Adını Feriha Koydum | Emir'in Yolu ` Bölüm Özetleri

'Biten Diziler' forumunda -Luiпє. tarafından 18 Mayıs 2011 tarihinde açılan konu

1. єчℓüℓ

єчℓüℓ (;

Ödül Puanları:
    0
    Aklının Kabul Etmediği Yer... Biraz Tuz Biraz Mavi
    39. Bölüm Özeti
    AŞIKLARIN ŞOK GECESİ!

Nişan gerçeği ile yüzyüze kalmak Emir için bardağı taşıran son damla olur. Emir büyük bir öfke ile tamamen içine kapanırken, Feriha bu kez ona gerçekleri anlatmaya kararlıdır. Cansu'nun nişan fotoğrafı sayesinde yaşadığı zafer ise Emir'in apartmandan taşınma kararını öğrenmesi ile gölgelenir. Fotoğrafın Emir'in eline nasıl geçtiğini anlamaya çalışan Feriha'nın parçaları birleştirmesi zor olmaz. Feriha ve Seher karşı karşıya geldiklerinde yaşananlar ise kapıcı dairesini altüst eder. Sanem, Ünal'la geçirdiği gecenin ardından dikkatli adımlarla hedefine yürümeye başlar. Levent, kardeşini görme ısrarını sürdürürken Nevbahar'ın aldığı bir karar Sanem için de Levent için de sürpriz olacaktır. Feriha'nın Emir'le konuşma çabası karşılıklı bir sinir savaşına döner. Sonunda Emir'in patlaması, Feriha'ya ikisinin de unutamayacağı bir adım attırır. Gecenin karanlığı Emir ve Feriha'yı nereye sürükleyecektir
    ?

2. єчℓüℓ

єчℓüℓ (;

Ödül Puanları:
    0
    40. Bölüm Özeti

Feriha ve Emir’in yaşadıkları sarsıcı geceyi unutmaları kolay olmayacaktır.

Feriha, hayatının en zor gecesinde yanında Levent’i bulur. Levent ve Emir’in hesaplaşması ise artık kaçınılmaz hale gelmiştir. Şiddetli hesaplaşma, şahit olan herkesi farklı şekilde etkilerken, Feriha Nevbahar’ın dikkatini çekmeye başlar. Emir, apartmandan ayrılıp otele yerleşirken Feriha ise Levent’in aşk itirafı ile şaşkına döner. Mehmet’in Seher’i eve dönmeye ikna etmesi, Feriha’ları apartmandan attırmak isteyen Sanem’in eline büyük bir fırsat verir. Apartmandan atılma tehdidi ile burun buruna kalan aile aldıkları bir haberle altüst olacaktır. Emir ve Feriha arasında geçen geceden habersiz olan Gülsüm ve Koray, acı çeken aşıkları bir araya getirmek için bir plan yapar. Ancak işler umdukları gibi gitmez.

3. єчℓüℓ

єчℓüℓ (;

Ödül Puanları:
    0
    41. Bölüm Özeti

HALİL FERİHA’NIN PEŞİNDE

Halil’in akıl hastanesinden kaçma haberi kapıcı dairesinde bomba etkisi yaratır. Feriha’nın tehdit altında olmasıyla çılgına dönen Emir, nişan olayının arkasındaki gerçekleri öğrenmeye kararlıdır. Emir, Feriha’yı korumak için apartmandan ayrılmaktan vazgeçer. Öte yandan Emir’in ev aldığını öğrenen Ünal’ın tepkisi çok sert olur. Levent, aşk itirafının ardından Feriha ile aralarına giren mesafenin acısını yaşar. Oğlunun hayatını merak eden Nevbahar ise Levent’in Feriha’ya olan duygularını öğrenir. Koray ve Gülsüm’ün arkadaşlıkları ilerlerken Hande ise Koray’ın hayatında yeni biri olduğundan şüphelenir. Gülsüm, Hande’nin alarma geçmesiyle zor anlar yaşayacaktır. Yaklaşan yılbaşı gecesi, Hande’nin partisinde yeni yıla Emir’le birlikte girmeyi planlayan Cansu’yu heyecanlandırırken, yılbaşı gecesi herkes için büyük sürprizlerle doludur.

