04 Mart 2015 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

'Burçlar Alemi ve Astroloji' forumunda Sûкυηєт. tarafından 4 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. Sûкυηєт.

  Sûкυηєт. <div align="center"><font size="1"><b>Yaprak ağaçt

  Katılım:
  27 Haziran 2013
  Mesaj:
  840
  KOÇ
  21 Mart - 19 Nisan

  Bugün büyük bir hayaliniz gerçekleşebilir. Is hayatınızda finansal olarak kazançlı bir gündesiniz. Bugün resmi islerinizle ilgili konularda dikkatli olun. Özel yaşamınızda ise keyifli bir gündesiniz sevmenin sevilmenin önemini anlayacak bağlarınızı güçlendireceksiniz.

  BOĞA
  20 Nisan - 20 Mayıs

  Gökyüzü maddi manevi her türlü pozitif enerjinin hakim olduğu bir günü müjdeliyor sizlere. Eğitim hayatınızda okul projelerinde yer almalı ve iletişime önem vermelisiniz. Özel hayatınızda ise bugün gerçek askı bulabilirsiniz. Evli Boğa’lar sizlerde esinizden gelecek olumlu haberlerle sevineceksiniz.


  İKİZLER
  21 Mayıs - 21 Haziran

  Eğlenceli ve keyifli bir gündesiniz. Sevginizi gösterirken cömert davranın ve karşılıklı aşkın güzelliklerini yaşayın. Is hayatınızda olağanüstü etkiler söz konusu. Ortak girişimler is birlikleri ufkunuzu da basari şansınızı da yükseltiyor. Simdi size düsen bu güçlü enerjiyi arkanıza alıp tüm gücünüzle isinize ve başarıya odaklanmak olmalı.

  YENGEÇ
  22 Haziran - 22 Temmuz

  Bugün kendinizi aşırı stresli hissedebilir huzursuzluklar karşısında duygusal patlamalar yasayabilirsiniz. Gün içinde alkol ve ilaç kullanımına dikkat edin. Özel hayatınızda ise es ya da sevgilinizle arkadaşlarınız yüzünden tartışmalar yaşanabilir. Kıskançlık duygunuzu kontrol altına alin hırsla kalkıp zararlı sonuçlarla karşılaşmayın.

  ASLAN
  23 Temmuz - 22 Ağustos

  Bugün ruhsal ve fiziksel enerjiniz oldukça yüksek sıkıntıların üstesinden gelmenin zaferini yasayacak is ve özel yaşamınızda yaptığınız her görüşmenizde başarılı olacaksınız. İşinizle ilgili gelen her teklifi değerlendirmeli ama acele kararlar vermemelisiniz. Işıltılı teklifler süslü sözler yanlış kararlara istikrarsızlığa neden olabilir.

  BAŞAK
  23 Ağustos - 22 Eylül

  Gökyüzü bugün is ve aile bireylerinizin takdirini kazanıp destek göreceğinize işaret etmekte. Özel yaşamınızda ise son derece romantik duygular yasayacak ve yasatacaksınız. Sizlere önerim es ya da sevgilinizle 1 saat bile olsa farklı bir ambiyansta olmayı deneyin bu her ikinize de çok iyi gelecektir.

  TERAZİ
  23 Eylül - 22 Ekim


  Bugün finansal konularda acil giderler yüzünden zorlanabilirsiniz. Harcamalarınızda temkinli davranın. İşverenlerinizle tartışmalardan uzak durmanız gereken bir gündesiniz. Hayatınızdaki tüm sıkıntılara rağmen, esinizin her durumda sizin yanınızda olması sizleri güçlü kılacak. Bekar Teraziler sizlerde bugün tesadüflerin gerçekliğini aşkı bularak deneyimleyebilirsiniz.

  AKREP
  23 Ekim - 21 Kasım

  Gökyüzü bugün yolculuk yapan ya da sürekli oturarak çalışan Akreplerde kan basıncının düşmesine bağlı sağlık sorunları yasayabileceğiniz yönünde uyarıyor sizleri. Özel yaşamınızda es yada sevgilinize duygularını ifade etmeniz zor olabilir. Kendinizi yanlış ifade edebilirsiniz dikkatli davranın. Bekar Akrepler eski es ya da sevgilinizden gelecek haberlerle anlık duygulara kapılabilir geçmişte yaşanan hataları tekrarlayacak bir karar verebilirsiniz DIKKATLI olun.

  YAY
  22 Kasım - 21 Aralık

  Gökyüzü bugün sezgilerinizin gücüne güvenerek kararlar almanız için destekliyor sizleri. Her bakımdan şanslı ve bir o kadar da doğru adımlar atabilir is ilişkilerinizi güçlendirebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise uzun zamandır arkadaşınız olan birinin aşkını itiraf etmesi ile sizde içten içe yasadığınız duyguları cesurca dile getirebilirsiniz. Unutmayın ASK sürprizleri sever.

  OĞLAK
  22 Aralık - 19 Ocak

  Gökyüzü bugün beklenmedik hukuki bir durumla karşılaşabileceğinize dikkat çekmekte. Çok güvendiğiniz biri ile davalık bir sorun yasayabilirsiniz. Mali konularda ise gelirleriniz arttığı gibi alacaklarınızı da tahsil edeceksiniz. Özel yaşamınızda ise düşmanlıklar söz konusu başkalarının etkisi altında kalarak yanlış kararlarla es ya da sevgilinize haksızlıklar yasayabilirsiniz. Kırmak kolay sevmek zor bunu aklınızdan çıkarmayın ve aşkı yaralamayın.

  KOVA
  20 Ocak - 18 Şubat

  Gökyüzü gün içinde is ve özel yaşamınızda sabırlı ve sakin davranmanız için uyarıyor sizleri. Bugün acele kararlar maddi manevi kayıplara neden olabilir bunun bilinci ile hareket edin. Özel yaşamınızda gireceğiniz her türlü tartışmadan zararlı çıkabilir ve aniden yaşanacak ayrılıkların sebebi olabilirsiniz.

  BALIK
  19 Şubat - 20 Mart

  Gökyüzü bugün aska olan inancınızı yeniden kazanmanızı sağlayacak gelişmelere işaret etmekte. Her zorluğun bir kolaylığı her acının bir mükâfatı olduğunu deneyimleyeceğiniz çok özel bir gündesiniz. Is hayatınızda ise alacağınız bir telefon size bambaşka fırsatlarla dolu bir yolculuğun startını verdirebilir.
   

Bu Sayfayı Paylaş