13 Ağustos 2015 Persembe Günlük Burç Yorumları

'Burçlar Alemi ve Astroloji' forumunda Acina tarafından 13 Ağustos 2015 tarihinde açılan konu

 1. Acina

  Acina eyوallah

  Katılım:
  30 Temmuz 2012
  Mesaj:
  5,140
  KOÇ: Başarılarınız ve yaşam enerjiniz çevrenize değil, size bağlı. İhtiyaç hissettiğiniz konularda, istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Hedeflerinize ulaşma konusunda şanslısınız. Her ne olursa olsun ailenizi de ihmal etmemelisiniz fakat, işleriniz biraz daha ağır basacak. Kariyerinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşayacaksınız. Sadece kendi düşünceleriniz ve sezgilerinizle hareket etmeniz yeterli.

  BOĞA: Kendi şartlarınızı kendiniz yaratacaksınız. Çevrenize karşı uyum sağlamak için kendinizi zorlamayacaksınız. Uğraş verdiğiniz konuda, karanlık kalan hiçbir noktayı oluruna bırakmamalısınız. Yarım kalan projelerinizi öncelikle tamamlayınız. İşinizle ilgili olabilecek hiçbir aktiviteyi kaçırmayın ve bu tür yerlerde kendi özgün görüşlerinizi savunmaktan çekinmeyin.

  İKİZLER: Bireysel insiyatiflerinizin yanında, işbirliği ve uyum konuları önemsiz kalıyor. Mutluluklar sizi gelip bulacak. Partnerinizle ilgili olarak; hırslarınızda, tutkularınızda bir azalma ve duraksama göze çarpıyor. Her ikinizde, ortak yaşamınızda çelişki içinde olduğunuz konuları daha objektif değerlendirmeli, duygusal süreçlerinizdeki aksayan bölümleri mercek altına almalısınız.

  YENGEÇ: İlişkinizdeki rutinlik ayni şekilde sürüyor ve karşılıklı davranışlarınızda ince değerlendirmeler devam ediyor. Bu durgun dönemi atlatmak için biraz zamana ihtiyacınız var. Partnerinizle olan bu karışık ve bazı konularda yitirilmiş güven duyguları kafanızı karıştırıyor.. Ruhsal dinginliğinizi sağlayabilmek, iç sesinizi dinlemenize ve bunları gerçekleştirebilmenize bağlı.

  ASLAN: Sosyal ilişkilerinizin niteliği önem kazanacak. Çevrenizle olan uyumlu iş birliklerinizin sonucunda, hedeflerinize doğru olumlu gelişmeler elde edeceksiniz. Beklentilerinizde, gecikmeleri önlemek için çok çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bulunduğunuz gruplarda topluluğun kararları, kişisel inisiyatifinizin önünde olacak.

  BAŞAK: Gereksiz inatlaşmalar ve direniş içinde olmayın. Ummadığınız kaynaklardan güzel şeyler ortaya çıkacak.. Ev ve ailenizle ilgili meseleleriniz hala önemini koruduğu halde, dikkatiniz ağırlıklı olarak iş hayatınıza kayacak. Hiçbir art niyet taşımadan, sizinle direk ilgisi olmasa da etrafınızdaki insanların sorunlarına kulak verin, onlara elinizden gelen her türlü yardımı yapın.

  TERAZİ: İnatçılığınızı ve kendinizi kabul ettirme gayretlerinizi bir kenara bırakmalısınız. Sosyal aktivasyonların size yarar sağlayacağı bir döneme giriyorsunuz. Uyumlu grup çalışmaları ve ortak amaçlar doğrultusunda göstereceğiniz çabalar, hedefleriniz için olumlu adımları getirecek. İş pozisyonları ile ilgili beklentilerinizde gecikmeler yaşayabileceğiniz durumlar oluşabilir.

  AKREP: Sizi ilgilendirmeyen konulara kafanızı fazla takmayın ve bir süre askıya alın. Dikkatinizi duygusal birlikteliklerinize aile içi ihtiyaçlara yöneltin. Bu arada, gerçekleştirmek istediğiniz kariyerle ilgili olarak; kendinizi strese sokmadan ve bazı şeyleri aceleye getirmeden, kendi halinde çalışmalar yapabilirsiniz. Planlarınızı yeniden gözden geçirin.

  YAY: Yalnız Yay'lar yeni tanışmalar, karşılaşmalar gibi onlara heyecan veren duyguları yaşayacaklar. Katıldıkları gruplarda bu tür fırsatlar yakalayacaklar. Özel yaşamınızda köklü değişikliklere doğru yol alabilirsiniz. Partnerinizle olan uyumsuz taraflarınız, içsel olarak sizi daha çok rahatsız etmeye başlayabilir. Göz ardı ettiğiniz ruhsal eşlik konusu en önemli mihenk taşınız olabilir..

  OĞLAK: Beklenmedik olumlu finansal gelişmeler olabilir, ummadığınız şekilde şanslı anlarla karşılaşabiliriniz. Günlük yaşamınızda karşı karşıya kalacağınız sorunlarda sezgilerinizin büyük yardımını göreceksiniz. Bu dönemde sevecen ve yardımsever yapınız ön planda olacak. Tüm cesaretinizle hedeflerinize yürüyeceksiniz.

  KOVA: İstemediğiniz konuları, yeniden düzenlemek için girişimlerde bulunacaksınız. Hiç beklemediğiniz maddi kaynaklarla karşı karşıya kalabilirsiniz. Yani, finansal fırsatlar sizi takip edecek. Güçlü olan aile ilişkilerinizi daha da iyi hale gelecek, mutluluk dolu günler yaşayacaksınız. Bu aile içi uyumunuz sizin yaşam motivasyonunuz arttıracak.

  BALIK: Çevrenizdeki yakın kişiler de finans hedeflerinizde sizi destekliyor. Hatta, bu konuda somut olarak yardım edecekler. Dengelerinizi, bazı koşullarınızı zorlama pahasına korumaya çalışın. Bugün kendinizi güçlü hissedecek ve mantığınız ağır basacak. Aşırı olan ve önü alınamayacak hırslarınıza izin vermemelisiniz. Karaciğerinize ve böbreklerinize özen gösterin.
   
 2. deniz.eren

  deniz.eren New Member

  Katılım:
  19 Ağustos 2015
  Mesaj:
  27
  ya ben kova burcuyum hoşlandığım çocuk akrep olur mu sizce :sessizol:
   
 3. Acina

  Acina eyوallah

  Katılım:
  30 Temmuz 2012
  Mesaj:
  5,140
  Denemeden bilinmez :)
   

Bu Sayfayı Paylaş