Adını Feriha Koydum | Emir'in Yolu ` Bölüm Özetleri

'Biten Diziler' forumunda -Luiпє. tarafından 18 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. REVAN

REVAN Hayatta öyle seçimler yap ki;

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci

59. Bölüm

EMİR BABALIK YOLUNDA !

Rüya’nın erken doğum yapmasıyla Emir ve Feriha için zorlu bekleyiş başlar. Birbirlerine yaklaşmaya cesaret edemeyen Emir ve Feriha arasındaki duygusal uzaklık bu süreçte ikisi için de katlanılmaz hale gelir. Hastaneden çıkan ve evine dönen Cansu kaçırdığı zaman zarfında Emir ve Feriha cephesindeki gelişmeleri merak etmektedir. Öte yandan kapıcı dairesinde ise Emir’den iş teklifi alan Mehmet Seher’in kuşatması altındadır. Emir zor günlerinde Hande ve Koray’ın desteği ile ayakta dururken Feriha ise Emir’e gerçek duygularını söylememekle ilgili aldığı kararı sorgulamaya başlar. Night’ta verilecek büyük parti için geri sayım başlarken Feriha’nın Emir’e doğru attığım beklenmedik olaylara sebep olacaktır.

Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 4 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Adını Feriha Koydum 59.Bölüm 1.Fragman

Adını Feriha Koydum 59.Bölüm 2.Fragman

2. REVAN

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci
    60.Bölüm

EMİR VE FERİHA ARASINDA ECE KRİZİ

Emir’in partisi, Feriha’nın Ece’nin varlığını öğrenmesiyle boyut değiştirir. Herkes için küçük sürprizlerle dolu olan parti, maskelerin düşmesiyle bir yüzleşme gecesine dönüşür. Emir’in kendisine Ece’den bahsetmemesini içine sindiremeyen Feriha, Emir’den beklediği tepkiyi göremez. Ece, Emir ve Feriha arasındaki gel gitlerle dolu gerilimi yükseltir. Öte yandan, Hande ve Levent’in ‘aşk oyunu’ herkes için şaşırtıcı olur. Neye uğradığını şaşıran Koray’ın öfkesi dinmek bilmezken Emir ve Feriha da bu sürpriz beraberliğin sebeplerini sorgular. Ece’nin varlığı ile Emir’in gece kulübünde geçirdiği saatler Feriha için daha da çekilmez bir hale gelirken gecenin karanlığı büyük bir tehlikeyi de beraberinde getirecektir.

Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 11 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Adını Feriha Koydum 60.Bölüm 1.Fragman

Adını Feriha Koydum 60.Bölüm 2.Fragman

Adını Feriha Koydum 60.Bölüm 3.Fragman

3. Mσllαsse.

Mσllαsse. <font face="Georgia"><font size="4"><font color="#

Ödül Puanları:
    0
    Dizi iyice kötüye gitmeye başladı , ama meraktan izliyorum. :p
    Teşekkürler. :ayhh:

4. REVAN

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci
    61.Bölüm

FERİHA'YI EMİR'İ KAYBETME KORKUSU SARIYOR

Emir'in vurulduğu haberini Koray'dan alan Feriha çılgına döner. Mehmet'in de yaralandığı saldırı Yılmaz ailesini de Feriha ile birlikte hastaneye sürükler. Gece kulübüne yapılan saldırı haberi dalga dalga yayılırken Ünal ve Aysun da neye uğradıklarını şaşırmış haldedir. Hastane koridorundaki gergin bekleyiş herkesi biraraya getirirken Emir'i kaybetme korkusuyla büyük bir duygusal kriz yaşayan Feriha için saldırının ardındaki gerçekleri öğrenmek hiç de kolay olmaz. Oğlu için endişelenen Ünal'ın Yavuz'a karşı devreye girmesi ise ilginç gelişmeleri beraberinde getirecektir. Emir'i kaybetme korkusuyla yaşadıklarını sorgulayan Feriha, duyguları konusunda çark ederken Emir bu kez Feriha'nın kaybetme korkusuyla attığı adıma karşılık vermez. Feriha, Emir'in direnci ile duygusal olarak sarsılırken Koray'ın yaklaşan doğum günü ise hesaplaşma dolu sürprizlere gebedir.

5. REVAN

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci
    62.Bölüm

EMİR VE FERİHA YENİDEN ELELE…

Çiftlik evinde bir araya gelen ilginç grup çalkantılı anlar yaşarken Emir ve Feriha birbirlerine doğru beklenmedik adımlar atar. Gülsüm’ün herkesi etkileyecek patlaması ile birlikte Yavuz’un ani baskını, sıradışı güne damgasını vurur. Yavuz’un baskınıyla başlayan tehlikeli süreç ise Emir ve Feriha arasında büyük bir patlamaya neden olur. Emir ve Yavuz arasındaki sert çekişme tüm hızıyla devam ederken Emir, Yavuz’a meydan okumak için kışkırtıcı bir adım atar. Öte yandan kapıcı dairesinde ise Hatice’nin oğlu Akif’in ziyaret heyecanı yaşanmaktadır. Akif’in ziyareti kapıcı dairesi ile Feriha ve Emir arasında pamuk ipliğine bağlı bir köprü kurarken Emir ve Feriha’yı da yeni bir sürpriz beklemektedir.

Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 25 Mayıs Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de!

Adını Feriha Koydum 62.Bölüm 1.Fragman

Adını Feriha Koydum 62.Bölüm 2.Fragman

6. Josh

Josh Member

Ödül Puanları:
    16
    kapıcı kızı elinde oynatıyor cok sıkıcı bence :huh

7. REVAN

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci
    63.Bölüm

Kapıcı dairesindeki aile yemeği beklenmedik bir krize dönüşür. Emir ve Feriha için anlamlı olan gece, Koray, Gülsüm ve Seher arasındaki gerçeklerin masaya dökülmesiyle sona erer.

Emir, kulübü ayağa kaldırmak için atağa geçerken Ece'nin Yavuz'dan dayak yemesi, Emir ve Yavuz arasındaki mücadeleyi şaha kaldırır. Emir'in Yavuz'la olan düşmanlığından yorgun düşen Feriha ise adım adım patlama noktasına yaklaşmaktadır. Feriha'nın duygularının farkında olan Emir, birlikte her şeyden uzak kalacakları bir gün planlarken, Yavuz'un ise farklı planları vardır. Emir'den kurtulmaya kararlı olan Yavuz herkesin hayatını değiştirecek kadar büyük bir tuzak kurar. Yavuz'un tuzağı, Emir için dönüşü olmayan bir tehdide dönüşür.

ADINI FERİHA KOYDUM / YENİ BÖLÜM
    SHOW TV
    1 HAZİRAN CUMA 20:00

Adını Feriha Koydum 63.Bölüm 1.Fragman

Adını Feriha Koydum 63.Bölüm 2.Fragman

Adını Feriha Koydum 63.Bölüm 3.Fragman

Bu Sayfayı Paylaş