30 Ekim 2014 Perşembe Günlük Burç Yorumları

'Burçlar Alemi ve Astroloji' forumunda Sûкυηєт. tarafından 30 Ekim 2014 tarihinde açılan konu

 1. Sûкυηєт.

  Sûкυηєт. <div align="center"><font size="1"><b>Yaprak ağaçt

  Katılım:
  27 Haziran 2013
  Mesaj:
  840
  KOÇ burcu
  Öğleden sonra sosyal ortamlarınız aktif olacak, arkadaşlarınızla bir araya geleceksiniz. İş konularında destek almak, duygusal yanınızla davranmak ve tutkulu taraflarınızı öne çıkarmak için bu iki gün etkili olacak.

  BOĞA burcu
  İşiniz varsa göz önünde olmak, toplumsal sorumluluklarınıza göre hareket etmek esas olabilir. İşiniz olmasa bile evinizde durmak istemeyecek, çeşitli aktiviteler içinde yer alacaksınız. Dostlarınızla bolca vakit geçirin.​


  KİZLER burcu

  Bugün, dış ortamlarda, hizmete yönelik işlerinizde kendinizi ortaya koyabilirsiniz. İş arkadaşlarınız hayatınızı değiştirecek önemli adımlar atabilirler. Size birçok konuda destek olmaya hazırlar.

  YENGEÇ burcu
  Bugün özel hayatınızda duygularınız yoğun çalışacak. Sevdiğinizle güzel saatler geçirebilirsiniz. Gün içinde ortaklaşa elde edilen gelir alanlarınız ve banka, hesap, öedeme işlemleri vaktinizin çoğunu alabilir

  ASLAN burcu
  Bugün duygusal anlamda özel hayatınıza vakit ayırmanız gerekecek. Yoğun geçen, hızlı birkaç günün ardından artık sevdiğiniz ve önemsediğiniz insanlara vakit ayıracaksınız. Baş başa vakit geçirmenin tam zamanı.

  BAŞAK burcu
  İş ortamlarınız ve hizmet etmeniz gereken alanlarınız aktif olacak. İşlerinizin somut karşılığını alacağınız bir gün olabilir. Sabah saatlerinde yakın çevrenizle ve arkadaşlarınızla eğlenceli işler içinde bulunacaksınız.

  TERAZİ burcu
  Biraz eğlenmeye ve hayatı değişik yanlarından algılamaya ihtiyacınız var. Anne teraziler, vakitlerinin çoğunu çocuklarına ayırmak isteyebilir, bekâr terazilerse flörtöz birkaç gün içinde kendilerini bulabilirler.

  AKREP burcu
  Bugün yaşadıklarınızı ve gördüklerinizi yakın çevrenizdeki insanlarla paylaşacaksınız. Öğleden sonraysa evinizde veya ailenizle birlikte vaktinizi geçirmek isteyebilirsiniz. Birlikte akşam yemeği eğlenceli olabilir.

  YAY burcu
  Maddi konularda tutkularınızla ve başkalarına yardım etmek adına harekete geçebilirsiniz. Bu yardımlarınız ruhunuzdaki fırtınaları dizginleyebilir. Gün içinde akrabalarınız veya kardeşlerinizle bir araya gelebilirsiniz.

  OĞLAK burcu
  Bugün, hayatınızdaki insanı önemseyecek ama bir o kadar da kafanıza göre davranacaksınız. Parasal konular ve sahip olduklarınız sizin için önem kazanmaya başlıyor. Alışveriş yapabilirsiniz.

  KOVA burcu
  Bugün, kendinizi göstereceğiniz alanlarda işbirlikleri ön planda olacak. Bilinmeyen bir taraftan yardım aldığınızı düşünebilirsiniz. Oldukça rahatlatıcı ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz, şartlar sizin lehinizde.

  BALIK burcu

  Duygularınızı ve düşüncelerinizi ailenizden saklayabilirsiniz. Arkadaşlarınızın sizi çok sevdiğini fark edebilirsiniz, bu da size keyif verebilir. Doslarınızla birlikte vakit geçirmenin tam zamanı...​
   

Bu Sayfayı Paylaş