yeşertip filizlendirir, o neredeyse alim olur.

  Bütün Dünya İSA nın yaptıklarını, İsa nın söylediklerini konuşur olacak.

  Tevrat da bildirilen Mehdi nin geleceği son 7 yıllık dönem 2003-2010 arasıdır.

  O İsa Allah ın yeryüzündeki dudaklarıdır. Kelimeleriyle batılı yıkar.

  Ehli kitap ve bütün dinler tek çatı altında toplanacak.Tarih böylesini görmedi.

  İstanbul un fethine yönelik hadis, Çanakkalenin geçilememesi İSA içindir.

  İstanbulun ikinci kez fethedildiği ,Mehdi nin konstantiniyyeden çıkacağı
  gerçekleşmiştir.

  İncil de ki beklenen İsa Tevrat daki Mesih ve İslam daki beklenen Mehdi aynı
  kişidir.

  İSA dan başka Mehdi yoktur. Muhammed in hadislerindeki Mehdi İle İsa aynı
  kişidir.

  Kuran da sadece İsa dan bahsedilir. Hadisleri karıştırdılar. Beklenen mehdi isa
  dır.

  Evet İsa Müslüman olarak gelmiştir. İsa veya Mehdi Aynı vasıflıdır. Son Mehdi
  İsadır.

  İSA nın gökyüzünden geleceğini beklemek cahilcedir.

  Göklerden Rabbimizin katından, Onun tarafından, onun Emriyle anlamı doğrudur.

  Zulkarneyn ve Süleyman dan daha akıllıdır.Krallığı daha görkemli olacak.

  Tek kişinin burnu kanamadan ,savaş olmadan gerçekleşecek.İsa nın kuvvetini
  artıracağız

  Rab onun muhabbetini insanların sinelerine yerleştirir. Yer gök onu sever.

  Yeryüzü 21 Aralık 2012 de Altın çağa giriş yapacak. İlk Işığı görecekler.

  Kardeşlik, birlik ve beraberlik çağı. Adalet ve huzur çağı. Bolluk çağı.

  Korkmayınız bu kıyamet değil. Dünya zamanıyla çok vardır. Gerçekte ise an
  kalmıştır.

  Kıyamet olağandışıdır. Genişleyen evren yırtılacak. Evrende hortumlar
  çıkacaktır.

  O’NUN İSA OLDUĞUNA İŞARETLER

  Teni beyaz idi. Fakat beyazı esmere çalıyordu, Uzunca, uzuna yakın.

  Hz. Mehdi'nin boyu, posu sanki Beni İsrail ricalindedir.

  O heybetli bir adamdır, üzerinde iki aba var.(pantolon ve çeket)

  Ölmekten korkmaz.Kınayıcıların kınamalarından korkmaz. (Peyg. Özelliğidir.)

  O nunla görüşen herkes memnun kaldığını söylemektedir. (Peygamber özelliğidir.)

  Komşu ve uzak ülkeleri düşmanlıktan uzaklaştırıp, onlarla antlaşmalar yapar.

  Dış siyaseti mükemmeldir. ( Dostluk , Barış ve Güven peygamberlere has özelliktir.)

  Orta doğuda ve Dünyada Barışa hizmet eder.(Peygamberlere has özelliktir)

  Ülkesinde Adaletin iyi işlemesini sağlaması, O nun adaleti sağladığını
  gösterir.

  Her kesimden insanla sohbet eder. Dostluk ve merhamet gösterir. Böbürlenmez.

  Çok sinirlendiği zaman Öfkesine hakim olur. Rengi kızarır, oradan uzaklaşır.

  Dostluğu , Kardeşliği , Birlikteliği ve Huzuru önerir(Peygamberlerin görevidir.)

  Onca yaygara çıkarırlar. Rab onların hilelerini boşa çıkarıyorRab
  onunladır.

  Güzel ve etkili konuşuyor. Hitabeti iyidir.İyi niyetli ve yapıcıdır. (Peyg.
  Özelliğidir.)

  Her cahil, yalancı ve kafiri etkili bir şekilde susturuyor.(Nefesini hisseden
  her kafir ölür.)

  Düşmanlıkla geleni hep yumuşatmıştır ve iyi savuşturmuştur.(Peygamber
  özelliğidir.)

  Zorda kalmışlara yardım etmeyi önerir. Yoksulu düşkünü kucaklıyor. (Peyg.
  Özelliğidir.)

