İyi Akşamlar Mesajları - İyi Geceler Mesajları - iyi akşamlar cep mesajları

'Güzel Sözler' forumunda RAPAEL tarafından 29 Şubat 2012 tarihinde açılan konu

1. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    İyi Akşamlar Mesajları
    Kısa İyi Akşamlar Mesajı

Taaa Bizim Evden Sesleniyorum İyi Akşamlar !!!

Hey sen! Evet evet sen! Bu mesaji bekleyen... Artik uyuyabilirsin iyi geceler
    İyi geceler öpsün seni bu geceler.

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 olmuş haydi iyi geceler.

Arım balım peteğim gülüm dalım çiçeğim karizmatik erkeğim iyi geceler.

En içten ve dıştan dileklerimle iyi geceler dilerim.

İyi geceler, renkli rüyalar

Ak güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şevkat, kar beyaz tüylerinde kokun ve kakasında iyi geceler öpücüğü ona iyi bak.

Gece karanlığında çığlık olur sesim, yosun kokusundan keskin sana özlemim, şimdi kapanıyor gözlerim, Haydi iyi geceler

Elveda arkadaşlar... bu sizlere son satırlarım, artık yokum! yaptığım şeyin henüz erken olduğunu biliorum ama artık dayanamıyorum ...hayata gözlerimi kapamamın zamanı geldi ....

Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var ;) iyi geceler!

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin...

2. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    İyi Akşamlar Yazıları
    İyi Akşamlar Sözleri

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim İyi Geceler Herşeyim!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar.

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş

Tatlı rüyalar sevgilim Kısaca benli rüyalar Evlilige giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdigi mutlulukla uyuyacagım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek…Rüyalarıma bekliyorum Öpüyorum En tatlı yerinden

Gece bir başka giyer siyahını, yıldızlar daha sönük olur, yakamozlar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan…

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat…

alıntı ​

3. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar.

Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim dedim Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş

Tatlı rüyalar sevgilim Kısaca benli rüyalar Evlilige giden yolumuzda 1 günü de bitirmiş olmanın verdigi mutlulukla uyuyacagım; senin tatlı tatlı gülüşünü düşünerek…Rüyalarıma bekliyorum Öpüyorum En tatlı yerinden

4. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    iyi geceler gifleri-iyi geceler resimleri-uyku gifleri

5. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
  6. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

7. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    Geceleri Uzaklara çiglik Olur Sesim, Denizden çikan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sirf Senin Için Kapaniyor Gözlerim. Iyi Geceler Herseyim

Bir hüzün saklıdır ve bin umut vardır,her yenı gün dogumunda, bir hüzünle uyuyup bin umutla uyanma dilegıyle. iyi geceler .

Güzellikler içinde gecenin bu saatlerindebelki yalnızlığın en yorgun olduğu yerde yalnız olmadığını bilesin diye sana İYİ GECELER diyesim geldi...

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derın uyukudayken ben sana dalıyorum uyuku cok tatlı derler ben senı tadıyorum onlar uyukuya ben sana doyamıyorum bırtanem iyi geceler

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim.

Rüyaların en güzelini görürken Allah'ın seni koruması için gönderdiği meleğin kanatları öyle büyük olsun ki en masum anında sana kimseler zarar varamesin.iyi geceler meleğim tatlı rüyalar bebeğim.

Yatagına uzandıgında ıstedıgın butun gusellıkler senın olsun..vede duygularını paylasacak bırıne ıhtıyac duyarsan ben burdayım herzmn ASKIMM tatlı ruyalar

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler

Hayatımdaki en degerli varlıkk canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok sevıyorum iyi geceler.

Hayatımdaki en degerli varlıkk canım taa içii bitanecik sevgilim benimm iyi uyuu yarın umarım görşmek dileğiylee seni çok sevıyorum iyi geceler.

Seni uyurken izlemek isterim, uyuduğunda ay yüzünü öpmek isterim işte ozaman bende tatlı bir rüya görmüş olurum sevdiğim, iyi geceler bebeğim

Ben uykuyu sadece seni görmek için seviyorum çünkü rüyalarımı süsleyen en güzel meleksin bebeğim iyi geceler.