4. REVAN

REVAN Hayatta öyle seçimler yap ki;

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci
    42. Bölüm Özeti

FERİHA HALİL’İN PENÇESİNDE, EMİR ONLARIN PEŞİNDE !

Feriha’nın kaçırılması ortalığı yangın yerine çevirir. Panik dalga dalga yayılırken hayatının en büyük çaresizliğini yaşayan Emir, çılgına döner. Feriha’nın kaçırılma anına tanık olan fakat gördüğü her şeyi kendine saklayan Cansu sessiz kalmaya kararlıdır. Koray’la geçirdiği geceden sonra pişmanlıkla kıvranan Gülsüm ise yaşananlar karşısında tamamen kabuğuna çekilir. Emir, Feriha’yı bulmak için çırpınırken aradan geçen zaman korkuları katlanılmaz hale getirir. Kapıcı dairesindeki yürekler alev alev yanmaktadır. Ailenin Levent’le kesişen yolları ise yeni bir dostluğun habercisidir. Feriha, Halil’in elinde dehşet anları yaşarken polisten gelecek iyi bir haber için çarpan yürekler de artık korkuya teslim olmak üzeredir. Kaçmak için her yolu deneyen Feriha’nın umutları tükenmek üzereyken Halil’in ise farklı planları vardır. Daha fazla bekleyecek gücü kalmayan Emir, Feriha’yı bulmayı başaracak mıdır?

Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 6 Ocak Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv’de…​

5. REVAN

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci
    43. Bölüm Özeti

EMİR VE FERİHA HALİL’İN ELİNDE !

Feriha’yı kurtarmaya çalışan Emir, Halil’in tuzağına düşer. Emir’i iğnelerle zaptetmeye çalışan Halil’in aşıklarla ilgili şeytani planları vardır. Emir ve Feriha, Halil’in elinde birbirleri için ayakta kalmaya çalışırken kapıcı dairesinde ise sabırlar tükenmektedir. Emir’in yokluğunu fark eden Cansu’nun hezeyanlarını ne Ünal ne de Sanem ciddiye alır. Gülsüm’le yaşadıklarından sonra kendi dünyasına dalan Koray ise vicdan azabının pençesinde kıvranmaktadır. Kapıcı dairesindeki perişan bekleyiş devam ederken, Emir ve Feriha Halil’in delilikleri karşısında kendi başlarının çaresine bakmak zorundadırlar. Aşıklar çaresizce birbirlerini korumaya çalışırken dehşet evinde işler çığırından çıkmak üzeredir.
    Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 13 Ocak Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv’de…

6. REVAN

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci
    44. Bölüm Özeti​

EMİR VE FERİHA GEÇMİŞE SÜNGER ÇEKİYOR !

Emir ve Feriha’nın Halil’in elinden kurtuluşu her ikisinin de aileleri için büyük şok olur. Mehmet ve Rıza’nın Feriha’ya kavuşma sevinci içlerini kemiren şüphelerin gölgesinde kalır. Emir’in yaralanmasıyla neye uğradıklarını şaşıran Aysun ve Ünal ise öfkelidir. Apaçık gerçeğe gözlerini kapatmaya çalışan Mehmet ve Rıza, Emir konusunu sorgulamak için Feriha’nın kendisini toparlamasını beklerken aşıklar ise aralarındaki engelleri aşıp birbirlerini görebilmek için fırsat kollar. Öte yandan ölümün kıyısından dönen Gülsüm ise yaşadıklarını kendine saklamaktan yorgun düşmüştür. Halil kabusundan birlikten uyanan Feriha ve Emir ruhlarında açılan derin yaraları, aşklarıyla kapatmak için birbirlerine sığınırken, şüpheleriyle boğuşan Mehmet’in sabrı taşmak üzeredir. Ne var ki Gülsüm ve Koray arasında geçenlerin kapıcı dairesine bomba gibi düşmesiyle ailenin tüm gündemi değişir. Gülsüm ve Koray’ın şok kararı Emir ve Feriha’yı da şaşırtırken, yaşanacaklar aşıkları bir kez daha tehlikeye atacaktır.

Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 20 Ocak Cuma akşamı saat 20.00’de Show Tv’de…

7. ค ร ђ к

ค ร ђ к <b><font face="Arial Narrow"><font size="2">Edep k

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ... Uzman Psikolog ...
    46. Bölüm Fragmanı

8. ค ร ђ к

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ... Uzman Psikolog ...
    47. Bölüm Fragmanı

‎47.BÖLÜM ÖZETİ: YENİ EVLİLERE ACI ŞOK!

Emir ve Feriha herkesten uzakta yeni bir hayata adım atarken İstanbul'da ise ailelerin gerilimi artarak devam eder. Çiçeği burnunda çift, evliliklerinin tadını çıkarmaya çalışırken geçmişin kapansa da sızlayan yaralarıyla da mücadele eder. Öte yandan, Hande'nin baskınından sonra Koray ve Gülsüm cephesi de karışmışır. Gülsüm, Feriha'nın yokluğunda Seher'le y
    akınlaşmaya ve evliliğindeki sorunları onunla paylaşmaya başlar. Rıza, kızını evlatlıktan reddetmenin acısını kendi içinde yaşarken, Feriha'nın mutluluğu ailesini geride bırakmanın hüznü ile gölgelenir. Emir ve Feriha sonunda kaçınılmazı ertelemek yerine İstanbul'a dönüp Rıza'nın karşısına çıkmaya karar verir. Ancak Rıza'nın yaşananlardan yorgun düşen kalbi, sürpriz bir gelişme karşısında daha fazla dayanamaz. Büyük bir heyecanla İstanbul'a dönen yeni evliler Rıza'nın kalp krizi geçirmesi ile sarsılırken bundan sonra olacakların önüne geçmek kimse için kolay olmayacaktır

9. REVAN

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci
    Bu bölümünü heyecanla bekliyorum yaaa :p
    Gecen hafta kıydılar nikahı tam da en heyecanlı yerinde bitirdiler bölümü :huh :p

Teşekkürler canım paylasım için :ygmr:

10. ค ร ђ к

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ... Uzman Psikolog ...

Evdekiler çok izliyor da ben pek izlemiyorum ben Kuzey Güney izliyorum :) Birşeyi itiraf etmeliyim ki Feriha bu yılın dizisiydi (;

11. REVAN

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci
    Bende Kuzey Güneyi izlemıyorum ya Kıvanc Tatlıtugu pek sevmıyorum onun oynadıgı dizileride izlemem :p
    Bu aksam Sülüman var bende onu izliyorum carsamba aksamları :p

AmA hiç bi dizi Feriha'nın yerini tutmuyor ya :p

12. ค ร ђ к

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ... Uzman Psikolog ...

Sevgili Polisim hasret, : )
    Öncelikle belirtmeliyim ki bu ''sülüman'' kelimesi senin klavyene hiç yakışmadı ; )
    Koskoca yükselme dönemi padişahı yavuzdan olma Kanuni Sultan Süleyman : )
    Sonrasında Kıvancı ben de pek beğenmiyorum ama ; oyunculuğu , sesi gerçekten çok harika yiğidi öldür hakkını yeme misali :)
    Saygılar :))*

13. ค ร ђ к

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ... Uzman Psikolog ...
    48. Bölüm Fragmanı

14. REVAN

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci
    48. Bölüm​

FERİHA VE EMİR AİLELERİNİN KARŞISINDA!