  Öğüt veriyor. Kötü alışkanlıklardan uzaklaştırıyor. (Peyg. Özelliğidir.)

  Yoksula, çaresize, düşküne, yetime merhametle yaklaşıyor. (peyg. Özelliğidir.)

  Nerede doğal afet olsa Oradaki çaresizlere üzülüyor. Yardıma koşuyor.

  Gördüğüyle ve duyduğuyla karar vermiyor. (Peygamber özelliğidir.)

  Bir konu hakkında iyice bilgi alarak, bilgi sahiplerine danışıyor. (Peyg.
  Özelliğidir.)

  Her kesimden insanın memnuniyeti için çalışıyor. Şikayetlerini önemsiyor.

  Çok çalışıyor, Çok mücadele ediyor. Kendinden ve bedeninden çok şey feda
  ediyor.

  Az uyuyor. Çok yoruluyor .Ne için.? Dünya ,Barışı görene dek vazgeçmeyecek.

  Diğer Ülke liderleri kendisine sevgi beslemeye başlar. Onlarla dostluklar
  kurdu.

  O nun çocuklara sevgisi daha bir farklıdır. Her durumda beden dili ,onu
  anlattı.

  Basiretle ferasetle bakan onu görür. Onun her hareketi Rab tarafındandır.

  ŞU ADAM –İSA-MEHDİ-MESİH KİMDİR.

  Ne bekliyordunuz. Olağan üstü insan mı. Her şeyiyle mükemmel mi.

  Dualarıyla mucizeler yapan mı? Ne saçma şeyler bekliyorlar.

  Halbuki O da bir insandır. İSA Rabbin iradesidir. Ezelde taktir etti.

  Her Peygamber gibi O da basit ve küçük hatalar yapabilir. Aldanmayın.

  Herşeyi kendisi yapmıyor. Sadece Kendisini Allah a teslim etti.

  Rab yapıyor. O konuşturuyor. Rab onunladır. Karşılarında Allah ı bulurlar.

  Engeller de koysalar , Tehdit de etseler , üzerine de gitseler O vazgeçmez.

  Rab onu değişik safhalardan geçirerek kralı yaptı. Hala Olgunlaştırılıyor.

  O nun İSA olduğuna inanacaklar. O beklenen kurtarıcıdır. Şahit olacaklar.

  Adem oğlu ,Nuh oğlu, İbrahim oğlu, Adnan oğlu, Kusayy oğlu,Abdümenaf oğlu,
  Hasim oğlu, Abdülmuttalip oğlu, Abdullah oğlu,Muhammet torunu,Hasan torunu,……,Bağatlı Teyyup oğlu , Bağatlı Ahmet oğlu ,
  Recep Tayyip Erdoğan dır.

  Türkiye Cumhuriyeti Başbakanıdır. Hiçbir işaret şaşmadı. Her şey onu gösterdi.

  Tevratta ki ,İncilde ki ve Muhammedin hadislerinde ki bütün tariflere uymakta.

  Ehli kitabın bilginlerinin tariflerine bakın.Hiçbiri şaşmaz.O İsa dır.

  Rab , O nun ahlakını da, Allah dan nasıl korktuğunu da iyi bilir.

  O nasıl ki beyaz kefenini yanına aldıysa,Yazan münadi de hemen kendi tabutunu
  hazırladı.

  Kim İSA ya destek olursa Ona cennet vaat edildi.

  Kim de engel olursa varacağı yer cehennemdir.

  Kim ona düşmanlık beslerse Alemlerin Rabbini karşısına almış demektir.

  Beklenen Mehdi, İsa, Mesih(kurtarıcı) RECEP TAYYİP ERDOĞANDIR.

  Şu Adam RECEP TAYYİP ERDOĞANDIR.

  TC Başbakanıdır. Allah'ın halifesidir. Beklenen İsa dır. Mehdi dir. Ona uyunuz.

  ‘Hadi oradan, O İsa olamaz. Onun geçmişini de biliyoruz diyenler saptılar.

  Bilgisizken, araştırmadan hemen O İsa olamaz diyenin halini gördün mü

  Onlara cehennemin en kötü vadilerinde acı bir yiyecek vardır. Orada
  aşağılanırlar.