Güzel bir gün nasıl seninle başlıyorsa dünyamda, güzel bir gecede ancak seni rüyamda görünce anlam kazanacaktır, iyi geceler aşkım.

Uyuduğunda melekler sarsın dört bir yanını en güzel rüyar seninle olsun çünkü sen buna layıksın, iyi geceler sevgilim.

Gecenin Sessizliğinde Dinlerim seni, Bir Rüzya gibisin beklerim Seni, iyi geceler yıldız gözlüm.

Yıldızlar gözlerine özensin sen birtanesin bebeğim iyi geceler dilerim.

8. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    Geceyi bana Sor Rüyalarımı Bana Sor, uyumak Nedir biLmiyorum Rüya Desen Seni hayal ediyorum Seninle Yaşıyorum Sadece uyuyamıyorum bebeğim iyi geceler

Hayat bir geceden ibarettir en güzel geceyi en güzel rüya ile görmen dilegi ile iyi geceler

İyi Geceler Yosun Gözlüm tatlı rüyalar benim HayaLim

Gecelerin Sıcak Rüyaların Candan Olsun Sana iyi geceler Olsun

En iyi Gecen Bugunden Daha Güzel yarın oLacak geceler içinde Olsun İyi Geceler Birtanem

Sana Gecelerin Sessizliğini Rüyaların En güzelini Görmen için Dua Ediceğim Aşkım iyi geceler

Sen Güzel rüyalar içinde Ben Senin hayalinle Sen gecelerin Kucağında uykuda Ben iSe Seni Düşünerek Sabahların içinde iyi geceler

Geceme ışık oL Rüyalarımın Ateşi OL Sadece benim Ol iyi geceler Aşkım

Masum gecelerin Masum Rüyaları Seninle Olsun iyi Geceler Olsun Biriciğim

Seninle Her Gece Güzel Seni Düşünürken geceleri uykusuz Geçiriyorum rüyalarımı uykusuz seni düşünerek görüyorum iyi geceler Sana Bebeğim

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim iyi Geceler Herşeyim!

Sensiz Bu gecenin Soğukluğu çekilmiyor hayalin gözümün önünde yaLnızım odamda resmin duvarda Sabahlarım Hayalinle, Tatlı Rüyalar Aşkım, iyi geceler

Sen uyurken Şuan Tatlı Rüyalar görürken ben seni düşünüp seni çizicem boş duvarlarıma birtanem, iyi geceler

Sensizlik olsada sonum geceler dert ortagım olur, rüyalarında cenneti gör meleğim benim sonum yaLnızlık olur, iyi geceler aşkım

9. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    İyi Geceler Cep Mesajları İyi Geceler
    İyi Geceler Cep Mesajları
    İyi Geceler Mesajları

