12 Ekim 2015 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

'Burçlar Alemi ve Astroloji' forumunda Sûкυηєт. tarafından 12 Ekim 2015 tarihinde açılan konu

 1. Sûкυηєт.

  Sûкυηєт. <div align="center"><font size="1"><b>Yaprak ağaçt

  Katılım:
  27 Haziran 2013
  Mesaj:
  840
  KOÇ

  Yeni ay öncesinde, yeni başlangıçların arafında sıkıntılı bir gün olabilir. İlişkilerde, özellikle birebir ve yakın ilişkilerinizde daha sabırlı olmalısınız. Dış etkilere açık olabilirsiniz, sağlığınıza ve beslenmenize özellikle dikkat etmelisiniz.

  BOĞA

  Günlük işlerinizi sıraya ve düzene koyup toparlamanız gereken bir gündesiniz. Yeni ay öncesinde ortalığa son şeklini vermeniz gerekiyor. Çalışıyorsanız masanızı, dosyalarınızı düzenlemek, evdeyseniz temizlik, hesap ve detay gerektiren işler için uygun bir gün olabilir.

  İKİZLER

  Ay Terazi burcunda ilerlemeye devam ediyor ve yeni ay öncesinde ilişkiler konusunda biraz daha sabırlı olmanız gerekiyor. Geçmiş aşklar, ilişkiler bugün aklınıza daha çok gelebilir. Onları idealize etmeden, geçmişin gölgesinde kaybolmadan önünüze bakmanız gerekiyor.

  YENGEÇ

  Anılar ve geçmişiniz sizin için önem kazanıyor. Aile albümlerinizi karıştırabilirsiniz. Eski mektupları, yazışmaları ortaya çıkarıp kendinizi ve ilişkilerinizi sorgulayabilirsiniz. Yeni ay öncesinde duygularınız ve aklınızdaki düşüncelerle sıkıntılı bir gün olabilir.

  ASLAN

  İlişkiler konusunda her şeyi merak ediyorsunuz. Bugün biraz geçmişe ışık tutabilirsiniz. Hem kendinizin, hem de çevrenizdeki ilişkilerin bir muhasebesini, sorgulamasını yapabilirsiniz. Bunlar hakkında arkadaşlarınızla, size yakın kişilerle konuşabilirsiniz.

  BAŞAK

  Yoğun bir haftasonunun ardından yeni ay öncesinde toparlanmanın zor olabileceği bir Pazartesi. Bir yandan işleriniz, bir yandan kendinizle ilgili düşünce ve planlarınız, diğer yandan para konuları ve alışveriş listeniz var. Her şeyin üst üste geldiği sizin ise sıralama yapmakta güçlük çekebileceğiniz bir gün olabilir.

  TERAZİ

  Burcunuzda gerçekleşecek olan yeni ay öncesinde özellikle ilişkiler konusu oldukça hassas. Yapmak istediklerinizi yapmadan, atmak istediğiniz adımları atmadan önce bugün biraz daha sabırlı olmalısınız. Işıklar burcunuzdayken çok da kaygılanmanıza gerek yok, zira her türlü birebir ve yakın ilişkinizde ibre ve şans sizden yana.


  AKREP

  Evrensel ve tüm insanlığı ilgilendiren konularda hassa s olabileceğiniz bir gündesiniz. Düşüncelerinizi de, maddi boyutta işlerinizi de toparlamakta güçlük çekebilirsiniz. Dağınıklık, ihmal ve unutkanlığa dikkat etmelisiniz. Hiç hesapta olmayan sorunlarla uğraşmak durumunda kalabilirsiniz.

  YAY

  Yeni ay öncesi özellikle sosyal ilişkileriniz anlamında sıkıntılı bir gün olabilir. Arkadaşlarınızla ilgili biraz daha sabırlı olmalısınız. Kendinizi işinize ve uğraşlarınıza vermeye çalışın. Kapınızda yapılmayı bekleyen bir sürü iş varken önceliği bekleyen işlere vermek ve geçmiş sorunları halletmek için ideal bir gün olabilir.

  OĞLAK

  Aklınızın iş ve kariyer konularıyla meşgul olacağı bir gündesiniz. Yeni ay öncesinde yeni girişimlerde bulunmak veya adımlar atmak yerine bugünü geçmişi gözden geçirmek, daha önce yaptıklarınıza bakmak, hedeflerinizi yeniden değerlendirmekle geçirebilirsiniz.


  KOVA

  Bulunduğunuz ortamdan uzaklaşmak, başka mekanlara gitmek ve yer değiştirmek isteyebilirsiniz. Ancak yeni ay öncesinde bu isteklerinizi gerçekleştirmeniz zor olabilir. Ancak seyahat planlarınızı gözden geçirebilir, ufkunuzu geliştirebilecek düşünce, fikir ve bilgiler üzerinde yoğunlaşabilirsiniz.


  BALIK

  Psikolojik ve psişik konular bugün her zamankinden çok ilginizi çekebilir. Ayrıca araştırma, sorgulama ve incelemeye de meraklısınız. Kendinizi derin konuları araştırıp, incelerken bulabilirsiniz. İnsanların görünmeyen yönleri ve içlerinde yaşadıklarının sizin için daha önemli olduğu bir gündesiniz.​
   

Bu Sayfayı Paylaş