13 Ekim 2015 Salı Günlük Burç Yorumları

'Burçlar Alemi ve Astroloji' forumunda Sûкυηєт. tarafından 13 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

 1. Sûкυηєт.

  Sûкυηєт. <div align="center"><font size="1"><b>Yaprak ağaçt

  Katılım:
  27 Haziran 2013
  Mesaj:
  840
  KOÇ

  Bugün eşinizle ilgili konular gündeminizi meşgul edebilir. İkili ilişkilerinizde fevri davranışlardan kaçınmalısınız. Uyum ve denge arayışı içinde olacağınız zamanlardasınız. Öğleden sonra planlarınızdaki değişiklikler keyfinizi kaçırabilir. Kendinizi kısıtlanmış hissedebilirsiniz. Gizli kalmış olayları çok fazla irdelemek sizi rahatsız edebilir.


  BOĞA


  Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yeni sorumluluklar alabilirsiniz. Gün içinde sizi yoran ve yıpratan konulara karşı dikkatli olmanızda fayda var. Bazı konularda daha fazla çaba göstermeniz gerekebilir. Yeni başlangıçlar için kendinizi hazır hissedebilirsiniz. Gün içindeki duygusal değişimleriniz sizi biraz zorlayabilir. Akışta kalmaya çalışın.


  İKİZLER


  Sorumlu olduğunuz işlerinizde kendinizi daha iyi ifade edebilirsiniz. Gün içinde hobilerinizle uğraşacak zamanı yaratabileceksiniz. Sevdiğiniz insanlarla plan yapabilirsiniz. İlişkinizde değişim ve dönüşüm yaşayabilirsiniz. Ani çıkışlar sizi istemediğiniz sonuçlara götürebilir. Akılcı davranmanız gereken bir gündesiniz. Harcamalarınıza dikkat edin.


  YENGEÇ

  Bugün ev hayatınızla ilgili konular ön plana gelebilir. Bazı konularda değişim yaratmak isteyebilirsiniz. Ailevi konulara yön kazandırmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işlerde yeni başlangıçlar söz konusu olabilir. Önünüzdeki engelleri aşmak isteyeceksiniz. Babanızla ilgili konulara daha fazla yönelmeniz gerekebilir.


  ASLAN


  Bugün yazışma ve konuşmaların yoğunluğu içinde aksaklıklar meydana gelebilir. Zihninizi susturmakta zorlanabilirsiniz. Yakın çevrenizdeki değişiklikler gündeminizi etkileyebilir. İşlerinizde sıkışmalar meydana gelebilir. Bazı işlerinizde daha fazla mücadele içinde olacağınız zamanlar olabilir. Sabırlı olmaya özen gösterin.


  BAŞAK

  Bugün cüzdanınızla ilgili konularda yeni kararlar alabilirsiniz. İş hayatınızda sorumlu olduğunuz işlerinizde engelleri aşmak için mücadele edebilirsiniz. Kendinizi çok daha öne koyacağınız zamanlar olabilir. Duygusal olarak kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Başkalarından alacağınız desteklerle daha rahat edebilirsiniz.

  TERAZİ


  Bugün kişisel açıdan önem verdiğiniz konulara yönelebilirsiniz. Yeni başlangıçlar yapabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konulara yön kazandırmak isteyeceğiniz zamanlar var. Sağlığınıza önem vermeniz gereken bir gündesiniz. Kişisel konularda daha hassas davranabilirsiniz. İkili ilişkilerinizdeki tavrınız gündeminizi etkileyebilir.


  AKREP


  Bugün bilemediğiniz konular nedeniyle kendinizi daha gergin hissedebilirsiniz. İşlerinizi toparlamakta zorlanabilirsiniz. Sorumlu olduğunuz konularda kendinizi sıkışmış hissedeceğiniz zamanlar olabilir. Bazı konulara yön vermek için yeni kararlar alabilirsiniz. Kendi içinize dönmek ve olaylara sakince yaklaşmak sizi rahatlatacaktır.


  YAY

  Bugün geleceğinizle ilgili yeni planlamalar içinde olabilirsiniz. Sevdiklerinizle plan yapmak isteyebilirsiniz. Sorumlu olduğunuz işleri yoluna koymak için çaba sarf edebilirsiniz. Duygusal konularda değişken tavırlar sergileyebilirsiniz. Bu durum karşınızdaki kişileri zorlayabilir. İşlerinizle ilgili destekler alabilirsiniz, bu sizi rahatlatacaktır.

  OĞLAK
  Bugün iş hayatınızda kendinizi daha ön plana koymak isteyebilirsiniz. İşlerinizde sorumluluk almak isteyebilirsiniz. Geleceğiniz için yeni başlangıçlar yapmaya hazır bir gündesiniz. Üstlerinizle kuracağınız iletişim önem kazanabilir. Bürokratik konularla uğraşabilirsiniz. Gün içinde annenize zaman ayırmanız gerekebilir. Akışta kalmaya özen gösterin.


  KOVA


  Bugünkü gelişmeler sizin yeni başlangıçlar yapmanıza neden olabilir. Beklemediğiniz yerlerden teklifler alabilirsiniz. Sizi iyi hissettirecek koşullar söz konusu. Sorumlu olduğunuz işlerdeki değişimler canınızı sıkabilir. Birlikte çalıştığınız kişilerle uyumsuz tavırlar içinde olmamaya özen gösterin. Yabancılarla ilişkiler dikkat çekebilir.


  BALIK


  Bugün sizi yoran koşullara karşı daha dik duracağınız zamanlar var. Bazı değişiklikler keyfinizi kaçırabilir. Ortaklı konularda duygusal ilişkiler gündeme gelebilir. Gün içinde banka işlerinizi halledebilirsiniz. Endişe duyduğunuz konularda daha fazla çaba gösterebilirsiniz. Sonuç getirmeyecek işlere daha fazla zaman harcamamalısınız.
   

Bu Sayfayı Paylaş