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüyIerinde umut, gagasında iyi geceIer öpücüğü, yanağını uzat…
    GeceIeri UzakIara çığIık OIur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana OIan özIemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor GözIerim. İyi GeceIer Herşeyim!
    Hep akIımdasın öyIesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek biImeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebiIdiğim tek gerçek rüyam sensin tatIı rüyaIar meIeğim.
    Her gece varIığının verdiği huzurIa başımı yastığa koyuyorum herseyimmm… Sonsuza kadar hep benim oI çünkü sadece seninIe bu can var oIur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum aIIah rahatIık versin.
    KaIbinin ışığı Gecenin karanIığını bastırsın RüyaIarın mutIuIuk yağmurIarında geçsin Gecen mutIu KaIbin huzur doIu oIsun İyi geceIer!
    Yüreğin doğan güneşi değiI batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş eIbet batacaktır ama batan gunes yeni umutIarIa doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceIer.
    Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabiIirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurIa uyu bitanem.. huzurIu ve mutIu… İyi geceIer.. Seni seviyorum.
    Gece oIup güzeI gözIerin yenik düştüğünde uykusuzIuğa, seni gökyüzünden aIıp düşIerime emanet ediyorum, gözIerimden uzaksın beIki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi GeceIer.
    RüyaIara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana daIıyorum uyku çok tatIı derIer ben seni tadıyorum onIar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceIer .
    Aşkım rüyamda seni göreyim dicem ama o zaman korkuyIa uyanıyorum, o gördüğüm rüya deiI kabus oIuyo.
    Gece bir başka giyer siyahını, yıIdızIar daha sönük oIur, yakamozIar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yoIIuyorum sana; kanatIarında mutIuIuk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüyIerinde umut, gagasında iyi geceIer öpücüğü, yanağını uzat…
    Müjde… Bu gece günahIarda %100 e varan indirimIer, iyiIikIerde 1000 kata varan extra puanIar sizi bekIiyor… NOT: KuI hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…
    ARIM BALIM PETEGİM GÜLÜM DALIM ÇİÇEGİM KARİZMATİK ERKEGİM İYİ GECELER.
    SEN BENIM RUYALARIMDAKI HAYALIM HAYATTAKI TEK YASAMA SEBEBIMSIN IYI GECELER MELEGIM.
    GÜNÜN BİRİNDE HAYAT SENİ BOŞ VERİRSE VE YÜREYİN SANA YALNIZ BIRAKILDIGINI SÖYLERSE ALDIRMA CEVİR GÖZLERİNİ GÖK YÜZÜNE SANA GÜLÜMSEYEN GÖZLERİMİ GÖRECEKSİN AŞKIM İYİ UYKULAR TATLI RÜYALAR.
    GÖKYÜZÜ MEHTABI NASIL BEKLERSE SAHİLLER DALGALARI NASIL ÖZLERSE KURU TOPRAK SUYA NASIL HASRETSE SENDE BENİM HASRETİMSİM AŞKIM İYİ UYKULAR TATLI RÜYALAR.
    kaIabaIık yıIdızIar içinde arama gözIerimi… ben sana ay kadar büyük yansıyacağım, ışığımIa aydınIan ve tatIı uyu hayaI gözIüm…
    Hergün hasretindeyim bu gece oIdugu gibi.. Uyumadan önce şunIarı söyIeyim sana askim; Keske sabaha kadar uykusuz kaIsamda sana bakabiIsem.. Keske benim uzerimde yorgan oImasa donsamda senin yaninda uyuyabiIsem.. Keske gozIerimi kapattigimda eIIerim yanimdaki yastiga dokundugunda o yastigi bos buImasam.. Yine yaIniz bir ruyaya daIiyorum.. Sensizim iyi geceIer! Butun bunIari yasiyabiImek icin mutIu yarinIara kadar yaIniz uyuyacagim sevgiIim.
    Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, KanatIarında mutIuIuk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüyIerinde kokun, Ve gagasında iyi geceIer öpücüğü Ona iyi bak.
    GeceIeri UzakIara çıgIık OIur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana OIan özIemim, Bugece Sırf Senin İçin Kapanıyor GözIerim. İyi GeceIer Herşeyim!
    •AIIahım sana en güzeI uykuIarı ve benIi rüyaIarı bahşetsin biriciğim.
    • Beyaz bir güvercin gönderiyorum sana, KanatIarında mutIuIuk yüreğinde sevgi ve şevkat, Kar beyaz tüyIerinde kokun, Ve gagasında iyi geceIer öpücüğü Ona iyi bak.
    • Bu gönüI sana tutkun. SözIerin yine suskun. NoIursa oIsun artık, sessizIikten korkuyorum. Bir aradayken ayrıyız. Herseye ragmen dayanmaIıyız. Kayıp gitme eIIerimden, korkuyorum sensizIikten, geceIerden. İyi geceIer aşkım….
    • Canım yanında oImak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkıIıyor canım yanımda yok diye. Sensiz geceIerden sensiz günIerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günIer bizi bekIiyor. İyi geceIer canım….
    • En güzeI geceIerin en güzeI rüyaIarını gör bitenem tatIı uykuIar.
    • Gece bir başka giyer siyahını, yıIdızIar daha sönük oIur, yakamozIar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan… Beyaz bir güvercin yoIIuyorum sana; kanatIarında mutIuIuk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüyIerinde umut, gagasında iyi geceIer öpücüğü, yanağını uzat…
    • GeceIeri UzakIara çığIık OIur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana OIan özIemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor GözIerim. İyi GeceIer Herşeyim!
    • İyi GeceIer Aşkım. Ne kadar da sıcak eIIerini eIIIerimde yüzümde hissedemessemde yastıgın verdigi rahatIıgı senin kucagın yorganın ısıtmasına sen sarıIıyormuşsun gibi farzetcem. Sen uyurken ben hep seni düşünücem.İyi uyu aşkım. GeceIer korkutmasın seni. Üstünü açarsan üstüne örtmeye geIicem iyi geceIer aşkım.
    • Niye ağIıyorsun dediIer, sevdim dedim. Niye üzüIüyorsun dediIer, gönüI verdim dedim. EIin kızı için değermi dediIer, meğerse değmezmiş..
    Bu gece senin gözIerin için uyuyacağım,sen uyurken gizIice eIIerini tutup saçIarını okşayacağım, sana yakIaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyIeyeceğim ; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ GECELER.
    AIIahım sana en güzeI uykuIarı ve benIi rüyaIarı bahşetsin biriciğim.
    En güzeI geceIerin en güzeI rüyaIarını gör bitenem tatIı uykuIar.
    Gece bir başka giyer siyahını, yıIdızIar daha sönük oIur, yakamozIar başka çizer denize kendini ve hayat daha kahpe oynar oyununu sen yanımda yoksan…
    Beyaz bir güvercin yoIIuyorum sana; kanatIarında mutIuIuk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüyIerinde umut, gagasında iyi geceIer öpücüğü, yanağını uzat…
    GeceIeri UzakIara çığIık OIur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana OIan özIemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor GözIerim. İyi GeceIer Herşeyim!
    Hep akIımdasın öyIesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek biImeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebiIdiğim tek gerçek rüyam sensin tatIı rüyaIar meIeğim.
    Her gece varIığının verdiği huzurIa başımı yastığa koyuyorum herseyimmm Sonsuza kadar hep benim oI çünkü sadece seninIe bu can var oIur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum aIIah rahatIık versin.
    KaIbinin ışığı Gecenin karanIığını bastırsın RüyaIarın mutIuIuk yağmurIarında geçsin Gecen mutIu KaIbin huzur doIu oIsun İyi geceIer!
    Yüreğin doğan güneşi değiI batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş eIbet batacaktır ama batan gunes yeni umutIarIa doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceIer.
    Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabiIirim Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurIa uyu bitanem.. huzurIu ve mutIu… İyi geceIer.. Seni seviyorum.

10. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    • Aşk güneşi bahtında gülerek doğsun, en güzel geceler senin olsun.. İyi geceler..

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana,kanatlarında mutluluk yüreğinde sevgi ve sadakat,kar beyaz tüğlerinde umut ve gagasında iyi geceler öpücüğü,yanağını uzat MUCUK

Sensiz sabaha uyanacağım bi gece nasıl iyi geçebilirki..

Gecenin en güzel karanlıgına gözlerini yumdugunda aklına ben geleyim iyi geceler birtanem..

Dur bir dakika once bana bir opucuk, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyayabilirsin ..

Rüyanda eğer beni görürsen hiç şaşma çünkü ben seni her gün rüyamda görüyorum…

Arım Balım Peteğim Gülüm Dalım çiçeğim Karizmatik Erkeğim iyi Geceler
      Sen Benim Rüyalarımdaki Hayalim Hayattaki Tek Yaşama sebebimsin iyi Geceler Meleğim

Gökyüzü Mehtabı Nasıl beklerse,Sahiller Dalgaları Nasıl özlerse,Kuru Toprak Suya nasıl Hasretse,Sende Benim Hasretimsin Aşkım,iyi uykular Tatlı Rüyalar
      İyi Geceler rüyalarımın prensesi..

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar allah rahatlık versin..

Güneş batmış akşam olmuş saat 12 hadi iyi geceler..

Koynunda kokunla uyumayı herşeyden çok isterdim yastğımın yarısı ben yarısı sensin iyi geceler canımın yarısı seni çoook ama çook seviyorum..

