Şikayetçiyim Bölümü - Bölüm Kuralları

'Şikayetçiyim' forumunda RAPAEL tarafından 5 Ekim 2012 tarihinde açılan konu

1. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Şikayetçiyim Bölümü

- Formistan forumları genel kuralları bu bölümdede geçerlidir.
    - Bu bölümdeki konuların içeriği Hayata ve yaşamınıza dair bütün tepkiler bazında olmalı.
    - Flood(ard arda mesaj)yasaktır.
    - Küfür, tehdit, hakaret içerikli mesaj ve topicler kesinlikle yasaktır.
    - Konuyu açan kişi konudan, yazdığından sorumludur.
    - Yöneticiler hakkında şikayet konuları açmak kesinlikle yasaktıır. (Bu tür bir durumu adminlere özel mesaj yoluyla iletiniz.)

Formistan.com

2. Josh

Josh Member

Ödül Puanları:
    16
    neden acaba açmak yasak daha objektif olunmaz mı ? Bence foruma renk getirir kaldıki bir yöneticinin gerçekten şikayet edilmesi ve bunu herkesin görmesi gerektiği durumlar olabilir tabi fikir sadece

3. RÜZGAR

RÜZGAR <b> Aşık olmak Ölümden zordu.Çünkü,ölümden öte köy

Ödül Puanları:
    0
    Forumlarda Gruplaşmalar çok olur.

O Yüzden kimse doğru yanlışı pek ayırt edemez.
    Yönetici haklı da olsa haksızın arkadaşları,tanıdıkları farklı yorumlar yapabilir.

O Yüzden bu konuda hassas olunması şart.

Yöneticiler hakkındaki şikayetler bu yüzden özel mesaj yoluyla ilgili kişilere iletilirse daha sağlıklı olur.

Keyifli Paylaşımlar.

4. Josh

Josh Member

Ödül Puanları:
    16
    Peki rüzgar çok haklısın yazdıkların çok doğru yaşanmıştır yaşamışımdır ancak atıyorum senden şikayeti olan yada seninle aynı seviyede olan birinden bir kişi nasıl şikayetçi olacak örneğin x üye lord adminden yada joker adminden şikayetçi ve haklı ne gibi uygulama olur

5. RÜZGAR

RÜZGAR <b> Aşık olmak Ölümden zordu.Çünkü,ölümden öte köy

Ödül Puanları:
    0
    Saydığınız üyeler çoğu şeyin farkında ve ben büyükleri olarak gereken şeyleri her zaman söylüyorum fakat yineliyorum ve hiç abartmıyorum sitemizdeki üst yönetim kadrosu-adminler cidden TR Forumlarındaki en kaliteli,karakterli ve işini iyi yapan insanlardan oluşuyor.

Bizim zaten görüşlerimiz,temel bakış açımız,sitenin menfaati üzerine kuruludur.

Sitenin menfaatine olan şeyler her zaman dürüstlükten,adaletten,iyi bir yönetici olmaktan geçer.

Eğer varsayımınız olan durumların söz konusu bile olursa yaptırıma zaten gerek yok,site kaybeder,ektiğimizi biçeriz,ettiğimizi buluruz.

Hepimiz bunun bilincindeyiz.

Bu Sayfayı Paylaş