Hastanede zor anlar geçiren Feriha ve Emir, yaşananlara Ünal'ın sebep olduğunu öğrenince bir darbe daha alır. Çiçeği burnunda çift, iki aile arasındaki düşmanlığın tahminlerinin de ötesinde oldugunu bir kere daha görür. Feriha, ailesinin tepkisine karşın hastanede kalmaya, Mehmet ise onu yakınlarında barındırmamaya kararlıdır. Rıza ve Ünal arasında neler olduğunu öğrenmek isteyen Emir, babasından hesap sorar. Ünal ve Emir arasındaki ipler artık kopma noktasındadır. Hastanede istenmeyen Feriha karışık duygular içinde savrulurken Emir her ikisi için de vargücüyle onu ayakta tutmaya çalışır. Emir'in Koray'da kaldığını öğrenen Aysun'un oğlunu görmek için yaptığı ziyaret, karşısında Feriha'yı bulmasıyla amacından sapar. Feriha'nın Emir'le yaşadıklarına sahip çıkmasıyla Aysun deliye döner.

Öte yandan Cansu, Sanem'le ilgili büyük bir gerçeği öğrenirken, Hande Koray ve Gülsüm cephesinde ise dengeler değişmek üzeredir. Yaşadıkları zor günlerde birbirlerine tutunan Feriha ve Emir, Rıza ile konuşan Hatice'nin Feriha'ya uzattığı elle, yeni bir yol ayrımına gelir.​

15. RÜZGAR

RÜZGAR <b> Aşık olmak Ölümden zordu.Çünkü,ölümden öte köy

Ödül Puanları:
    0
    GİZLİ EVLİLİK TEHLİKELİ SULARDA!

Rıza, Feriha'nın attığı adımı karşılıksız bırakmaz ve kızını eve kabul eder. Mehmet bu duruma tepkisiz kalamaz. Emir'in apartmana geri dönmesiyle kapıcı dairesindeki huzursuzluk artar. Emir'le aynı apartmanda kalmayı göze alamayan Rıza, kesin bir karar alır. Aşkları bu kez de zorunlu ayrılıkla sınanan Feriha ve Emir'in özlemle başetmeleri kolay olmaz. Öte yandan Sanem'in Ünal'la ilişkisini öğrenen ve Sanem'i evden kovan Cansu'nun psikolojisi giderek kötüleşmektedir. Feriha, Cansu'nun yaşadıklarına kayıtsız kalamaz. Mehmet, Emir'le hesaplaşmak için fırsat kollarken, Levent geliyorum diyen tehlikenin farkındadır. Levent'in Mehmet ve Rıza ile yakınlığı ise Feriha ve Emir'i huzursuz eder. Emir ve Levent arasında yeni bir gerilim başlar. Feriha hiç beklemediği bir anda köşeye sıkışırken Emir büyük bir tehlikeyle burun burunadır. Bütün taşlar yerinden oynamak üzeredir.

16. REVAN

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci

Merakla bekliyorum 49.bölümü :p
    Akaşmın olmasını iple çekiyorum akşam olsada Feriha başlasa :p

17. ค ร ђ к

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    ... Uzman Psikolog ...
    Adını Feriha Koydum - 50.Bölüm - Fragman 1

18. RÜZGAR

RÜZGAR <b> Aşık olmak Ölümden zordu.Çünkü,ölümden öte köy

Ödül Puanları:
    0
    EMİR VE FERİHA’YA ÖLÜM TUZAĞI !

