02 Mart 2015 Pazartesi Günlük Burç Yorumları

'Burçlar Alemi ve Astroloji' forumunda Sûкυηєт. tarafından 2 Mart 2015 tarihinde açılan konu

 1. Sûкυηєт.

  Sûкυηєт. <div align="center"><font size="1"><b>Yaprak ağaçt

  Katılım:
  27 Haziran 2013
  Mesaj:
  840
  KOÇ
  21 Mart - 19 Nisan
  Bugün is ve eğitim hayatınızda gerginlikler sona eriyor ve isteklerinizi kabul ettireceğiniz imkanlara kavuşuyorsunuz. İşinizle ilgili is birlikleri sizleri güçlendirip var olan şartlarınızı iyileştirecek. Özel yaşamınızda ise kiminle nerede ne konuştuğunuza dikkat edin söylediklerinizin esiri olabilirsiniz! Bekar Koç'lar sizlerde bugün ne istediğinizi belirlemekte zorlanabilirsiniz.

  BOĞA
  20 Nisan - 20 Mayıs
  Gökyüzü bugün gizli düşmanlıkların gün yüzüne çıkacağını müjdeliyor sizlere. Kendi hataları ile kendilerini ele veren kişilere tepkiniz oldukça sert ama bir o kadar akılcı olacak. İnançlarınız ve güçlü karakteriniz sizi hayatinizin her alanında başarılı ve kalıcı kılacak. Özel yaşamınızda ise es ya da sevgiliniz içinde bulunduğu bunalım ve karanlıktan çıkacak ve ilişkinizi sahiplenecek. Bekar Boğa’lar sizlerde bugün fazlası ile hayranlık kazanacaksınız.

  İKİZLER
  21 Mayıs - 21 Haziran

  Gökyüzü bugün maddi manevi rahatlamaların başlayacağını müjdeliyor sizlere. Bugün tamamlamanız gereken islerinizi bitirin ki yeni islere yönelebilin. Özel yasamınız da duyduklarınız sizi memnun ederken sorunlarınız da sona eriyor. Bekar İkizler sizlerde bugün yakınlaşmaları dikkate alırsanız üzülürsünüz. Anlık kararlar yanlış zamanda yanlış insana değer vermenize neden olabilir.

  YENGEÇ
  22 Haziran - 22 Temmuz
  Bugün arkadaşlarınıza haksızlık etmemeye özen gösterin anlamadan dinlemeden ön yargı ile hareket etmek dostlarınızla ciddi sorunlara neden olabilir. Empati kurun ve fevri davranmayın. Özel yaşamınızda ki istikrar is hayatınıza da yansıyor ve kazanmaya başlıyorsunuz. Bekar Yengeçler bugün yakınlarınız aracılığı ile tanıyacağınız biri ile yakınlaşabilir olağanüstü güçlü bir duygusal bağ kurabilirsiniz.

  ASLAN
  23 Temmuz - 22 Ağustos
  Bugün birlikte çalıştığınız kişilere çok dikkat etmeli, Sizin bilginizin olmaksızın kararlar alınmasına izin vermemelisiniz. Çevrenizle ilgilenin ve kontrolcü davranın. Özel yaşamınızda ise sorunları büyütecek zorlaştıracak misiniz? Çözüm üretip anlayışlımı davranacaksınız seçim sizin? Bekar Aslanlar sizlerde bugün özel yaşamınızda olup biteni arkadaşlarınızla paylaşmamalısınız.

  BAŞAK
  23 Ağustos - 22 Eylü

  Bugün dalgınlığınız başınızı ağrıtabilir. Özellikle isinizle ilgili konularda önemli bir evrak ya da dosyayı kaybedebilir is hayatınızda oldukça zor durumda kalabilirsiniz. Sizlere önerim sabah saatlerinde çok dikkatli olun ve kendinize zaman ayırarak dalgınlığınızın önüne geçin. Özel yaşamanızda ise pozitif enerjiler sizden yana. Sizde kendinize güvenin ve ilerleyin.


  TERAZİ
  23 Eylül - 22 Ekim
  Gökyüzü bugün kendinizi ifade ederken sürekli savunma halinde olmamanız için uyarıyor sizleri. Bu haliniz tepki almanıza is ve arkadaşlık ilişkilerinizin bozulmasına neden olabilir. Özel yaşamınızda ise tutku heyecan ve pozitif etkiler hakim. Simdi ask kervanında yürümeli duygularınızın karşılık bulacağını bilmelisiniz. Ask hayatinizin olumlu yönde ilerlemesi hayatinizin her alanında istikrar sağlayacak.

  AKREP
  23 Ekim - 21 Kasım

  Gökyüzü bugün şanslı finansal gelişmelere işaret etmekte. Uzun zamandır boğuştuğunuz her türlü sıkıntınız sona eriyor. Hukuksal konularda da şans sizden yana hakkinizi aradığınız bir davanız sizin için olumlu sonuçlanabilir. Özel yaşamınızda da karsınıza çıkacak biri yüreğinizde ki kırgınlıkları söküp atabilir. Ask melekleri bugün oklarını kalbinize atabilir.

  YAY
  22 Kasım - 21 Aralık

  Bugün isinizle ilgili sürekli karşınıza çıkan önemli bir engeli asabilir ve istediklerinizi elde edebilirsiniz. Sizlere önerim bugün parlak zekânızı ortaya koyun ve kararlı olun gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. Özel yaşamınızda ise hasretini çektiğiniz huzur ve mutluluk gün içinde kendiliğinden gelişip size ASKI armağan edecektir. Aşkın gücü enerjinizi yükseltirken hayatinizin karanlıklarını da arkanızda bırakmanızı sağlayacak.

  OĞLAK
  22 Aralık - 19 Ocak
  Gökyüzü bugün alacağınız bir haberler isinizle ilgili bir konuda harikalar yaratabileceğinizi müjdeliyor sizlere. Yeter ki ağzınızı sıkı elinizi çabuk tutun. Özel yaşamınızda da eski es ya da sevgilinizden alacağınız bir telefon caninizi sıkabilir. Dün dündür bugün bugündür ilkesi ile hareket etmeyi öğrenmelisiniz. Bekar Oğlaklar sizlerde bugün önceliklerinizi belirlemeli arkadaşınıza kendisini özel hissettirmelisiniz.

  KOVA
  20 Ocak - 18 Şubat
  Bugün aile büyüklerinizin sağlığı ile ilgili ani gelişmeler yaşanabilir. Telaşa kapılmadan soğukkanlı davranın gün içinde iyi gelişmeler olacaktır. İşinizle ilgili konularda da hırsla hareket etmemelisiniz. Özel yaşamınızda ise esinizle ciddi gerginlikler söz konusu. Bekar Kovalar bugün arkadaşlarınız aracılığı ile katılacağınız bir aktivite de ruh esinizi bulabilirsiniz.

  BALIK
  19 Şubat - 20 Mart
  Bugün is görüşmeleriniz için görüşmeler yapabilir. Arkadaşlarınız aracılığı ile is başvurularınız olumlu sonuçlanabilir ve hayalini kurduğunu ise kabul edilebilirsiniz. Özel yaşamınızda ise bugün bir hayli karışık etkiler söz konusu. Kıskançlık duygunuz duyduklarınıza inanmayı tercih ederek hareket etmenizle pekişince ilişkinizde toz dumana karışabilir DIKKAT! Bekar Balıklar sizlerde ilgisini eksik etmeyen o özel insani üzmemelisiniz.​
   

Bu Sayfayı Paylaş