11 Şubat Günlük Burç Yorumları

'Burçlar Alemi ve Astroloji' forumunda Zara tarafından 11 Şubat 2015 tarihinde açılan konu

 1. Zara

  Zara <font face="Trebuchet MS">Arapların güzel bir söyl

  Katılım:
  14 Mayıs 2011
  Mesaj:
  13,451
  KOÇ: Partnerinizle aranızda sorgulamalar ve yüzleşmeler yaşanabilir. Oysa kendinizi işinize odaklamanız birçok gereksiz takıntıdan kurtulmanızı sağlayacak.

  BOĞA: Yakınlarınızla ailenizin arasında uçurum oluşabilir. Olayları izleyecek ve talihsiz söylemlere üzüleceksiniz. ORTAMDAN Uzaklaşmak başka bir şansı görmenize yardım edebilir.

  İKİZLER: İş için yapacağınız yolculuklarda dikkatli olun. Kazaların ve engellemelerin bol olacağı bir gündesiniz. Alacak-verecek hesaplarınızı incelemek ve sonuç almak için uygun bir dönem.

  YENGEÇ: Partnerinizle aranızda finansal nedenlerle sorun yaşanabilir. Geciken ve ertelenen ödemeler için anlayış göremeyebilirsiniz. Oysa yakınlarınızdan alacağınız bir destek hayat kurtarıcı olacak.

  ASLAN: Ailenizi düşünmeden vereceğiniz her tepki onların başına yeni bir bela yaratabilir. Bugün özellikle sakin ve sağduyulu davranmalısınız. Birlikte çalışmalar yapmak veya sağlık sorunlarıyla ilgilenmek daha doğru.

  BAŞAK: Yakınlarınızın sağlık sorunları için yolculuk yapmak zorunda kalabilirsiniz. Ve bu yolculuk sandığınızdan da zor geçebilir. Çocuklar, partner ve proje ortaklarınızdan biri destekçiniz olabilir. Yardım isteyin.

  TERAZİ: Arkadaşlarınızla aranızda alacak-verecek ilişkisi varsa imtihan zamanı gelmiş demektir. Ailenizin küçük bir yardımı ya da öğüdü sizi yeniden canlandıracak.

  AKREP: Yöneticilerinize karşı tepkisel davranacağınız bugün kariyerinizi baltalama eğiliminde olabilirsiniz. Yakın çevrenizle iletişiminizi arttırın. Rahatlayacak ve yeni yollar deneyeceksiniz.

  YAY: Uzaklardan gelen haberler iç açıcı değil. Karamsar bir ruh haline takılı kalmaya da gerek yok. Daha çok kazanmaya ve özgüveninizi yükseltmeye odaklanın. Bu kendinizi iyi hissettirecek.

  OĞLAK: Dostlarınızla aranızdaki yüzleşmeler canınızı sıkabilir. Öte yandan yine de sizden yardım isteyebilir. Kızgınlıktan sıyrılıp yanlış düşünceleri değiştirmeye yönelirseniz kısa sürede neşeniz yerine gelebilir.

  KOVA: Sezgileriniz oldukça yüksek ve aklınızdan geçeni yaratabiliyorsunuz. Bu nedenle kariyer hedeflerinizi düşünmeye çalışın. Partnerinizin fikirleri değil kendi hisleriniz öncelikli olmalı.

  BALIK: Arkadaşlarınızla ortak idealleriniz sizi ortak bir yolculuğu deneyimlemeye zorlayacak. Orada olmak köklü değişiklikler getirebilir. İş yaşamınızla ilişkili talihsizlikleri abartmayın. Hepsi geçici.
   

Bu Sayfayı Paylaş