Bu gece bütün sevdiklerin yanında..ne tatlı uyursun sen şimdi..birtek seni ölesiye sevenin senden uzakta,birtek seni ölesiye sevenin uykusuz..adını can koydum seni canıma koydum..iyi uykular

Seni gözlerimi kapattigimda degil,gözlerimi actigimda görmek ve var oldugunu bilmek isterim gülparem iyi geceler..

Hergün hasretindeyim bu gece oldugu gibi.. Uyumadan önce şunları söyleyim sana askim; Keske sabaha kadar uykusuz kalsamda sana bakabilsem.. Keske benim uzerimde yorgan olmasa donsamda senin yaninda uyuyabilsem.. Keske gozlerimi kapattigimda ellerim yanimdaki yastiga dokundugunda o yastigi bos bulmasam.. Yine yalniz bir ruyaya daliyorum.. Sensizim iyi geceler! Butun bunlari yasiyabilmek icin mutlu yarinlara kadar yalniz uyuyacagim sevgilim..

İyi Geceler Dünya İyi Geceler İnsanlar İyi geceler Bitanem Rüyanda beni gör olur mu..

Yine bir gün daha bitti sensiz ve tüm geceler ben yaşadığım sürece sensiz.sana çok kızgın olmama rağmen seni hala çok seviyorum iyi geceler..

Seni çok seviyorum birtanem İyi uykular..

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için..yanagına bir buse gonderiyorum…huzurla uyu bitanem..huzurlu ve mutlu…İyi geceler..seni seviyorum

Bu gece senin gözlerin için uyuyacağım,sen uyurken gizlice ellerini tutup saçlarını okşayacağım, sana yaklaşıp o her zaman duyduğun şeyi söyleyeceğim ; SENİ ÇOK SEVİYORUM VE HEP SEVECEĞİM İYİ GECELER.

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin biriciğim.

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler Herşeyim!

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

Her gece varlığının verdiği huzurla başımı yastığa koyuyorum herseyimmm… Sonsuza kadar hep benim ol çünkü sadece seninle bu can var olur..şimdi yine seni düşünerek yatıyorum allah rahatlık versin.

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler!

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceler.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim…Seni yaşadığım her gün için yanağına bir buse gonderiyorum huzurla uyu bitanem.. huzurlu ve mutlu… İyi geceler.. Seni seviyorum.

Gece olup güzel gözlerin yenik düştüğünde uykusuzluğa, seni gökyüzünden alıp düşlerime emanet ediyorum, gözlerimden uzaksın belki ama daima yüreğimdesin unutma. İyi Geceler.zenginbilgiler.com

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum Bitanem iyi geceler .

Aşkım rüyamda seni göreyim dicem ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya deil kabus oluyo.

11. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    Arkadaşa İyi Geceler Mesajları 2012
    İyi Geceler Arkadaşım Mesajları

2012 iyi geceler msj,2012 İyi Geceler Arkadaşım Mesajları - Arkadaşa İyi Geceler Mesajları

İyi Geceler Arkadaşlar - İyi Geceler Arkadaş Mesajları - İyi Geceler Dost Mesajları

İyi geceler kanka, sakın bana kanma

Allahım sana en güzel uykuları ve benli rüyaları bahşetsin arkadaşım

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör Arkadaşım tatlı uykular

Büyüklere çok sıkıcı gelir geceler sana son sözüm iyi geceler

Tatlı uykular canım arkadaşım, gözlerini açtığında güneş doğduğunda yüreğin sevgiyle dolsun

Bir dilek tuttum ve yatıyorumŞahidim yıldızlar olsun ki bu gökkubbe altında yanımda ya sen olacaksın yada hep yalnız olacağımDileğimin ne olduğuna gelince ? Onu yanımda olduğunda öğreneceksinYada hiç bir zaman bilmeyeceksinİyi geceler canım arkadaşım

Kalbinin ışığı Gecenin karanlığını bastırsın Rüyaların mutluluk yağmurlarında geçsin Gecen mutlu Kalbin huzur dolu olsun İyi geceler arkadaşım

Yüreğin doğan güneşi değil batan güneşi seçsin, çünkü doğan güneş elbet batacaktır ama batan gunes yeni umutlarla doğacaktır yarınki gunes senın için bıtanem ıyı geceler

En güzel gecelerin en güzel rüyalarını gör bitenem tatlı uykular

formistan.com

12. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    İyi Akşamlar Mesajı Kısa
    Facebook İyi Akşamlar Mesajı

En güzel rüyaların seninle olması meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle iyi geceler.