Feriha, Mehmet ve Rıza’nın Levent’le ilgili tavrı karşısında çileden çıkar. Feriha’nın verdiği tepki ile kapıcı dairesi karışır. Rıza, Levent konusunda geri adım atmak zorunda kalırken Mehmet büyük yenilgi yaşar. Feriha, Levent’le olanları Emir’e nasıl söyleyeceğini bilemez. Bir anda her şeyi öğrenen Emir ise çılgına döner. Emir’in gizlenen evlilikleriyle ilgili bastırdığı bütün duygular Feriha için yıkıcı olan büyük bir patlamaya dönüşür. Emir’in sabrının taşmasıyla artık evlilik gerçeğini daha fazla saklayamayacağının farkında olan Feriha, babasıyla konuşmak için Mehmet ve Seher’in Kumburgaz’a gitmesini bekler. Öte yandan Emir’i ise büyük bir şok beklemektedir. Emir, Feriha ile ayrılıkları sırasında yaşadığı tek gecelik ilişkinin beklenmedik sonucu ile burun buruna kalır. Feriha babasıyla konuşmaya hazırlanırken, baba olma ihtimali ile neye uğradığını şaşıran Emir ise Feriha ile nasıl konuşacağını bilemez. Bu sırada aşıkların ayrılmadığını öğrenen Cansu’nun akıl almaz intikam planıyla her şey yerle bir olurken, Feriha ve Emir kendilerini bir anda yaşamla ölüm arasında bulur.

19. REVAN

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci
    57. Bölüm

FERİHA VE EMİR’DEN BEKLENMEDİK KARAR !

İki günlük çılgınlığın ardından, Emir’in kapıyı açmasıyla birlikte duygusal bir kriz yaşayan ikili yeni bir yol ayrımındadır. Feriha kararını verir ve Emir Feriha’nın seçimini kabullenir. Hülya ve Rüya, Emir’in ilgisizliği yüzünden sıkıntı içindeyken, Emir Rüya’ya sürpriz bir ziyaret yapar. Koray’dan uzak durmaya kararlı olan Hande ise Rüya’nın geçmişini araştırmayı kendine görev edinir. Annesini kaybetmenin acısını yaşayan Levent zor günler geçirirken Feriha onun yanında olur. Öte yandan Emir’in tavırları, Feriha’ya aldığı kararı sorgulatırken, Emir ise Hills’in rakibi olan gece kulübünde işe kabul edilir. Emir’in yeni işi cemiyette yankı uyandırır ve Ünal deliye döner. Feriha ve Emir, aldıkları karar yüzünden duygusal olarak zorlanırken onları büyük bir sürpriz beklemektedir.

Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 20 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de…

20. REVAN

Ödül Puanları:
    36
    Meslek:
    Maliyeci

58. Bölüm

EMİR VE FERİHA ARASINDA SOĞUK RÜZGARLAR

Levent’in apartmana taşınması Emir ve Feriha için büyük şok olur. Levent’in varlığı ile zirveye çıkan sessiz çekişme ile birlikte Emir’in, Feriha’yı şaşkına çeviren uzak tavırları devam eder. Emir’in Feriha’ya danışmadan aldığı kararlar ise evdeki gerilimi yükseltir. Emir’den gördükleri tepkinin ardından harekete geçmek isteyen Hülya ve Rüya’nın hedefinde ise bir kez daha Feriha vardır. Diğer yanda, Rüya’nın eski sevgilisi Savaş’ı sıkıştırmaya devam eden Hande için işler beklediği gibi gitmez. Kapıcı dairesi ise Mehmet’in Seher’in sakladığı paraları bulması ile karışırken Emir’den gelen beklenmedik bir adım, kapıcı dairesini bir kez daha sarsar. Yıllar sonra yeniden Emir’in karşısına çıkan Ece’nin ikinci ziyareti Emir için sürpriz bir gelişmeyi beraberinde getirirken, Emir ve Feriha kendilerini kaçınılmaz bir dönüm noktasının eşiğinde bulurlar.

Adını Feriha Koydum yeni bölümü ile 27 Nisan Cuma akşamı saat 20.00’de Show TV’de…

Adını Feriha Koydum 58.Bölüm 1.Fragman

Adını Feriha Koydum 58.Bölüm 2.Fragman

Bu Sayfayı Paylaş