Özel Sözler -Özel anlamlı sözler

'Güzel Sözler' forumunda RAPAEL tarafından 1 Ekim 2011 tarihinde açılan konu

1. RAPAEL

RAPAEL Gözde Üye

Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Resim Öğretmeni
    • insanları yaslandıran yıllar degil erişemediği arzulardır

• En guzel deniz gidilmemiş olanıdır. En güzel çocuk henüz büyümedi. En güzel günler henüz yaşamadıklarımız. ve sana söylemek istediğim en güzel söz sana henüz söyleyememiş olduğum sözdür

• EĞER FARKEDERSEN BU YAZIYI FARKETMEN YA DA FARKETMEMEN HİÇ FARKETMEZ SEN EN İYİSİ BU YAZIYI FARKETME TATLIM

• EĞER BİRİ ADINI BUZA VEYA GÜNEŞE YAZABİLİYORSA BİLKİ O SENİ BENDEN DAHA ÇOK SEVMEKTEDİR

• İnsanlar çok sevdikleri güllere koşarken,ayaklarının altında ezdikleri güzelim kır çiçeklerini görmezler..

. • YANAĞINA KONAN KAR TANESİ ERİYİP DUDAKLARINA İNDİĞİNDE VE O BİR DAMLA SERİNLİĞİ BİRİYLE TATMAK İSTEDİĞİNDE YÜZÜNÜ RÜZGARA DÖN BEN O RÜZGARDAYIM

• GEMLİĞE DOĞRU DENİZİ GÖRECEKSİN SAKIN ŞAŞIRMA SEVGİYİ SANA BAKAN GÖZLERDE DEĞİL SENİ SEVEN KALPLERDE ARA..

. • bazen sert bir rüzgar esebilir.o zaman boynunu eğmekten utanma.Yeniden başını kaldıracağını yalnızca rüzgarın geçmesini beklediğini düşün

• BİLİYORSUN BEN SANA DEĞİL BANA DENİZLERİN SONU KADAR UZAK OLAN O PARLAK VE ULAŞILASI ZOR OLAN GÖZLERİNE AŞIĞIM

• Bir aşkı paylaşmak için çok geç,bir paylaşıma aşık olmak içinse erken.Bir sevda yerimden vurdu zaman.Şimdi sana söylenecek tek bir cümle;bende sana yetecek kadar ben kalmadı..

• İnsanlar gülümseyerek mutsuzluklarını hem gizlemesini hemde biraz yenmesini öğrenirler!

• Gözlerdeki gözyaşı olmasaydı kalpte gökkuşağı çıkmazdı:)

• RÜZGARIN KEMANINI ÇALDIĞI VE DAMLALARIN CAMA VURDUĞU SOĞUK BİR YATAĞINIZA UZANIP HAYALİNİ KURUP KEŞKE DEDİĞİNİZ TÜM GÜZELLİKLER SİZLERİN OLSUN:)))

• BİR GÜN BENDEN AYRILIRSAN, BENDE SENİNLE GELEBİLİRMİYİM

• Bir yudum zehir olsan, biran bile düsünmeden seni icerdim, sirf seninle bir olmak ve seni icimde hissetmek icin.

• Agladiginda gözlerinden akan yas olmak isterdim,yanaklarini öpmek icin. Günes her sabah doguyor ben ise sensiz hergün biraz daha batiyorum.

• Onun güzelliğini herkes görüyorsa o bence az güzeldir, Herkes biliyorsa;o bence hiç güzel değildir. O'nun güzelliğini yalnız ben görüyorsam bu "SEVGİ"dir. Yalnız ben biliyorsam bu "AŞK" tır. Hiç kimse görmüyorsa bu "YALNIZLIK"tır.

• Sen rüyalarımın ışığı,Altında gülebilir misin? Mutlu olurken ağlayabilir misin? Sen yazamadığım gerçek "AŞK" romanımsın Sen piyanomda çalamadığım "AŞK" melodimsin Sen! Özlediğim Özlediğim gerçek mutluluğumsun..

• Ben alışılmış şeyler sevmem, bilirsin. Yaşamaksa dilediğim gibi yaşamalıyım Sevmekse gönlümce sevmeliyim. Kendi ellerimle yazmalıyım alınyazımı Ölmekse istediğim anda ölmeliyim...!

Bu Sayfayı Paylaş