22 Kasım 2014 Cumartesi Günlük Burç Yorumları

'Burçlar Alemi ve Astroloji' forumunda Sûкυηєт. tarafından 22 Kasım 2014 tarihinde açılan konu

 1. Sûкυηєт.

  Sûкυηєт. <div align="center"><font size="1"><b>Yaprak ağaçt

  Katılım:
  27 Haziran 2013
  Mesaj:
  840
  Koç
  Duygusal anlamda kendinizi iyi hissetmek istiyorsanız, kişisel özgürlüğünüzün zedelenmemesi gerekiyor. Partnerinizin, isteklerini görmezlikten gelmemelisiniz.Derin ve gerçekçi bir yaklaşım içinde olsanız bile, ona fikirlerinizi açıklarken, özenli bir şekilde anlatmalısınız.Bazen gereğinden fazla kırıcı olabiliyorsunuz.
  BOĞA
  Birlikte çalıştığınız bir kişilerin sizin kadar mantıklı ve gerçekçi olmalarını istemek hatalı bir davranış şekli olduğunu bildiğiniz halde, duygularınıza gem vuramıyorsunuz. Bugün, kişisel olayları bir kenara bırakarak yaşantınızla ilgili özel kararlar almalısınız. İnatçı tavırlarınızla çevrenizi kızdırabilirsiniz.
  İKİZLER
  Ortak çalışmalar gereken bir takım çalışmalar içinde olacağınız bir gün içindesiniz.. Bazı olaylara radikal bir çözümle yaklaşmanız, partenerinizin özgürlüğünü zedeleyebilir.Akşam saatlerinde eğlenceli ortamlarda bulunacak ve hoşlanacağınız saatler geçireceksiniz. Çevrenizde yaşadığınız değişimler konusunda bir çok aktivite ilginizi çekecektir.
  YENGEÇ
  Kendinize güveniniz oldukça fazla. Kişisel başarınız mesleğinizle ilgili yoğun araştırmalarınız beraberinde gelişen iş tatmini ile beraber netleşiyor. Ay'ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına kendi sınırlarınız içinde yardım etmenizi sağlayacak. Onların sevincine ortak olacaksınız.
  ASLAN
  Bugün, arkadaş çevrenizde oluşturduğunuz güçlü bağların size kazandırdığı güçlü donanımların etkisi ve güvencesi içinde, kazançlarınızla ilgili olarak güçlü adımlar atıyorsunuz. Yaptığınız her türlü çalışmaya, yaratıcılığınızı aktararak kendinize özgü davranışlar sergiliyorsunuz. İmajınızla ilgili değişim süreci içindesiniz.
  BAŞAK
  Partnerinizin maddi ve finans konularına müdahale etmesine siz de destek vereceksiniz. Onun farklı fikirleri hoşunuza gidecektir fakat, onun kadar cesur olmayı beceremiyorsunuz. Bugün çevrenizde gelişen olaylara kayıtsız kalmak isteseniz bile, duygusal anlamda etkileniyorsunuz. Özellikle alınganlıklarınızdan sıyrılmalısınız.
  TERAZİ
  Bugün, kendinizle ilgili derin düşünceler içindesiniz. Geçmişinizle ilgili eski olayları düşündüğünüz zaman, kısa ve gizemli ayraçlara takılıp kalıyorsunuz. Gerçekten mutlu musunuz ? Bu soruyu kendinize sorun.Unutmayın ki, yaşantınızın her döneminde, hep kendi duygularınızın hedeflediği noktalara baktınız.
  AKREP
  Duygusal ilişkilerinize güçlü bir mantıkla yaklaşmanın sizi olumsuz etkilediğini biliyorsunuz. Biraz gevşemeye ve karamsarlıktan sıyrılmaya ihtiyacınız var. Kendinizle ilgili sabit düşünceleriniz var ve hiç kimsenin, size karışmasına izin vermiyorsunuz. Bugün, onlara daha yakın olacak ve sevginizi paylaşacaksınız.
  YAY
  Enerjiniz oldukça yüksek. Çevresel koşullarınızda sizi destekleyen ve motive eden kişilerle yapacağınız işbirlikleri ufkunuzun açılmasına da, neden olacaktır. Bugün, düşüncelerinizde ödün vermeyen, her konuda ısrarcı ve fikirlerini karşı tarafa kabul ettirmeye çalışan bir tablo ile ortaya çıkıyorsunuz.
  OĞLAK
  Yenilikçi davranışları kolay benimseyen bir yapınız yok fakat, bugün kendinize şans vermeli ve olaylara kısa sürede uyum sağlamaya çalışmalısınız. Ani ortaya çıkan olaylara karşı hazırsınız.Bugün Ay toplumsal ilşkilerinizi etkiliyor. Çevrenizden çabuk etkilelenmenize rağmen , olumsuz olaylara aldırmamalısınız.
  KOVA
  İddialı davranmak sizi farklı kılıyor. Bugün hiç kimsenin etkisi altında kalmak istemiyor olmanız sizin lehine olan şartları da beraberinde getirecektir.Olaylara farklı açıdan yorum getirmeye devam etmelisiniz. Yeni dostluklar için mükemmel bir gün. Belki de, uzun süredir beklediğiniz tatmini sağlıyorsunuz.
  BALIK
  Özellikle maddi kazançlarınız söz konusu olduğu zaman, düşüncelerinizden ve davranışlarınızdan ödün vermek istemiyorsunuz. Kendinizi denetlemekten vazgeçin. Bugün, maddi konularla ilgili girişimciliğiniz yeni tanışacağınız kişilerin aktiviteleri ile paralel ilerleyebilir. Kısa vadeli, yolculuklar, söz konusu olacaktır.​
   

Bu Sayfayı Paylaş