  İsa olduğuna inananları cennetin başkentinde ve dev şehirlerde oturmayı müjdele

  Orada dev lokantalar, ne isterse hemen servislerle karşılıksız hizmet ve saygı
  vardır.

  Mahşerden sonra cennete girebilen sevinçle ve içtenlikle her karşılaştığına
  selam verir.

  Rab İsa ya der ki ‘Seni ben vefat ettireceğim. Katıma yükselteceğim.’

  ‘Sana Nimetini tamamlayacağım. Seni ve soyunu onların üzerine geçireceğim.’

  Rab Adalet tacını Kuluna giydirmiştir. O harika öğütçüdür. Adaletli hakemdir.

  21 Aralık 2012 de Çağ değişiyor. Rab yapacaklarını yapacak.Yer Rab bilgisiyle
  dolacak.

  O yeryüzünde Rabbin dudaklarıdır. Kelimeleriyle batılı yıkar.

  O “Dünyaya ağzının değneğiyle vuracak” “Ve kötüyü dudaklarının soluğuyla
  öldürecek”

  Doğruları söyleyerek yalancıları ve onlara uyanları sözleriyle öldürecek.

  Tüm dünyayı Allah’a birlikte kulluk etmeleri için ıslah edecek.

  Uyuyan kişiyi uyandırmadı. Sessizce geldi, Aniden çıktı. Kısa sürede Küre yi
  düzeltti.

  Son elçi Muhammet Kan da akıtmaz. “Damla kan akıtmaz” dedi.

  Tevrat ne dedi. “güçle, kuvvetle değil ancak Benim ruhumla başaracaksın”,

  Tek kişinin burnu kanamadan bunlar olacak. Savaşlarla değil. Rab tanınacak.

  Rab asla kötülük dilemedi. İşi de öldürmek değildir. Rabbin Ahlakı çok
  güzeldir.

  İnsanoğluna acı ve ölüm vermeyi istemez. Onlar Zaten zalimlerdi.Azabı hak
  ettiler.

  Onlar Şiddetle ve hırsla dünyayı istediler. Bozgunculuk ettiler. İnsanları
  katlettiler.

  İnsanoğlu çok cahil ve nankördür. Buna rağmen Rab İnsanoğluna çok merhametlidir.

  Rab ; Elçiler ,kurtarıcılar ve önderler göndermeseydi insanoğlu ne yapardı.

  O nun şanı ne yücedir. İnsanları sever. Onun varlığı ne güzeldir.

  Rabbimiz Egemenliğin gelsin. Egemenliğin ne güzel.

  Allah (c.c.) bütün insanların kalplerini onun (Mehdi'nin) muhabbetiyle
  dolduracak.

  O işi sıkı tutacak.İnsanlar hakka dönünceye kadar mücadelesine devam edecek.

  Bundan sonra cahil, cimri ve korkak olan bir adam hemen alim, cömert ve cesur
  olacak.

  Ne mutlu halim olanlara; çünkü onlar yeri miras alacaklar. Son a kadar sürecek.

  Sıkıntılı kısa dönem başladı. Sabredin. devamında Ferah var. Huzur var.

  Bunları Rab bildirdi. O Münadiye ‘işte şu İsa dır.’ dedik.Yoksa yazamazdı.

  O Münadiye daha önce de ‘Kendi lisanında namaz kıl ve insanlara söyle’ dedik.

  Yazan münadi. Gerçekleri ancak Rabbin izniyle görüyor. Cahillerden di.

  Rabbin iradesi , Ezelde yazmış olduğu gerçekleşti. Vaadedilen geldi.

  Göksel egemenliği ve Rabbin görkemini herkes görecek.

  Rab büyük KRAL dır. Çok Şereflidir. Azizdir. Alimdir. Hakimdir.

  Musa nın İsa nın ve Muhammet in Rabbi olan Allaha boyun eğin.

  Böylece büyüklüğümü, kutsallığımı gösterecek,

  Birçok ulusun gözünde Kendimi tanıtacağım.

  O zaman Benim RAB olduğumu anlayacaklar.


   
 2. -Asijulieт.

  -Asijulieт. tozlu plaklar döner, aklımın caddelerinde.

  Katılım:
  2 Mayıs 2011
  Mesaj:
  23,541
  Geçen gün bununla ilgili bir video izledim,çıktıgı düşünülüyormuş :)
   

Bu Sayfayı Paylaş