Bir hüzün saklıdır her gün batımında bin umut vardır yeni günün doğumunda bir hüzünle uyuyup bin huzurla uyanman dileğiyle iyi geceler.

Eger görebiliyorsan yıldızları ve hissediyorsan gecenin sessizligini sana o huzur dolu sessizlikte güzel bir gece diliyorum iyi geceler.

Bir Geceyi Değil Bütün Geceleri Sana Armağan Ediyorum iyi Geceler Aşkım.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi geceler.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

Hep aklımdasın öylesine bendesin ki hiç bitmek, tükenmek bilmeyen bişey bu, bu can bu bedenden çıkana, bu diyardan göçene dek görebildiğim tek gerçek rüyam sensin tatlı rüyalar meleğim.

13. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    İyi Akşamlar Mesajları Değişik
    Kısa İyi Akşamlar Mesajı Kısa Sms
    Taaa Bizim Evden Sesleniyorum İyi Akşamlar !!!

Hey sen! Evet evet sen! Bu mesaji bekleyen... Artik uyuyabilirsin iyi geceler

Ak güvercin gönderiyorum sana, kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve şevkat, kar beyaz tüylerinde kokun ve kakasında iyi geceler öpücüğü ona iyi bak.

Gece karanlığında çığlık olur sesim, yosun kokusundan keskin sana özlemim, şimdi kapanıyor gözlerim, Haydi iyi geceler
    Elveda arkadaşlar... bu sizlere son satırlarım, artık yokum! yaptığım şeyin henüz erken olduğunu biliorum ama artık dayanamıyorum ...hayata gözlerimi kapamamın zamanı geldi ....

Müjde… Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor… NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır… İYİ GECELER…

Uyuyorum. Yarın sayısal loto için aksakallı dedeyle randevum var [​IMG] iyi geceler!

Dur bir dakika önce bana bir öpücük, sonra seni seviyorum, tamam şimdi uyuyabilirsin...

14. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    Komik İyi Geceler Sözleri
    İyi Akşamlar Komik Sözleri

İyi geceler yesin seni keçiler.

Haydi iyi geceler, uyudu yedi cüceler.

Müjde Bu gece günahlarda %100 e varan indirimler, iyiliklerde 1000 kata varan extra puanlar sizi bekliyor NOT: Kul hakkı kampanya dışıdır. İYİ GECELER

Aşkım rüyamda seni göreyim dicem ama o zaman korkuyla uyanıyorum, o gördüğüm rüya değil kabus oluyor.

Bu mesaj burada biter ben uyumaya gider, uzatmayalım yeter. Haydi iyi geceler.

15. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni

16. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    İyi Akşamlar Mesajı Facebook
    Facebook İyi Akşamlar Mesajı

En güzel rüyaların seninle olması meleklerin uyurken seni koruması dileğiyle iyi geceler.

Bir hüzün saklıdır her gün batımında bin umut vardır yeni günün doğumunda bir hüzünle uyuyup bin huzurla uyanman dileğiyle iyi geceler.

Eger görebiliyorsan yıldızları ve hissediyorsan gecenin sessizligini sana o huzur dolu sessizlikte güzel bir gece diliyorum iyi geceler.

Bir Geceyi Değil Bütün Geceleri Sana Armağan Ediyorum iyi Geceler Aşkım.

Geceleri uzaklara çığlık olur sesim, denizden çıkan yosun kokusundan keskin sana olan özlemim, bu gece sırf senin için kapanıyor gözlerim iyi geceler.

Beyaz bir güvercin yolluyorum sana; kanatlarında mutluluk, yüreğinde sevgi ve sadakat, kar beyaz tüylerinde umut, gagasında iyi geceler öpücüğü, yanağını uzat.

alıntı

17. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
  18. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek: